IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
19. čer 2013

@janice_opice cetrotide je hnusný. Mě šíleně svědil. Teď při dlohém protokolu jsem ho naštěstí neměla.

janice_opice
19. čer 2013

@visnu jéééé tak to je krááása jaký máš krásný embryjka tak at se u tebe chytnou a už nepustí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

visnu
19. čer 2013

@janice_opice Díky. 🙂 Snad už nám do zítřka vydrží a dobře to dopadne. 🙂 Teda jsou to nervy ale. Fuj!!!

janice_opice
19. čer 2013

@visnu al to víš, že jooo, budu na tebe-vás myslet🙂

jaka17
19. čer 2013

@visnu Moc moc moc gratuluju a téším se na další čekatelku na // 😀

malinka_02
19. čer 2013

@brsh doufam, uvidim zitra! Cysta urcite miminko neohrozi!

malinka_02
19. čer 2013

@akdar5 no to asi nezbavime 😒
@orin77 jdu zitra nastesti uz v 8.30, dneska sem mela docela bes v praci, neco musi byt zitra do 12 a ja potrebuju k tomu dr tak sem to musela udelat dnes a priznat dr, jinak by si sef nevsiml ze prijdu pozdeji.. Ach jo.. No a dneska zase ten hrozny hlad behem dne normalne chvilku sem fakt myslela ze padnu, mela sem anglictinu a nemohla odejit se najist! Tak doufam ze to miminko vyzaduje tolik jidla protoze uz mam 70 kg!! Jak furt musim zrat!! Tak by bylo nemile zjistit ze miminko neni..
@jaka17 tak zitra ti drzim palce!

Jinak damy ja mam kancl ve 3 patre a nejezdi nam vytah tak furt musim pesky 😠

malinka_02
19. čer 2013

@visnu neboj nemaji, ja taky pomalu byla nastvana ze mi nedali moruly a ze jedem den navic.. Drzim palce!!!
@alba1 tak ted to urcite klapne!!

alba1
19. čer 2013

@malinka_02 ani nevíš jak bych to nám tady všem přála...mně dávali blastocystu, a když jsem se ptala proč to poprvé nevyšlo, tak řekli že ta šance je 45%... 😒 no tak doufám, že nanukáček, se chce zahřát a zůstane u mě 🙂

coralin
19. čer 2013

@visnu no tak vidíš, to je dobrý, držím pěsti na transfer, hlavně buď v klidu a přežij to vedro. Mě nějak začíná bolet v krku... tak doufám, že to nebude angína z těch veder

martas14
19. čer 2013

@janice_opice noooo děvče tajně v to doufám 😅

martas14
19. čer 2013

@janice_opice se nediv, že tě bolí vaječníky, když teď musely nasadit turbo rychlost 😀
a laskavě nečum po pěkných chlapech na ulici, ale pěkně pod nohy.... pak si z toho vyhodíš koleno 😀 😀

martas14
19. čer 2013

@alba1 aha, tak hlavně že už to máte za sebou a teď jen ať se nám ty nanučky pěkně uvnitř zabydlí a je vše ok....máte fajn, že je máte zamrazené po jednom, tak je můžete vkládat postupně, teď to samozřejmě klapne, ale bude to výhoda až si pak půjdete pro sourozence 😉 Nám to bohužel nenabídly, tak jsme to měli na jedné pejetce ....tudíž mám u sebe dva magnumy 😀

martas14
19. čer 2013

@visnu to je sranda, jak se jich každý den dožaduješ jako správná mamča, honem kuřátka zpátky k mámě pod křídla a oni ti je né a né vydat 😀 , ale tak hlavní je že je jim dobře a pěkně se buňkují ......no a zítra až ti je dají, tak se hned kousnou, protože takovou starostlivou mamču nemůžou pustit 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@janice_opice Tak už taky cítím jak mě popíchává na vaječnících, tak na střídačku, ale zatím to není nic hrozného.....Mužovo sestřenice má týdenní miminko, půjčovala jsem jí košík, sedačku a dnes jsem jí volala jak se mají a někdo jí vyzvonil, že jsme do toho zase šli.....Myslela jsem, že jsem naprosto v klidu, ale jak začala říkat, že mi všechno schová, že to určitě vyjde atd.....úplně se mi zatmělo před očima 🙄 . Nějak to na mě padlo, naštěstí jen tak na 5 minut 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@martas14 Tak co bazének? Udělaly jste si dobře holky? A kluci? 😀 Příští léto už jim budeš říkat, že už se koupali se ségrou společně v bazénku 😀

martas14
19. čer 2013

@pavlina1976 jo jo udělaly jsme si koupele jak v lázních, akorát těch hraček tam bylo za chvíli víc jak vody 😀 😀
a kéž bys měla pravdu s tím příštím létem, já bych se jim táááááák chlubila, že by až valili oči mimouši jedni, ale ty v tu dobu stejně budu zajímat, tak maximálně jako chodící mlékárna 😀 😀
a ty jsi po tom generálním úklidu taky zajela pod vodu 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@martas14 jj, bylo to boží, ale je fakt, že úplně nejlíp, kdybych se dokázala držet na vodě tak do 40cm od hladiny 😀 , dole nic moc 😕 , ale chvilku jsem si zalenošila na lehátku 😀 , letos premiéra, tak zítra to zopakuju až přijdu z práce, teda jestli bude pořád takhle krásně! Příští rok budeme jezdit s kočárama!!!!!!! 😉 😉

visnu
19. čer 2013

@malinka_02 Proč by nebylo? Určitě je tam, malý otesánek. 🙂 Takže zítra utz?

visnu
19. čer 2013

@martas14 Přesně tak! Chuďátka moje jsou kdesi v miskách a chtějí domů k mamince. Úplně slyším to volání. 😀 Ale zítra je vysvobodím a některé možná pošlu k ledu. 🙂

martas14
19. čer 2013

@pavlina1976 úplně jsem si představila jak tam splýváš na hladině jak lotosový květ, aby sis nemusela chladit kotníky u dna 😀 😀 já taky trochu hřešila na lehátku, ale měla jsem volný korzetový tílko, aby nesvítilo na pupík 😉 sice to bylo jen taky takové začátečnické, ale hned se to vedro líp snášelo....
a máš recht, jak se letos spolu koupeme, tak příští rok spolu kočárujeme plus zbytek holek z celé diskuze 😀

martas14
19. čer 2013

@visnu Tak zítra bude velký den!!!! Půjdou tam kde jim bude nejlíp a sourozenci si ještě chvilku počkají v mrazáčku, budu držet palce, tak zítra hurááááá na ně 😉

visnu
19. čer 2013

@martas14 Díky. 🙂 A jak to vypadá s tebou? Už jsi testovala?

martas14
19. čer 2013

@visnu ještě né, ale už jdu do finále, takže se klepu jak ratlík 😅 😅

orin77
20. čer 2013

@visnu Ahoj super zprávičky, musíš pak napsat dojmy z transferu 🙂

orin77
20. čer 2013

@malinka_02 Je fajn, že půjdeš ráno než budou ta děsná vedra. Budu čekat na dobré zprávičky a pěknou fotečku 🙂

orin77
20. čer 2013

Dobré tropické ráno všem.

jaka17
20. čer 2013

Dobré ranko,
@malinka_02 tak uz se teším na toho hladovce, hlavné ,aby na fotce rekl sýr a slušelo mu to.. 😀
@orin77 ahoj, tak se ti to blíží, budete mít konečné taky fotečku, nezapomeň si říct..
@visnu tak ať se jim u mamky líbí, hezky odpočívej a klídek 😔
@martas14 tak kdy testneš ty brokolice??už jsou tam jako černý pasažéři dost dlouho..
@pavlina1976 tak hele, dneska žádnej velkej úklid, hezky se hýčkej, ať múžeme všechny pospolu virtuálné kočárovat...
@janice_opice a ty jsi jako šla včera nějak brzo spát', ne 😵 jsi mi tu ráno scházela na dočtení..
Takže se opatrujte 'dévčátka, já budu dnes až do utz mimo komp, takže až po 16:00 sem snad néco přidám.Pa

trefulka
20. čer 2013

Ahojky, dneska se dozvím, jestli pojedeme na ET dnes nebo jestli dojde na PK a potom bychom jeli až v sobotu 😎

brsh
20. čer 2013

@visnu - tak držím palečky, ať se miminu u Tebe líbí 🙂
@malinka_02 - už se těším na info, jak se Ti mimoušek ukázal 😉
@jaka17 - držím palce a nahlaš se nám 😝
@trefuka - a co bys ráda? My jsme nakonec byli bez PK, protože bylo jedno vajíčko 😉

Jinak se taky přidávám s přáním hezkýho dne - mně je pro změnu blbě a to jedu do trombocentra na nějaký odběry, ovšem mám tam být až v deset - to asi zdechnu v tom největším vedru ☹ 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru