IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
3. čer 2013

@jaka17 no je to fakt strašný co se děje...a těm co to prožívají nezbývá než držet palce at škody jsou co nejmenší..je to hrozně smutný ☹

orin77
3. čer 2013

@simka77spain tak to je úžasné. Je skvělé, že jsou lidé, kteří si vezmou zvířátko z útulku. My, jelikož bydlíme v bytě máme doma nalezence kočičku a k ní jsme ještě pořídili z útulku kámošku. Takže je doma veselo.
Jinak jsem si tak uvědomila, že do Česka přijedeš jako 1 osoba, ale zpátky poletíš jako 2 v 1. Neměla by sis u aerolinek vyřídit nějakou výjimku? 🙂

martas14
3. čer 2013

@eviku52 no jo ono se vždycky těžko hledá proč, protože se stejnou příčinou to polovině jde a druhé zas né, ono je všechno hrozně individuální, to je fakt 😖 U nás je problém spermio, jak jsem psala o pár řádků níž......mě nijak víc nezkoumali po tom co zjistili, že je problém u mm a klasika rozbor krve jsem měla v pořádku.....Nám teda z osmi vajíček zbylo 5 což mi přišlo normální, ale co tady poslední dobou čtu, tak je to i hodně 😕 My teda měli PK ale né až těch pět dní, takže my měli "jen" morulky, ale zato byly všechny označené jedničkou, tak snad dobré, jinak holky hodně píšou, že u nich se čeká až na blastocysty a že menší ani nemrazí, tak nevím...asi jiný kraj jiný mrav 😀 No jedna morulka u nás už zabojovala krásně, tak teď se modlím aby i přitom KETu to aspoň jedna zvládla taky......s tou sliznicí je to naprd, ale je fakt, že si lepím estrofem jen v náplastích a to ještě jednu, když jiné kočky i čtyři, takže nevím proč mi dali jen tak málo.....ale celkově mi příjde, že i při celém IVF předtím jsem měla těch hormonů skoro nic, oproti tomu co se dozvídám, že mají ostatní......no čekám do středa na verdikt co teda bude, jestli naroste nebo mi KET odloží 😠

orin77
3. čer 2013

Jakýkoliv přírodní živel, který se vymkne z ruky je hrozná věc. Povodně zvlášť, jelikož je neuhasíš jako oheň. Kdo to nezažil tak si ani nedovede představit co je to za hrůzu chodit kontrolovat kažou chvíli do sklepa, jak voda stoupá, že už je v přízemí a až kam to dojde. Holky držte se ať jste všechny i Vaši nejbližší v pořádku.

simka77spain
3. čer 2013

@martas14 ahojki, mocinko kráaat dekuji za tvuj odpis, nam na prvních spermiogramech vycházelo ze tam neco je, ale zadne podrobnosti, po pul roce uz tam nebylo vybec nic, a v dalsich 3 taky uz nic, jen v jednom ze nasli jednu pohyblivou hahaha, tak to ju museli teda pekne hledat co? jedna hahaha, no nic, takze jsme se rozhodli na to tese, a bylo to silene, ja jsem brecela jak vul, ze jak to nevyjde, tak uz je konec, no byly to nervy. manzel byl statecný jak blazen, nerozumel ani slovo, tak jsem prekládála, na anestezii nikdy nebyl, a jeste v cizi zemi, tak byl tez vystraseny ale nedaval to znat, ale ja vim ze byl. A jaké kvality jste meli ty base spermijky po tom tese? nam rekli ze nase jsou nepohyblivé ale ze psolouzí, ty bys vedela nebo sji nekdy slysela co to znamená?

martas14
3. čer 2013

@simka77spain téda sluší vám to černovlásce i blondýně.........tak to má krásný ňufinka, že i po tom co jí byl život krutější, že skončila v útulku, tak že za odměnu se má teď jak v bavlnce 😉

simka77spain
3. čer 2013

@martas14 jeeva, ale je to krasneeee ze vam to vyslo!!! to je proste krasneee, ja chci taky 🙂 ta cena je protoze nejsem pojistena v ceske republice takze musime vsechno platit. cenik je v poradku, to jako neva, jen ze proste to je dost penez, takze to musi vyjit napoprve, jinaaac uz vic mozností nebude

janice_opice
3. čer 2013

Ahoj, všechny nově příchozí vítám a zdravím je. Prosím holčiny doplňte se do naší tabulky - je to takovej malej přehled pro všechny ostatní🙂 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

zimka
3. čer 2013

@eviku52 To jsem měla po IVF taky, teď po KET ani ne, spíš MEGAprsa a ty mě bolí doteď.

martas14
3. čer 2013

@orin77 šikula manžel odvážný 😉 ale podle mé zkušenosti není nic lepšího než manžel u porodu sto pro......
já jsem taky dole hodně úzká i přes prdel jak vrata 😀 a malá prošla v poho, takže ještě není všem dnům konec, ale i u císaře už se dnes dá, aby byl manžel u porodu, takže si to určitě taky užije z první řady 😀

zimka
3. čer 2013

@martas14 Já si to ještě moc nepřipouštím, přecejen byl to prastarý a prošlý test, tak jestli tam nezareagovalo bůhví co... ale potichoučku se raduju a za chvíli pomažu pro pořádný test. Tak SNAD budou ty // i tam!

simka77spain
3. čer 2013

@orin77 HAHAHAHAHAHA, ze by uz ted?? 😉 a nebo taky 3 😉 hihihihi to se kdyz tak poptam potom, ale super by to bylo! hihihihi

jaka17
3. čer 2013

@martas14 Já měla obě děti císařem a teda u toho bych většinu mužských nechtěla, neb by křísili je....ale teď už je to asi jiný ....já pokud se dočkám, budu určitě zas rodit císařem...ale dá se to přežít v poho... 😅

janice_opice
3. čer 2013

@jaka17 no oni by mužskýho k císaři ani nepustili si myslím🙂 já měla kleš´tový a taky nemohl u toho být a právě tuším říkali, že k císaři nepouští,ale to už je taky let zpátky🙂

orin77
3. čer 2013

@zimka Ty // tam jistě budou i na testu, který vyrobili teprve včera. Bobánek už se hlásí 🙂

jaka17
3. čer 2013

@hhani hlavně myslím na ty holky, co měly mít OPu, když je Iscare mimo provoz, co s tím udělají...

martas14
3. čer 2013

@janice_opice
@jaka17 no tak určitě to nebude pohled pro zábavu, ale kámoška teď měla plánovanou sekci a manžel mohl stát za plentou u hlavy 😅

martas14
3. čer 2013

@janice_opice
@jaka17 jo a samozřejmě musel být převlečený do sterilního a platilo se za to jestli né dokonce dva litry nebo tak nějak děs běs

martas14
3. čer 2013

@zimka ale prd prastarej, jen uleželý který čekal na svůj triumfální výstup 😉 se pořád říká, že staré věci nepatří hned do železa 😀 udělal svou službu a teď rychle šupej pro novej ať je co lepit do památníčku 😀

zimka
3. čer 2013

@martas14 😀 a už se nemohl dočkat, až tam ty dvě čárky vykouzlí, žejo? 🙂

hhani
3. čer 2013

@jaka17 tak třeba se domluví s jiným CARem,že by se to udělalo v jejich prostorách..přece by je nenechali popraskat.. 😒

martas14
3. čer 2013

@simka77spain no tak to ho chápu, že ještě něco takového absolvovat v cizí zemi muselo být děsivé, ale tak zvládl to šikula a své splnil 😉 no tak pokud už něco v nějakém spg někdy našli, tak byla přece jen velká naděje, že přímo u zdroje budou určitě.....ale je fakt, že kolikrát jsem taky už četla, že tvrdili že na spg něco našli, ale že tomu ty dotyčné nevěřily, že to bylo vždycky nějak divně okecané ...viz jedna jediná 😝
tak hlavní je že už máte jednu část za sebou, teď už jen dohnat ten zbytek.....no nám kvalitu taky nijak nekomentovali, ve zprávě bylo jen počet ml kolik odebrali a pohyb asi taky nic moc, ale to je myslím normální, protože když se berou přímo z varlete tak jsou tam v různých stádiích vývoje.....MESA je když je to z toho nadvarlete, tam už jsou nejvyvinutější to jsme měli my a pak je TESA kde se bere až z varlete a někdy jsem slyšela že vzali jak kdyby kus tkáně a dokultivovaly je až venku....takže na mě mega sci-fi...proto ta nízká pohyblivost, že asi ještě potřebují se chvíli rozkoukat když je vyndají 😀 ale neboj pak už jak oplodní vajíčko tak jsou stejné jako všechny ostatní .......a co se týče dětí, tak naše malá je rychlá taky dost 😀

martas14
3. čer 2013

@zimka přesně tak vždyť on se tam válel ve skříni jen proto aby tě mohl jednou udělat šťastnou 😀

martas14
3. čer 2013

@simka77spain určitě se taky dočkáš a když to musí klapnout na poprvé, tak to hold klapne nemá na výběr 😉
aha tak to je ta cena asi adekvátní, ale i tak je to děs běs 😠

jaka17
3. čer 2013

@hhani já doufám, že to nějak udělají a hlavně že do 12.6. bude vše v poho na UTZ 😀 😀

baby1984
autor
3. čer 2013

Ahoj holky moje zlatý,tak se hlásim z kontroly.Cysta je tam stále je zase o 3mm menší,ale nic se na tom nemění,že dokud je tam tak je zbytečný se stimulací,takže jsem vyfasovala antikoncepci ,zatím na 1 měsíc a zase další kontrola 20 DC.Takže já to vidim tak až na srpen když budu jo hodně optimistická 😒

ratatooy
3. čer 2013

@janice_opice nepouští k cisaři poud je v clkovy narkoze,muže když je ve spinale

jaka17
3. čer 2013

@baby1984 má to své výhody, budeš tam v dobré společnosti... 😀

aranel6
3. čer 2013

Klidné odpoledne všem,
teda vás po víkendu dočíst-no hrůza 😀

Moc gratuluju novým dvojčárkovkám 🙂-tak ať hezky sílí - krásně jste nám to tu posílily

Jinak posílám moc energie všem koho ta velká voda postihla-běhá mi z toho stále mráz po zádech, když to vidím.
My dnes cestou do práce už autem přes centrum Prahy neprojeli-dvakrát jsme narazili na zátarasy a policajty co jen stáli a koukali,že by poradili to ne ☹, takže nakonec jsme museli Prahu objet přes Mělník a Slaný,aby jsme se dostali na druhý konec a když jsem cestou viděla vylité Labe,tak mi z toho fakt dobře nebylo. Tak prostě jen posílám pozitivní energii, ať to zvládnete.

Vítám také nové příchozí a doufám,že všechny čekatelky se brzy dočkají // testíku .-)

Jinak já hlásím,že dnes poprvé mám čárku silnější než kontrolní-musela jsem koupit nový test,tak to nemůžu srovnat s těma předchozíma,ale čárka je krásná, tak mám velkou radost.

@jaka17 - S tím Carem jsi mě ale trochu vyděsila-Pronatal sice není dole u řeky,ale kolem teče nějaký potok, tak jsem zvědavá zda se 1. tam zítra vůbec nějak prohrabem a 2. že tam někdo kdo by mi ten UTZ udělal bude.

jaka17
3. čer 2013

@aranel6 jo, snad to tam je na kopečku, ale po tom šoku v Iscare už věřím všemu, možná tam zkuste zavolat, ať neobjíždíte Prahu zbytečně....
No a čárky ať žijou a vzkvétají......juch juch juch...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru