IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

mispulina912
16. čer 2013

@sasanka033 přesně já ze začátku taky pohoda a jak se to blíží tak blázním, to jsem se včera ještě s manželem pohádaly takže den děs běs....... ta nejistota je šílená....
A sasy je to můj druhý transfer já to tam tedy opravím to se omlouvám.....

visnu
16. čer 2013

@absti Jé, to je krásné. 🙂 Držím palce. A jak dlouho jste nechali kultivovat? Já uvažuju, jestli nejít na transfer raději už třetí den, protože máme jenom čtyři embrya. ☹ Mám strach, aby to zvládly. Máš ještě nějaké mrazáčky?

mispulina912
16. čer 2013

@martas14 tak jsme na to tři to je dobře.... tak snad bude trojnásobná radost ...

visnu
16. čer 2013

@sasanka033 Nic moc, z deseti vajíček bylo jenom osm zralých a oplodnily se čtyři bez ICSI. Doufám, že budou bojovat.

mispulina912
16. čer 2013

@pavlina1976 uvidíš že to bude v pohodě.....

sasanka033
16. čer 2013

@mispulina912 neee, to nic, to se neomlouvej🙂 proste se ridim tabulkou...takze je to ket, protoze ti et nevysel? ja to mam uplne stejne. a kolik jste davali ted a kolik pri et? a kdy to bylo?
a jak je ti dneska? ja porad naprosto bez priznaku, ale ms nikde, ani bricho me na ni neboli, takze zrejme kombinace utrose a estrose to drzi.

sasanka033
16. čer 2013

@mispulina912 akorat @martas14 ma naprosto ukazkovy priznaky, to by bylo, aby nebylo, vid martas?🙂

@visnu to je krasnej vysledek! tak moc drzim palce, kolik budete davat?

sasanka033
16. čer 2013

@mispulina912 jinak ja jsem to asi vzdala uz, psychicky...vcera jsem porad pobrekavala, snazim se na ten bilej test pripravit.

mispulina912
16. čer 2013

@visnu ty 4 embryjka bez isci to je krásné ty budou bojovat o sto šest uvidíš.....

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 hele strasna 😀 Dam pak jeste do alba finalni fotku se vsema testama ktery jsem udelala , presla jsem pak na 20 tkove co byli zdarma k ovulacnim , prave ty prosle, a koukala jak i na 20 tkovych jsou pekne // 😀 To vis musim si ten pocit jednou uzit 😀
@sasanka033 ja sem taky vubec nemohla spat, furt sem premyslela co ude a strasne sem se bala testovat, u predchozich pokusu sem testovala a ted sem se fakt bala..
@absti jeee super!! Tak drzim palce!!

mispulina912
16. čer 2013

@sasanka033 v únoru jsem měla mít et,ale na ten jsem nešla kvůli ohhs. pak březen ket 1embrya to nevyšlo a ted v květnu jsme dávaly dvě embrya...... nezdávejto ,sice mě se to říká vid...... sama jsem v háji a dobře radím..... ale ještě trochu naděje tam je...

malinka_02
16. čer 2013

@visnu promin nerozumim ze se oplodnili 4 bez icsi? Jako ze jste nedali icsi nebo jen na nektere?
My teda csi dali vzdy a vzdy se vsechna zrala oplodnila takze ja na to nedam dopustit.. Ale 4 je super! Staci jedno dobre vajucho na miminko!!!
A lepsi je nechat je kultivovat c nejdele, vyberou pak nejlepsi!!

sasanka033
16. čer 2013

@mispulina912 ja vim, nadeje je, dokud neni ms...chjo, chce se mi zas brecet.

jaka17
16. čer 2013

Dobré nedělní ráno všem,
my byli včera na výletě, trochu otestovat, jestli se tláča/pro nové přispěvatelky=embryjko/dobře drží.Tak snad jsem připravená jít zase po 14 dnech do práce.Všem držím pěsti v jejich konání,neb jen vypsat, že té přeju hodně vajec, další krásnou sliznu a jiné moooc oplozených jedničkových blastulek je nad můj snížený intelekt. 😀
Nicméně
@sasanka033
@martas14 a další testovatelky musím podpořit přímo, neboť to už je fakt o život... 😀 holky brokolky, držte se!!!

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 malinko, mne fakt vubec nic neni a ms nikde, to prece neni normalni:(

malinka_02
16. čer 2013

Jinak my na chate, sli jsme jke znamym na gril a manzel vypil 1,7 litru vina a to asi prosim za 3 hodiny!!! Takze vecer narazel do vseho, tahla sem ho domu, pak skoro ulomil celo postele jak se snazil. Eco dat do zasuvky za ni, v noci furt chodil ven asi mu bylo blbe, praskal u toho dverma ze sem se vzdy strasne lekla tak sem na nej strasne nasrana! A pochopila sem kamaradku ktera co byla tehotna chodila v 11 domu, vzdycky rikala ze ji to pak nebavi a chapu to az ted..

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 hele ale breceni miminku neprospiva! Dokud neni Ms ses tehotna! Spousta holek nema vubec zadne priznaky cele tehotenstvi.

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 slusna prace 😀 no tak snad mu aspon bylo poradne blbe🙂
no kdyz ja tomu proste neverim, ze bych nic necejtila. to neni mozny. holky, co nemaj priznaky jsou ty, ktery se nepozorovaly, pac k tomu prisly jak slepy k houslim a doslo jim to ve tretim mesici.

visnu
16. čer 2013

@sasanka033 Někdo nemá příznaky celé těhotenství, neboj. Za pár dnů budeš testovat, že?

jaka17
16. čer 2013

@sasanka033 hele, nešil, já nemám příznaky dodnes a neměla jsem je ani v žadném z dalších těhu dřív , než ve druhým mésíci 😀

visnu
16. čer 2013

@malinka_02 Neměli jsme ICSI vůbec. Emryoložka nám ho nedoporučila, prý je lepší to nechat na přírodě. Zní to trochu paradoxně, když jde o IVF. 😖 My ICSI chtěli a ona že ne, když je dobrý spermio. Minule nám jiný embryolog řekl totéž. Jenže poprvé se nám z deseti vajíček oplodnilo sedm a do třetího dne zbyla jen dvě, i když prý ukázková. Tak se bojím, aby to tentokrát neprobíhalo podobně a říkám si, jestli není jistější nechat si je zavést dřív. Někde jsem četla, že i slabší embrya mají větší šanci přežít, když se zavedou než v laboratoři.

visnu
16. čer 2013

@malinka_02 Oplodnily se všechny a všechny vydržely až do konce? Máš ještě zamražené?

absti
16. čer 2013

@visnu
Hele mě při OPU vzali 8 vajíček z toho bylo zralých pouze 5.
I když máme spermiogram nádherný, tak jsme si je nechali oplodnit metodou ICSI. Z těch 5 se nám oplodnily 4 kousky, které hned druhý den byly pomalejší, ale díky tomu že jsme si nechali udělat prodlouženou kultivaci to všechny kromě jednoho dohnaly.
Takže výsledek je 1blastocysta AA v bříšku a 2 blastocysty AA jsou zamražené 😵

Takže já pro prodlouženou kultivaci rozhodně jsem, s tím, že jsem byla s embryologem domluvená, že pokud na tom budou embryjka špatně a byl by předpoklad, že prodlouženou kultivaci nezvládnou, tak by mi jedno zavedli dřív.

pavlina1976
16. čer 2013

@sasanka033 jj, přidávám se, také jsem u prvního těhotenství žádné příznaky neměla.....až když jsem měla týden zpoždění, dělala jsem test a bylo to tam 😉 😉 😉 . ale chápu tě, tyhle pocity znám, je to k zbláznění 😠 . Taky mě to za pár týdnů čeká, zítra začínám stimulaci 😉 .

pavlina1976
16. čer 2013

@mispulina912 Ahoj, děkuju za podporu 😉 , kdy budeš testovat? Těším se na ty tvoje // 😀

sasanka033
16. čer 2013

@jaka17 nekecej🙂 necejtila jsi podbrisek, prsa, nic? zadny nevolnosti nebo tak?

sasanka033
16. čer 2013

@visnu no ja snad nebudu testovat vubec, az za 9 mesicu🙂

martas14
16. čer 2013

@absti paráda holka, gratuluji k bublince v bříšku a teď šup šup do zdárného konce příští zimu 😀 😉

sasanka033
16. čer 2013

@pavlina1976 a otehotnela jsi prirozene, kdyz jsi testovala az tyden po vynechani, vid? ja si proste myslim, ze kdyz je to prirozeny, tak se zenska akorat tak nezkouma, takze ji to nedojde...ale diky za povzbuzeni🙂

martas14
16. čer 2013

@mispulina912 jasný jsme na to tři bojovnice v jednom skoro termínu, takže táhnem za jeden dvojkový provaz 😉 😉 navíc musíme tu vlnu pěkně udržet, aby jsme ji mohli předávat dál holkám stimulantkám 😅
no dělám hrdinu, ale taky je ve mě dušička malá.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru