IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
14. čer 2013

@malinka_02 no to jiste to se musi,kdyz je tak krasne.my masicko a zeleninku na gril a taky mnamku v alobalu na gril.zitra nalozime auto a jedeme.kluci se mnou jedou na utz a pak tradaa.

malinka_02
14. čer 2013

@janice_opice tak at je zitra utz v pohode a peknej vikendik si uzijte!

jaka17
15. čer 2013

Dobré ráno, holky..
tak doufám, že nezačne pršet a užijeme si víkend..
@malinka_02 No, já se taky snažím v jídle trochu krotit, ale když mám hlad, tak mi je trošičku blivno...takže taky jím hodně ovoce, ale i takový ty kyselý věci - okurčičky, ryby...no, ono to snad vyběháme pak...jinak neboj, je tam...a má hlad...
@janice_opice tak doufámn, že kontrola folíci jak jelita.. 😀 😀

janice_opice
15. čer 2013

Ahoj holky tak folici nepovyrostli bohuzel,takze mam zvysenou davku Gonalu a v utery dalsi Utz.tak teda nevim.

jaka17
15. čer 2013

@janice_opice musíš je líp krmit...neboj, o víkendu roste vše 2X...

lucavka
15. čer 2013

@janice_opice - tak koukám že obě budeme mít v úterý důležitej den. Budu ti držet palečky. Snad ty naše utz dopadnou jak mají 😉

janice_opice
15. čer 2013

@lucavka no ja se modlim aby to pomohlo a fakt povyrostli.Luci drzim pesti
@jaka17 kez mad pravdu.jsem z toho takova presla a neduveriva. V car jsem si jeste pripichla u sestricek tu zvysenou davku a sestricka me uklidnovala,ze dorostou.ja se jen bojim aby se nejak neuvolnili nebo tak.

malinka_02
15. čer 2013

@jaka17 no vcera sem nakonec sezrala mraky grilovanyho masa k tomu salat abych se necpala a samozrejme sem si nakonec dala brambory peceny a to sem zrala az do 11 tak sem jakpucmeloun dneska.. S takovou to v praci teda jeste mesic dva neutajim..
To doufam ze tam je a proto tak zeru!! 😀
@janice_opice tak po zvSene davce pekne povyrostou,od toho sou ty kontroly aby ti to ted zvysili a rostli jedna basen!

sasanka033
15. čer 2013

@janice_opice ty jsi byla na utz dneska? kazdopadne dorostou!!! proc by nemeli dorust, jsou tak nastaveny, proste vyrostou!

@lucavka takze v utery teda myslime na vas obe🙂

martas14
15. čer 2013

@jaka17 prý rozkoš zařvat si na vlastní dítě 😀 😀 😀 to mě dostalo, fakt dobrý holka 😉 tak jen pěkně tlačenčičku krm, hezký víkend před námi, tak co se dá dělat lepšího......

martas14
15. čer 2013

@lucavka jejda to je teda nadělení, když to nejde spodem ta voda, tak zas vrchem.....no snad už ale se blíží to letní počasí holky tak vám to všechno pěkně vyschne a bude klid....

martas14
15. čer 2013

@pavlina1976 no já si taky myslela, že buď se dává gonal, za který se příplácí nebo menopur, ale že je to v podstatě to samé??? to jsou věci,fakt člověk jen kouká jak to má každý CAR jinak šité 😉 .....tak hlavně ať to dobře funguje, to je hlavní

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 a jak ty bejku, výlet padl dobře? zítra už je ta neděle, kdy jsi říkala, že když nepříjde ms, tak se začneš příjemně těšit 😉

sasanka033
15. čer 2013

@martas14 ahoj, jo, prezila jsem to, az na ctvrtecni dopoledne, kdy jsem malem brecela v buse po ceste tam, pac me bolelo bricho na ms. no mozna jsem to s tou nedeli prehnala, pac to je jeste v limitu:/ takze to testovani asi fakt necham na stredu, kdy mam testovat podle caru, pokud neprijde ms. priznaky? absolutne nic.

martas14
15. čer 2013

@janice_opice neboj dají si říct, nejdřív dělají hééérečku, ale doženou to, teď ti navíc zvýšili ještě ten gonal....takže budou zrát jak víno 😉 Užívej víkendu a snaž se to nechat koňovi ten má větší hlavu 😉 V úterý tam budou tenisáky jak vyšité...hlavní je že to pravidelně sledují a vidí jak se vyvíjí, takže jak příjdou do té správné fáze tak odsají ty nejkvalitnější vajíčka co jsi kdy měla 😉

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 ale prd děvče ms bolesti, to jen embrouš zapíchl poslední lopatu, jak si vykopal pelech na devět měsíců, to žes to předtím necítila byla jen náhoda 😉
no já se taky bojím čím dál víc, kdy se mi blíží čas testování, já to vidím tak na čtvrtek, pátek......no tomu se hold neubráníme, myšlenky zakázat nejdou....

sasanka033
15. čer 2013

@martas14 no prala bych si, abys mela pravdu. ale ty mas priznaky jasny, ty se testovani neboj🙂

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 hmmm víš jak to je děvče, spousta holek má bolení břicha jak kráva a na testu bílo, takže já v tom fakt nevidím, žádný výhody.........ty jsi přeci taky posledně měla příznaky a víš jak....takže teď když to máš jinak, tak ti to taky určo výjde.....

sasanka033
15. čer 2013

@martas14 mas pravdu a to je taky jedinej duvod, proc este nervu jak tur🙂 ze je to jiny nez minule by mohla bejt dobra zprava🙂 ale taky jsem este netestla a tak desne se bojim, ze ani testy doma nemam🙂 resp. mam prosly mamatesty a nic jinyho🙂

coralin
15. čer 2013

@martas14 Ahojky, všechno v pohodě.. v caru byli všichni milý a potkala jsem se tam jednou milou holčinou🙂 tak jsme i popovídaly.... akorát odpoledne mě bolelo nějak břicho... tak uvidíme.. zejtra jedem na chatu a v pondělí hlídáme neteř tak tu budu až pak nějak v týdnu🙂

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 no to je dobré znamení, víš že prošlé testy jsou šťastné testy 😀 já taky ještě nemám žádné koupené, jsem si říkala, že vyšlu mojeho pro ty od dr. maxe jak tu všichni chválili, ale oni asi moc poboček nemají, nebo co, takže to se k nim asi nedostanu, no nic něco koupím, hlavně aby to byly ty s těma // 😀
no bojíme se určitě stejně, musíme to brát, tak že za týden už budeme vědět pravdu ....jen ať je pozitivní viď 😅

martas14
15. čer 2013

@coralin tak už to máš taky za sebou a teď to děsný odpočítávání do testu 😝 mě už je to hrozně dlouhýýý a ještě jsem měla štěstí, že byl můj doma, takže s ním mi to utíkalo a člověk se i sem tam odreagoval a nemyslel na to 😅
Mě taky bolelo břicho hned první odpoledne a teda fest až do včerejška v podstatě, teď už jen sem tam .....no hlavně ať je všechno v pořádku

sasanka033
15. čer 2013

@martas14 dobre znameni? proc?🙂 kup si ty nepapirovy, jak vypadaj jak teplomer, co rovnou ukazujou v jakym jsi tydnu, to musi bejt krasny, tam mit krome dvou // jeste tenhle ukazatel🙂

coralin
15. čer 2013

@martas14 u Tebe taky🙂 já naštěstí s tou malou nemám čas přemýšlet, tak je to dobrý... a teď je pořád co dělat.. zejtra jedem na tu chatu a v pondělí mě zabaví neteř..dneska mám odpočinkovej den, střídavě s procházkama s tou naší psí holčičkou🙂 zkus nad tím tak nepřemýšlet-))) držím pěsti

coralin
15. čer 2013

@jaka17 moc díky🙂)))

coralin
15. čer 2013

@trefulka Není důležité, abys měla úrodu jako jiné holčiny.. ale jak bude kvalitní a pak Ti stačí třeba jen jedno🙂

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 však to tady někdo psal, že má doma jen prošlý test, tak že ho zkusí a pak si když tak dokoupí nové a měla na něm krásné // ...tak jsme říkaly prošlý test, šťastný test 😀
No ale ty nepapírový, nemají takovou citlivost né? ty jsou spíš až na pozdějc, vždyť i na papírovkách má každá druhá nejprve ducha....

sasanka033
15. čer 2013

@martas14 no kdyz vydrzis tech predepsanejch 14 dni, tak ten nepapirovej ti ukaze carky taky. aspon co jsem na MK vysledovala. po ketu podle me urcite.
no ja bych se ale bala radovat z dvou carek na proslym testu🙂 ty ne?🙂

martas14
15. čer 2013

@coralin no doufám, že teď už budu víc v procesu, tak na to budu i míň myslet, ale když jsem byla čtyři dny připoutaná pomalu na sedačku, protože se fakt nedalo ty bolesti, to se blbě nemyslelo 😀 No musíme hold vyrazit někam do terénu a zabavit se, taková krásná ňufinka jak máš ty je na to jak dělaná 😉

martas14
15. čer 2013

@sasanka033 no tak já to nemám na 14 dní, protože už dvanáctý den mi řeknou výsledek z krve na CARu, takže mám na testování v podstatě jedenáctý den a KET je u mě stejný jako ET protože jsem měla na vlas stejná embrya i kvalitu, které mi v jeden den dali a v ten samý den i zamrazili.. u nás se nečekalo až dojdou do nějakého vyššího stádia, když se vyvíjely správně.....ale možná to bylo i tím, že jsme měli to špatné spermio....
a je fakt, že jsem minule měla ve stejný den krásné dvojky tlusté, žádný duch........o to víc se teď člověk bojí zklamání....
co se týče toho prošlého testu, tak bych se zas tak nebála, je to jen kus papíru a pokud není prošlý tři roky, tak by se s ním nic extra stát nemělo.....no projistotu můžeš načurat na dva zároveň jeden bude pro štěstí a ten druhý pro důvěru 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru