IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
30. kvě 2013

@akdar5 to je stejně zvláštní jak to má každý CAR jiné, u nás například i při pozitivním těhu se utroš bere celý první trimest aby tam byla podpora toho těhotenství a já osobně si myslím, že to mělo něco do sebe, ale ten den kdy jsem si dávala poslední jsem byla přešťastná 😀

absti
30. kvě 2013

@sasanka033
aha.. takže já bych si ho mohla dát taky do požadavku s tím, že to nechám na emryologovi?- to by bylo fajn. Protože on už asi když bude dělat ICSI tak pozná zda je obal tvrdší, ne?
@janice_opice jo jo v tabulce jsem

brsh
30. kvě 2013

@akdar5 - jj, přesně jak píše @martas14 - taky mi to přijde zvláštní. To zavádění je opruz, ale horší než píchání Clexanu fakt není. Nechápu, že Ti ho nenechali...

hhani
30. kvě 2013

@brsh hmmm to jsem si taky myslela,ale koukám,že náš Car má jiné metody..se podivej co mi psala akdar5..to nechápu

brsh
30. kvě 2013

@hhani - no na to jsem právě koukala jak puk 😕

kamisb
30. kvě 2013

@brsh - neboj, čárku jsi měla krásnou, takže určitě bude pěkná hodnota 🙂
zkoušela jsi i dneska ?

nebo šupej spát a ráno tu bude coby dup 😀

akdar5
30. kvě 2013

@martas14 hm, to je hezký... 😒 tak já tam zkusím ráno zavolat a zeptám se na to. díky
tak doufám,že to nebude na škodu ☹

hhani
30. kvě 2013

@brsh no na to,že Apolinář je hodně doporučovaný o něm začínám trochu pochybovat..krev se nebere,utroš se nebere,hodně zvláštní 😨 ..a tobě tedy nevolali jak jsi dopadla 🙂

brsh
30. kvě 2013

@kamisb - jooo, testovala jsem i dneska, v 5,45 - nemohla jsem spát 😀 No ještě lepší než včera. Ale krev je krev - a pak utz - pak srdíčko.......já myslím, že už se nikdy nevyspim 😀

akdar5
30. kvě 2013

@brsh tak to jsem na to zvědavá,až tam zítra ráno zavolám, co mi řeknou... 😒

zimka
30. kvě 2013

@absti Nám to teď u KET taky ani nenabídli, tak mě to ani nenapadlo. U ET jsme to měli, i to doporučovali, a teď nic. Nak snad máme siláky, kteří to prokopnou sami. 😕

brsh
30. kvě 2013

@hhani Tak určitě je doporučovaný z nějakého důvodu. Já bych se toho nebála. Mně řekla moje dr z CARu - ležet po ETu se nemusí, nemá to na to vliv (jako na pokoji těch půl hodiny) a Utrouš - to je jen taková berlička, ale těhotenství určitě nezachrání. Buď těhotná budete nebo ne (s Utroušem i bez něj)... Tak se neboj Apolináře. Vědí, co dělají 😉

absti
30. kvě 2013

@zimka
Určitě siláky máte... 🙂

kamisb
30. kvě 2013

@brsh - neboj obavy trochu opadnout až budeš cítit pohyby ...je to fajn když se pak denně hlásí, že tam je ;)

hhani
30. kvě 2013

@brsh Baru jak jsi dopadla,volali?

jaka17
30. kvě 2013

@martas14 tak na to se taky těším...až nebudu mít furt Utroše všude...

margitam
30. kvě 2013

Ahoj holky, tak se taky přidávám.....trochu mám z toho strach.........ale uvidíme, no........po další menzes bych měla začít stimulovat gonalem.......vychází to na červen

jaka17
30. kvě 2013

@brsh No, ale je to na dobrý cestě, co víc si přát 😀 to za ty nervíky stojí..

hhani
30. kvě 2013

@margitam tě vítáme mezi námi..tady se hodně dozvíš a i hezky pobavíš 🙂..myslim,že se tady sešla super parta lidí,která se umí skvěle podpořit 🙂

margitam
30. kvě 2013

@hhani děkuju pěkně 🙂

coralin
30. kvě 2013

@janice_opice to já taky a určitě i všichni ostatní..... 🙂

hhani
30. kvě 2013

@margitam neni za co 🙂 a hlavně se neboj..stimulka je procházka růžovou zahradou ve srovnání s čekáním jak to dopadlo po transferu 🙂 to je tvé první?

hhani
30. kvě 2013

@margitam a tady je tabulka tak se tam kdyžtak napiš 🙂 to je proto abychom se tě neptali všechny pořád dokola co a jak 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

coralin
30. kvě 2013

@martas14 já finance řešila na začátku, přišlo mi to hrozně moc za tu nejistotu, ale teď už to neřešíme, už jsme v tom za tolik..... to už nemá cenu......jenom bych si přála, aby to už bylo pozitivní🙂

brsh
30. kvě 2013

@hhani - no Hanči, výsledky z laborky nepřišly, takže až zítra ráno.... se picnu 🙂 Já jsem tam jela jen pro recepty a při tý příležitosti jsem poprosila sestru, ať mě bodne, takže mě nabírala dost pozdě - až někdy kolem jedenáctý.

margitam
30. kvě 2013

@hhani jsem tam 🙂

hhani
30. kvě 2013

@brsh ale to bude dobrý...vyjde to ..test sílí tak to bude v pořádku🙂

hhani
30. kvě 2013

@margitam šikovná 🙂 takže tvé 1 IVF ?

margitam
30. kvě 2013

@hhani ano, ouplně první a bojim bojim 😀

margitam
30. kvě 2013

holky, mudr mi dnes doporučila brát před IVF toto........prý to pomáhá ke správnému zraní vajíček, dozrávají lépe, mají lepší kvalitu a lépe se pak dělí........koukněte. Je volně prodejný v lékárně, cena jednoho balení cca kolem 300kč, už ho mám doma 😀 http://www.lejdy.sk/pre-snazilky/inofolic

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru