IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

peta2010
1. kvě 2013

Dobré ráno,tak jsme včera večer po pálení čarodejnic si opíkali párečky, měla sem svetr,nebyla sem na lehko nic....už ve sprše se mi udělali boláky dva na jazyku /což jsem nechápala/ a´začalo mě betálně boplet v krku!!!
Te´d ráno sem 2x už zvracela hleny a je mi šoufl jak kráva.
Nevím,jeslti to mají na starost ty horm.injekce,ale jsem totálně odšťavená a to je tady skoro teprve šest hodin.
😖

jinak přeji všem krásn 1.Máj ,lásky čas a ať vás všechny pod tou rozkvetlou třešní políběj 🙂

lucavka
1. kvě 2013

Krásný první máj. Tak jsem začala podle plánu se stimulací. Nemohla sem se dočkat. I když mi zase bude ouvej. V březnu sem při tom měla dokonce šílený migrény. Ale člověk vydrží všechno.
Pro mě a manžela bylo vždycky na IVF nejhorší těch 5 dní prodloužené kultivace kdy sme každé ráno čekali na telefon jak na tom miminka sou. Poprvé když nám den před transferem řekli, že zbyl jedináček, tak sme měli hrozný strach. Ale naštěstí je to hodně silnej bojovník. Zachvíli oslaví druhé narozeniny.

malinka_02
1. kvě 2013

@mispulina912 presne, nejhorsi je cekani a s kazdym dalsim pokusem je horsi a horsi..
@visnu to kecaji jen lidi ktery to nezazili 😠

malinka_02
1. kvě 2013

@barakara jo ji stimuluju, dneska 4 pichani a v patek utz a pristi tyden nekdy opu. Tak super!!

malinka_02
1. kvě 2013

@lucavka pro me teda nejhorsi cekani jestli to vyslo.. Poprve clovek veri ale popaty..

visnu
1. kvě 2013

@brsh tak to máš za chvilinku. Myslím, že když si požádáš, prednison ti dá. Slyšela jsem, že někde ho dávají před Ivf všem pro jistotu. Budu držet palce.

visnu
1. kvě 2013

@visnu Všem přeju krásný májový den.

visnu
1. kvě 2013

@lucavka Jsou to šílené nervy.. Ale jsme ženské, tak něco vydržíme, ne?

visnu
1. kvě 2013

@malinka_02 Tebe teď čeká páté Ivf? Budu moc držet palce, aby to tentokrát vyšlo.

meyryen
1. kvě 2013

@lucavka To znám, když mi pátý den ráno zavolali, že zbylo z 9 jen jedno, tak jsem se úplně složila. Dostalo mě to asi víc, než když ani ten jediný nakonec nevydržel ☹

malinka_02
1. kvě 2013

@visnu ne ne ted stimuluji na 2 ivf ale mela sem jeste 3 kety.

lucavka
1. kvě 2013

@visnu - přesně, vydržíme 🙂
@meyryen - tak to je síla ☹
Jinak já prednison beru už hned od začátku stimulky.

malinka_02
1. kvě 2013

@meyryen ona psychika udela taky dost, ale jak na to nemyslet to cloveku neporadi..

renda12
1. kvě 2013

ahojte holky takže už jsme trochu postoupili dále od zítřka píchám gonal 162jedn. a uvidíme co se bude dít mám krátký protokol .

renda12
1. kvě 2013

@brnanda nápodobně na prví ult.jdu 6 a pak už jen pár dní:🙂 taky první ve zlíně

gaba9
1. kvě 2013

Ahoj holky! Můžu se přidat? Mě čeká první IVF asi koncem května, a nebo začátkem června. Injekce už mám doma jen musím počkat než dostanu menzes, a pak už se to rozjede 🙂. Jsem zvědavá jak to bude probíhat, a taky mám z toho všeho trochu strach. Tak snad bude všechno v pořádku

renda12
1. kvě 2013

ahojte holky jaké to je po odebrání vajíček můžu jít ještě v ten den do práce???budou mi to brát ráno v malé narkoze a do dvou hodin mám jít pak domů

peta2010
1. kvě 2013

@renda12 mám též gonal 300 jednotek ,hele a tobě nedala mudra neschopenku?to bylo první,na co se mě ptala doktorka,jeslti chci neschopenku,jelikož jsem na rd,tak jsme to neřešili... takže do práce asi těžko drahá ,-)

meyryen
1. kvě 2013

@renda12 Neschopenku mi tedy nikdo nenabízel, ale vzala jsem si ten den dovolenou. Měla bys mít klidový režim a být pod dohledem. Já jsem stejně celý den pospávala.....

alba1
1. kvě 2013

@renda12 já jsem si o neschopenku řekla, a musím říct,že bez ní by to ani nešlo...chodila jsem v předklonu a nemohla ani dýchyt...každý pohyb byl utrpení...měla jsem OHSS, takže jsem si to opravdu užila...

renda12
1. kvě 2013

aha holky děkuju za informace.mám z toho trošku strach nikdy jsem nebyla ani v nemocnici natož v malé narkoze🙂 ale dr mě ujistil že to bude jen na 10minut uspání takže to bude dobré o nesch. se ani nezmínil.říká že jsem mladá zdravá tak mi odevšeho dává nej.dávky tak uvidím jak to dopadne v po jdu na ultrazvuk první tak seještě poptám

visnu
1. kvě 2013

@renda12 Po opu bych určitě zůstala alespoň den doma. A po et několik dnů. Já tentokrát budu na neschopence do testu. A možná i déle.

jednalucka
2. kvě 2013

Ahoj holky, tak já jsem už 3x píchala 🙂 prozatím Dipherelin, 15.5. začínám s Puregonem, v plánu OPU 28.4. a ET 2.6. jestli to teda půjde podle plánu 🙂 V CARu mi nabídli, že od 21.5. můžu jít na neschopenku- prozatím se nechystám, ale uvidíme, jak potom budu snášet ten Puregon 😉

@janinafox Jak jsi dopadla Ty? asi jsi na neschopence, že Tě tu není vidět 😀

Jdu si doplnit údaje do tabulky 🙂

janinafox
2. kvě 2013

@jednalucka Ahojky, já jsem se sem vůbec nedostala a teprve teď jsem se připojila doma - děs běs s internetem 🙂) jojo, já už jsem na neschopence, takže si válím špeky doma.. jinak v Caru říkali že folíky rostou pomaleji, než čekali, takže ještě jdu zítra na kontrolu a OPU asi v pondělí....
a jak zvládáš injekce - všechno dobrý?? 😉

janinafox
2. kvě 2013

@malinka_02 omlouvám se vůbec jsem tu teď nebyla... s tím vínkem - v rozumné míře já si myslím že ok - jak jsme se tu bavily s Luckou...

@jednalucka Luci promiň ani jsem ti neodpověděla 😅 máme havanskýho psíka - takový malý šmudlík... zrovna jsem ho včera ostříhala a kupodivu se mnou i dneska "mluví" jinak dělá uraženýho 😀 a pak ještě jednu venkovní šmudlinu - cca 30 kg, to je kříženka (vlčák, bernský salašnický a kdoví co všechno ještě) 😀
jak vůbec v caru - vysvětlili ti všechno, byli milí? 😉

peta2010
2. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsme dojely domů totálně hotový (jezdí se mnou syn)
Takže mi dali Fostimon,snad si to pamatuji dobře ,-) 10 ampulí 3720korun! jsem myslela, že mě vomejou..a to proto,že jsem údajně vypiplala 5 těch per-gonal,a že na víc nemám nárok od pojišťovny.Tak jsem na to čuměla, myslela sem si,že to mám jako na jeden celý pokus a ne na 5per!Takže jsme dali 4500 za pera a dalších 3720korun jen za injekce...Na co sem si platila 13let zdravotnictví,to fakt nevím!

Na pondělí mám naplánovaný odběr vajíček ..jsem seděla v autě a zrovna hráli sej ju sej mi písničku od L.Richiho a řvala sem jak želva.Někdo na mě promluví a já sem vyřízená ☹ to je mazec toto...

mispulina912
2. kvě 2013

@peta2010 ahoj já měla asi sedm per gonalu a vse proplácela pojištovna teda měli jsme na nich spoluučast..... za ty léky je to pecka co se zaplatí...

mispulina912
2. kvě 2013

@renda12 ahoj já po opu byla doma a ležela jsem asi tři dny . každý to má jinak ale po té narkoze bylo mi dost špatně takže být tebou bych zůstala doma pár dní je to lepší.... a po transferu mi doporučily alespon týden ležet....ale domluv se s lékaři a uvidiš....

mispulina912
2. kvě 2013

@jednalucka ahoj přeji ti aby aby vše probíhalo tak jak má......... držím pěstičky...

jednalucka
2. kvě 2013

@janinafox No s injekcema trošku boj- poprvé jsem píchala před sestrou, tak to bylo v poho, druhej den doma, když jsem zarazila jehlu do špíčku, tak jsem si všimla, že jsem zapomněla vytlačit bublinku, takže jsem to musela vyndat, vytlačit a chtěla jsem to fouknout těsně vedle, ale tam to strašně bolelo, tak jsem musela napotřetí 😎 Dneska ráno to už bylo lepší, jen jsem si napíchla nějakou vlásečnici, takže to opět bolelo a musela jsem o kousek vedle 🙂 No je to zážitek, ale myslela jsem, že to bude horší 🙂 V CARu byli opět hrozně hodní, všechno mi vysvětlili, dostala jsem plán, v lékárně vyplázla 2500,- no mazec! Jen zkoušel pan dr. prostupnost děložního hrdla čímsi, co nápadně připomínalo pohrabáč (radši jsem si to neprohlížela) a to teda bolelo jako blázen... ale vypadá to, že bude vše OK.
My máme doma německou ovčandu, celočernou, jsem zvědavá, co řekne na kočárek 🙂 na děti je zvyklá, tak si pak snad zvykne i na ta naše dvojčátka......Pejsci jsou hrozná radost 😀 jsem strašně ráda, že ji máme a teď poslední dobou se zdá, že pomalu dostává rozum (jsou jí dva roky).
Snad to folíky všechno doženou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru