IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

peta2010
8. kvě 2013

Dobré ránko dámy 🙂
Včera večer mi můj ctěný choť řekl,že zítra zavolá do centra,jak se naše emb.vyvíjí.Řekla jsem mu,že máme volat až ve středu,ale on,že zavolá dneska.. bylo 23:58,když jsem usnula,ve 2:30 jsem se vzbudila a neusla.O hodinu později jsem odešla dolů,protože mě nebavilo se převalovat z jedné strany na druhou ...uklidila jsem celou koupelnu!od okna,žaluzií,prachu, kachličky jsem přetřela,vyleštila,utřela od prachu pračku, už se pere deka,v celém spodku jsem utřela prach ,okna a žaluzie,v obýváku sedačku,protože byla upatlaná od mladýho,linku sem každý dvířka, každou úchytku vyleštila,vytáhla špekáčky z mrazáku,že udělám na odpoledne špízy,vynesla plasty do plastu, tudíž jsem vyvenčila i psa.No,je 6:22,chlapi mi spěj,takže vysávat nemůžu ,umejt zem také ne.Udělám to až vstanou,tak jdu dát křepelkám čistou vodu,uklidit dvůr a koukala jsem,že začíná svítit sluníčko 🙂))
(mám dojem,že po obědě s malým to zapíchnu min.na 3 hodiny 😀)
A to nespím jen kvůli tomu,že nevím,jak na tom embr.jsou a jsem zvědavá,spíše se bojím,co manželovi řeknou 😒

lucina100
8. kvě 2013

Dobré ranko, začínáte některá koncem května píchat na IVF? Já bych měla koncem měsíce začít, první den cyklu krátký protokol. 🙂

visnu
8. kvě 2013

@lucina100 ahoj, já taky zahájím stimulaci koncem května. Ale mám dlouhý protokol, takže začínám vlastně už 21. zastavovací injekcí. Nemůžu se dočkat a zároveň mám stále větší strach, jak to celé dopadne. Bojím se víc než poprvé. Ach jo.

Jestli má někdo nějakou radu, jak se nad celou věc povznést, sem s ní. 😖

visnu
8. kvě 2013

@peta2010 tak to máš dobré, že jsi ve stresových situacích takto vysoce produktivní. 🙂

visnu
8. kvě 2013

@peta2010 samozřejmě vám přeju, ať máte silné bojovníky..

lucavka
8. kvě 2013

@peta2010 taky přeju silné mrňousky. Ale z vlastní zkušenosti vím, že stačí jeden který zabojuje 😀. Člověk je jen klidnější když mu zbyde něco do mrazáčku.
Holky já už se nemůžu dočkat. Včera v noci mě zase chytnul strach jak dopadnem, že sem nemohla usnout. Láduju se lékama, snažim se rozchodit ty vedlejší účinky a počítám dny. Snad pozítří na utz bude vše v pořádku a příští týden se dočkám dvojčátek.

brsh
8. kvě 2013

@malinka_02 mthfr neresej, protoze tu ma kazdej druhej. Ja mam k.tyhle jeste leidenskou, coz je trosku
vetsi parada ;-D vcera mi to pichla kamaradka, zdravotni sestra. Bylo to.ok, spis to boli pak. Ale dneska jsem na sebe z
zvedava 😉 taky si dam dnestu bilkovinu. A v patek utz ;-Holky, krasnej svatecni den vsem 😉

meyryen
8. kvě 2013

@brsh Aha, takže bolí:( no to se mám na co těšit....někdo tu psal, že jsou k tomu fraxiparinu hrozně tupý jehly....tak to jsem na to taky zvědavá 😕

meyryen
8. kvě 2013

@lucina100 Já začínám 17.5. pokud mě nepřeveze ms 😀

malinka_02
8. kvě 2013

@charakterka to vubec nevim.. Zavolej si do CARu..

malinka_02
8. kvě 2013

@brsh no tak ta je svinstvo, jeste ze mas ty injekce!
@peta2010 tak drzim palce! Teda nechces uklidit i u nas 😀

malinka_02
8. kvě 2013

Holky tak zas 2 kg nahore za 12 dni stimulace ☹ Diky ivf a ketum za rok nahore 14 kg 😢

brsh
8. kvě 2013

@meyryen ale ne vpich, ten je ok. Ja mam zatim clexane a ten ma jehlu krasne ostrou. Jak gonal ;) pak to boli, kdyz se rozlejva ten heparin do tela. Neboj, zacatek je ok. Spis nechapu, kam to budu bodat pak, az bude brisko a ne spek 😒

coralin
8. kvě 2013

Ahoj holky, tak já se přesunu z dubnového IVF, které nevyšlo, snad, na červnový KET. 15.5. jdu na kontrolu tak uvidíme co mi řeknou. Myslím, že nemá smysl KET odkládat na delší dobu. Nechce se mi vysazovat metypred a pak ho zase brát. Nevím jak by se tělo pak zachovalo....

coralin
8. kvě 2013

@malinka_02 Ahojky, ani mi o tom nemluv, koukala jsem na fotky z máminy oslavy a jsem ohromá a ještě k tomu ty prsa....:( děsný, ale snad to pak půjde dolů. Nejvíc mi vadí, že mi narostlo, cosi, na krku vzadu na zádech, po kortykoidech a to jsem nikdy neměla, tak se bojím, aby mi to tam nezůstalo.....

coralin
8. kvě 2013

@peta2010 Ahoj, já byla taky nervózní, když jsme volali jak na tom jsou a bála jsem se o ně, ale mě uklidňovalo taj ji, dobrý je dejchání a uvolnit stres, aby tělo nebylo v tenzi. Ale vím jak je to moc těžký....

meyryen
8. kvě 2013

@brsh Do velkýho bříška už to potom musí být vážně mazec, ale co bychom pro ty naše drobečky neudělaly 🙂

mispulina912
8. kvě 2013

@malinka_02 no to je hrozná částka tak snad tohle platit nebudem....

mispulina912
8. kvě 2013

@malinka_02 tohle mi na tom taky štve........ já ted schazuji kilča a docela to jde dobře...... nejvíc mě zlobí že to jde strašně do prsou a břicha..... to je peklo.....
všem přeju krásný sváteční den bez starostí......

jednalucka
8. kvě 2013

@charakter Taky bych si radši zavolala do CARu, je lepší zavolat tam zbytečně, než to podcenit... já jsem se bála, jestli MZ dorazí, měla jsem ještě týden, ale dorazila, mrška jedna a můžu říct, že v kombinanici s Dipherelinem mě úplně odrovnává- takže si dnešní svátěční den užívám na gauči 😅
Jinak kilečka lezou nahoru "krásně," až se maličko hrozím, jak budu vypadat. Ale to si potom, holky, uděláme nějaké fórum o hubnutí a budeme zkoušet dietky. A za zády nám budou dovádět ta naše vytoužená děťátka ♥ 😀

lucina100
8. kvě 2013

@meyryen tak já bycj měla tak týden po Tobě začít, nevím kdy mi dorazí menckyx. Byla jsme v dubnu ne KET, ak to dostala po těch hormonech a teď nevím kdy to dorazí a hned začínám píchat pak.
@visnu taky mi chtěl dát dlouhý protokol, ale já ho nehctěla. Minule jsme měla krátký a mám dost roků, tak pro mne je lepší ten krátký, na více vajuch a kvalitních. Tak budu mít ten samý protokol co minule. Jen dávky zkusím říct zvednout. Minule byly malé a pak mi připichovali na UZ. člověk po těch letech a čtení si už může i to IVF naoridinovat sám. 😀
Tak hurá do boje.......

mispulina912
8. kvě 2013

@jednalucka to by bylo fajn..... už aby to bylo

lucavka
8. kvě 2013

@meyryen ty tupý jehly bohužel musím potvrdit. Já mám navíc hroší kůži takže to je síla. Ale všechno se dá vydržet a naštěstí jsem na injekce zvyklá.

@malinka_02 - no já se radši nevážím, stačí mi když se po těch lécích vidím ☹. Děs běs...

malinka_02
8. kvě 2013

@coralin no já dělala vše proto aby to šlo dolu, a ... nešlo..
@mispulina912 co myslíš že platit nebudete? 650 tis? To si myslí každý na začátku.. My ted budem na 100..
@lucavka no právě 😝

meyryen
8. kvě 2013

@lucavka Tak díky bohu za mojí poctivou kožní řasu 😀

mispulina912
8. kvě 2013

@malinka_02 jj to doufám že na takovou částku nedojdeme.... to si snad nedovedu ani představit,je to hrozná částka...

visnu
8. kvě 2013

@lucina100 Ty už se skoro obejdeš bez doktorů. 🙂 Některé z nás by si pomalu mohly otevřít soukromou kliniku, co? Doktorka mi tentokrát navrhla dlouhý protokol, protože jsem mladá, prý mám dobrou ovariální rezervu a posledně nám ze sedmi oplozených přežily jenom dva embouši. Tak chce zkusit změnu. Nezbývá než věřit instinktu paní doktorky..

lucina100
9. kvě 2013

@visnu dlouhý prptokol je pro mladší. Ale moje kamarádka, co jsem jí tam přitáhla teď 😀 , tak jí dali dlouhý protokol a bude mít 40. Záleží i na výsledcích imuna, genetiky, atd... Já měla OHS i při malých dávkách. Takže budu pít asi 10 litrů, než 5, abych se tomu vyhla.... Už se připravuji, kontryhel, chilli, sýry do sebe láduju, tak snad to výjde....
Já přibrala 10 kilo, ale nevím kde, věci obleču ty stejné, jen prsa se zvětšily. 4 roky mám o 10 kg víc a vypadám krom prsou stejně. Jestli voda v těle, nebo mi po těch injekcích ztrdly kosti 😀
A z těch 2 se to povedlo?

lucavka
9. kvě 2013

Dobrý den holky. Tak si teď píšu maily se zaměstnavatelem a snažím se domluvit co bude a nebude. Končí mi rodičák a jestli se nepovede druhý mimi tak to bude soda... A zaměstnavetel není vůbec vstřícnej...

lucina100
9. kvě 2013

@lucavka to znám. Já po mateřské dostala výpověď, nepodepslala jí a už půl roku maroduju. Jdu nyní do IVF, tak jak neotěhotním, tak ji musím podepsat. Naštěstí 2 měsíční a pak 3 měsíce odstupné. Jak se mi povede IVF, tak mám 4 roky pokoj apka se snad vymění vedení a vezmou mě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru