IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
20. čer 2013

@martas14 jj, to chápu ☹ ☹ , ale budu ráda když se přijdeš kouknout a pokecat 😉

janice_opice
20. čer 2013

@martas14 hele jeste to nemas jisty a ja te tu potrebuju!!!!

janice_opice
20. čer 2013

@pavlina1976 zitra drzim pesti at to dobre dopadne

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice děkuju a zítra čekám skvělé zprávy i od tebe 😀 . Tak zítra papa

janice_opice
20. čer 2013

@pavlina1976 zitra drzim pesti at to dobre dopadne

janice_opice
20. čer 2013

Dohodli jsme se s muzem ze to zitra stopnem pokud nedorostou

martas14
20. čer 2013

@janice_opice neboj holka kdyby mě to mělo roztrhat, tak tady s tebou budu do tvých // podpořím tě v čemkoliv si jen vzpomeneš Jani 😉

janice_opice
20. čer 2013

@martas14 mam te rada a moc

lucavka
21. čer 2013

Dobré ráno holky. Tak už straším. Normálně sem musela vyběhnout blinkat. Nevím čím to je... Myslím že prcek to ještě být nemůže. Jinak je mi úplně dobře, jen se mi prostě obrátil žaludek 😕

lenkafel
21. čer 2013

@janice_opice doufám, že to bude odbrý no, uvidim

alba1
21. čer 2013

holky...já už potřebuju vidět a číst nějaký pozitivní zprávy....tak sem s nima...ve středu prý můžu testovat...to budu 11. den po ket...den přenosu nepočítám....ani se mi, ale nechce...včera mě velý den píchalo a bolelo na pravé straně břicho...už nevím jestli to je správně a nebo špatně... 😒 Jani, dej vědět jak u Tebe...holky držte se...

eviku52
21. čer 2013

Dobré ráno holky 🙂 jak se daří??? Už jsem tady celkem dlouho nebyla a dočíst to nestinu... ☹

malinka_02
21. čer 2013

@visnu je super mas bobiky u sebe ! Drzim palce!
@jaka17 aha, jezis strasne me to mrzi!!!

malinka_02
21. čer 2013

@mispulina912 moc me to mrzi!

Holky ja sem tehotna teprve po 5 transferu!! A to byly pokazde ukazkove blastocysty!! Takze holky nevzdavejte to, ja to taky vzdavala ale nevzdala a dobre to zatim vypada!!

malinka_02
21. čer 2013

@janice_opice drzim palce!!

kamisb
21. čer 2013

@janice_opice - ale těch 16 mm co už tam bylo je pěkný - to jistě trochu narostlo tak z toho určitě něco bude neboj ...držím palečky

eviku52
21. čer 2013

@malinka_02 Ahojky, tak budu držet palečky ať všechno dobře dopadne 🙂

eviku52
21. čer 2013

@jaka17 Je mi to moc líto, drž se, určitě bude líp 😉

orin77
21. čer 2013

@malinka_02 Ahoj tak to je úžasná zpráva, mám z toho velkou radost. 🙂

orin77
21. čer 2013

@jaka17 To snad není možné, nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového může stát. Je mi to tak líto.

jaka17
21. čer 2013

Dobré ráno všem,
doufám,že dnes budou samé dobré zprávy, musím vidét, že nékde se daří 😀
@orin77 jojo, tak odpoledne doufám, že už budeš mít fotečku.Držím pésti.jo a moc dekuju za srdíčko, ted už budu moct rozdat..

absti
21. čer 2013

@alba1
ahoj já testovala už včera ( 5 dní po ET) a mám ducha. Dnes je o trošku silnější 😵

meyryen
21. čer 2013

@jaka17 Je mi moc líto, co tě potkalo, ale ten další nanuček už to určitě zvládne 😉
Já Vám nevím, proč jsem si vždycky myslela, že otěhotnět je děsně snadný. Člověk se cpe léta antikoncepcí aby děti neměl a pak by se stavěl na hlavu, aby je mít mohl......

lucavka
21. čer 2013

@absti - gratuluju, já u prvního měla ducha tak pátý den. 🙂. Tak hlavně ať sílí.

Jinak dneska mám žaludek fakt jak těhule, ale spíš to bude tím počasím. Třetí den po transferu to prcek asi ještě být nemůže.

absti
21. čer 2013

@lucavka
moc děkuji.. toho sílení se moc bojím.. zatím to vypadá dobře, ale minule jsem měla biochemické těhotenství a toho se právě bojím i teď..

1. test (nahoře) ... včera ráno 5 den od ET
2.test.... včera odpo
3.test dnes v půl 4 ráno 6 den od ET

kamisb
21. čer 2013

@absti - tak jen ať sílí ;) a pořádně se drží

lucavka
21. čer 2013

@absti já měla biotěhu teď v březnu, takže se taky bojím a chci vydržet s testěním co nejdéle. Ale na těch tvých fotkách je vidět že pěkně sílí jak má, takže to je dobré znamení. Určitě to bude tak pokračovat, držím palečky. 😉

meyryen
21. čer 2013

@absti 6den po ET takové dálnice, tak to je hustý 😀

meyryen
21. čer 2013

@lucavka Já měla biochemické v lednu, test 10den po ET mi neukázal vůbec nic a HGC už bylo 300 🙄

absti
21. čer 2013

@lucavka

@meyryen

děkuji 🙂
no je fakt, že už včera byl dušík větší než při mém biochemickém těhu 7 den od ET

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru