IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
16. čer 2013

@akdar5 chapu..ale tentokrat to klapne!

martas14
16. čer 2013

@coralin to je bezva, že Duffinka tě zabaví, oni ty štěňátka jsou takové hebučké a potřebují tu náhradní lásku, takže bezvadné na odvedení myšlenek, navíc je potřeba jí tolik věcí naučit, už třeba umí nejdůležitější základní pokyn.....hele piškot 😀 😀 😀

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 no to jo byt za 3 miliony :-\ nee ona letenka na Bali na vlastni pest stoji cca 12 tisic a tak by sme treba za 30-35 tisic jeli na Bali..a jako je to dost ale jednou v zivote exotika!

martas14
16. čer 2013

@malinka_02 no fuj to bych teda za byt nedala 😀 😀 ale určitě je krásný 😉 😉
Tak byla by to asi dost jiná cena jet na vlastní pěst, ale na to bych zas nebyla, čím větší exotika, tím víc bych radši měla nějaký pořádný hotel v záloze z kterého bych jen korzovala po výletech......dřív jsme taky sjížděli dovolené na slepo, ale teda jen v rámci Evropy a stačilo v době před malou jsem pak už radši hledala pohodlí a letadlo, jenže na to už teď jaksi nevychází s tady těma všema výdejema kolem kolem 😝

pavlina1976
16. čer 2013

@mispulina912 Nechala jsi si dát dvě mimi? už se těším až budeš psát po testíku, že jsou tam //. Mě to čeká za pár týdnů, zítra začínám 😉

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 obycejny panelakovy 3+1.. Bohuzel to je v Praze normalni..
My se najezdili tak i tak a uz vime jak najit hezky hotel i tam 😉 ale sem rada ze nepojedem 🙂

martas14
16. čer 2013

@malinka_02 to věřím 😉 😉 ale neboj ona to bude s mimískem taky dobrá exotika a vzrůša na rozdávání 😀 😀
no já bych to asi neuměla všechno ošéfovat na dálku, abych tam dala nějaký hotel, než tam dojedeme, bych vylezla na letišti a čuměla jak péro z divanu 😅 ale jinak to musí být super, když si to tak sama naplánuješ a dokážeš to dotáhnout, já bych měla hrůzu, že tam doletím a v hotelu mi řeknou, že o mě nikdy neslyšeli 😀 😀

janice_opice
16. čer 2013

Ahoj holky teda vy jste fakt ukecané a to jsem tu ani nebyla já 😀 😀 😀 😀 Před chvílíá jsme dorazili z chaty a tak jsem musela všechno nakrmit, vybalit a dát se do kupy. měla jsem dneska strašnou radost, páč tam u nás byl proutkař a našel nám na zahradě vodu a za 14 dní bude vyvrtaná studna - do ted jsme tam byli bez vody a všechno jsme tahali. a taky tam byl chlápek kvůli rozpočtu a projektu přestavby chaty na úplně novou...tak jsem si dneska říkala, že kdyby to vyšlo tak bych tam chtěla být příští léto s prckem🙂)))))

sasanka033
16. čer 2013

@martas14 no ja mam terasu a na ni mi neustale ty holubi serou a to bych ti neprala videt, ty hovna.. to je proste videt, ze jsou nemocny. a splachuj to po nich nejak. a do toho kdyz je otevreny okno na noc, tak si tady sednou a vrkaj, takze od peti od rana nemuzes spat.
jinac uz jsem klidnejsi, protoze mi prijel partner a prijel driv nez normalne jezdi, byl dost ohleduplnej tentokrat, takze jsem desne rada. no ms nikde, to je pravda, ale porad to neberu jako zpozdeni, kdyz minule to bylo spineni od tohohle dne a krvaceni od zejtra. proste porad se bojim🙂 ale dekuju za povzbuzeni! jak je tobe?

janice_opice
16. čer 2013

@sasanka033 hele sasáno jedna!!! Nezlob mě nebo se postavíš do řady k rybičkám a papouškům a dostaneš na prdel!!! Mysli pozitivně - škoda, že jsem nebyla v praze, bývala bych ti to u zmrzky vyysvětlila osobně !! 😉 nemáš mrchu tak jsi těhule téé jasný !!
@akdar5 gratuluju k srdíčku!!!!!
@martas14 tak co brokoličky, dáváš mi na ně pozor??

sasanka033
16. čer 2013

@janice_opice nazdar janice, tak to je parada, to ti moc preju🙂 a pristi leto tam bude lizt po zahrade malej vopicacek nebo vopicka🙂

janice_opice
16. čer 2013

@sasanka033 chááá lézt jo?? spíš dadat v kočáru 😀

sasanka033
16. čer 2013

@martas14 hele tri mega za byt este nic nejni, ja bych treba nekoupila panelak a tim padem bych musela vyplaznout vic nez to. hruza. ale zase v praze mame mnohem vyssi mzdy, takze v tomhle pomeru si myslim, ze tady vlastne mame levno - je tady vsude konkurence, takze ta drzi ceny nizko, ale mzdy tady jsou na dvojnasobku toho, co jinde.

janice_opice
16. čer 2013

@visnu gratruluju moc k embrouškům a to budou dvojčátka jak vyšitá!!! 😉

sasanka033
16. čer 2013

@janice_opice jakto? v takovym nakym srpnu uz by mohl past koniky, ne?🙂 hodlas rodit v breznu, ne?🙂

janice_opice
16. čer 2013

Holky a všem ostatním držím mooooccc palečky v čekání na //, na srdíčka a na odběry a na ET a ve stimulaci!!!!!!!!!! 😉

janice_opice
16. čer 2013

@sasanka033 no já ti nevím, když bych měla ET třeba ten poslední týden v červnu tak to vychází na březen nebo na duben?

sasanka033
16. čer 2013

@janice_opice podle me porad na brezen🙂

janice_opice
16. čer 2013

@sasanka033 no tak jooo to by koníčci už pomalinku mohli být, jelsti to bude holka páč kluci jsou zpomalení :DDD

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 no vzdycky sezenes hotel i kdyby se tohoe stalo.. Prave kdyz se od tohohle odpoutas muzes jet na Bali za nizkou cenu 😀
@sasanka033 no ja kdybych mela vic tak bych taky nesla do panelaku 😀 Koukali sme na domecek a to je starsi na okraji pred rekonstrukci za 5 mega 😝

jaka17
17. čer 2013

Dobré ránko, holky 😀
máme tu po ránu určitě samé dobré zprávy..

lolinek
17. čer 2013

Dobré ráno všem.Jsem 5 den po IVF.Zítra se už chystám do práce.Tento týden jsem si v práci udělala volnější.Už se těším,že zaměstnám hlavu,jinak by mě z toho opravdu hráblo.Neustále něco hledám na intrnetu,no prostě plná makovice.

jaka17
17. čer 2013

@lolinek to je jasný, člověk se musí co nejvíc snažit žít normálné, ačkoliv ma v palici jen to jedno.. já už taky pádím do práce, doma jsem se pořád pozorovala.. 😉

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 jinak velká gratulace.Kdy jsi testovala?

jaka17
17. čer 2013

@lolinek díky, podívej se ke mě na profil, tam mám celý kalendář s testy...držím palce, at´se taky vše vyvede... 😀 😀

akdar5
17. čer 2013

@martas14 tak zítra jedu na kontrolu k Apolináři,tak když jim tam ukážu tu zprávu z nemocnice,tak třeba mi ten utroš zase vrátí...na minulé návštěvě jsem se na to ptala a řekli mi,že kdyby mi zavedli nanučky,tak bych ten utroš nejspíš brala ,ale takhle jsem měla v přirozeném průběhu, kdy proběhlo vše co má....taky jsem to nechápala,ale tak snad vědí ,co dělají...jen předtím sem ho zaváděla třikrát denně a dva a tahle doktorka mi napsala,že dvakrát denně po jednom....no, uvidíme zítra v Praze.. 😉

akdar5
17. čer 2013

@janice_opice děkuju, snad bude bušit i dál... 😉
@malinka_02 v to pevně doufám i já 🙂

sasanka033
17. čer 2013

dobre rano a vsem, co me vcera i v sobotu uklidnovali, moc dekuju🙂 potrebovala jsem podporu jako sul a ted brime zas prevzal partner🙂

sasanka033
17. čer 2013

@akdar5 ahoj, u apolinare pokud nejsou problemy utros davaji jen na prvni asi tri tydny. rezabek si mysli, ze to pak k nicemu neni, ze je to jen placebo soukromych caru.

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 Jé,to je ale testíků.Měla jsi prodlouženou kultivaci?Mě byla transférovaná 2 dvoudenní 4buněčná embryjka,tak to testovsní nechám asi na později.

akdar5
17. čer 2013

@sasanka033 to je dobře 😉 😉 ve dvou se to lépe táhne a když není po ruce - jsme tu přece MY 😀 😀 sice Ti tady někdo vyhrožuje,že Ti dá na p...,ale neboj - to je z lásky... 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru