IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
24. čer 2013

brsh @ to pro tu coralin, je pro tebe.. nějak jsem se blbě uklikla

malinka_02
24. čer 2013

@visnu ten test..
@pavlina1976 rvu se ovocem tak snad to pomuze..
@brsh no ja preve takhlexnad ranem se vzbudim a uz neusnu proste coz normalne nemam..me hlad neustava takze kynu dost..ale dnes sem jak prejeta..nejlip si lehnout..nevim jestli na me neco neleze..

janice_opice
24. čer 2013

Ahoj holky koukám, že jste toho tady od rána nadrbaly až až 😉 😀

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice Ahoj Janinko 😀 , tak sis pospinkala? A co?

janice_opice
24. čer 2013

Děkuju moc na to, že jste na mě myslely🙂 takže jsem si dneska užívala jako jediná OPU veškerý luxus co jde!!! v Cube je to fakt super a úplně jiný než v " továrnách na děti🙂" To jsem fakt měla i soukromíčko a všechno starali se o mě královsky, takže nakonec byli ty 3 vajucha pěkný a plus ještě 2 drobnější, takže uvidíme. Super, že i tak ot je za cenu nativu!!takže jsme si připlatili PICSI a budeme čekat...zítra budou volat.....pokud se oplodní tak ET bude ve čt nebo pá nebo so....

janice_opice
24. čer 2013

@pavlina1976 čéče já ti byla hned vzhůru ani jsem nespala to spíš můj muž když ho za mnou pak poslali na pokojík tak tam podřimoval na židli 😀 😀 😀 😀 ted mě vzal na lehký obídek a já jdu spinkat u filmu

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice tak supeeeer! A to víš, že se oplodní 😉 . Já mám v pá nebo v so opu, ještě mi prodloužili o dva dny stimulaci 😒 , tak snad dorostou...... Už jsem ti to psala, tak jsi to asi četla 😉

coralin
24. čer 2013

@visnu takže..testování každý den zakazuju 😀 budeš akorát zbytečně ve stresu.. stres musíš naopak uvolňovat.. protože..když je tělo ve stresu vylučuje se adrenalin... v malém množství neškodí,ale ve velkém ano a pak se vylučuje kyslelina mléčná a to by mělo dopad.. takže pěkně si odpočiň, zažeň strach( vím že to jde těžko a povedlo se mi to až teď s tím štěnětem: ) ale zkus se nějak zabavit a tolik na to nemyslet, vím, že je to ohraná písnička, ale postupem času jsem došla k závěru, že na tom něco je.. já taky nemůžu posoudit, jestli ty příznaky něco znamenají nebo ne a uvidím až v pátek. Dřív rozhodně netestuju.... to bych se bála, že se akorát vynervuju... no a nebo by tam byl duch a byla bych v pohodě, ale nechci to pokoušet.. nechám se překvapit, ale upřímně, kdyby tu nebyla ta Duffy, kterou musím pořád hlídat ,napomínat, starat se o ni a mazlit jí tak bych z toho byla stejně hotová jako kdykoliv před tím. Držím moc palečky, pust si nějakej hezkej filmeček a odpočívej🙂

coralin
24. čer 2013

@janice_opice hezky si odpočiň, ať nabereš sílu🙂

kamisb
24. čer 2013

@janice_opice - no vidiš, to jsou hezký zprávičky ...

meyryen
24. čer 2013

@janice_opice Tak to je super výsledek 😎 Držím pěsti a´t to dotáhnou až do zdárného konce.

orin77
24. čer 2013

@janice_opice Tak to jsou perfektní zprávy. Po takovém výkonu se nechej pěkně mužíčkem hýčkat a odpočívej. 🙂

coralin
24. čer 2013

musím si jít dát něco k obědu, jinak padnu hlady

lucavka
24. čer 2013

@janice_opice - tak super! Ať se tak daří dál 🙂

jaka17
24. čer 2013

@janice_opice moooc krásný zprávy, myslela jsem na tebe , jsem ráda, že to takhle dopadlo- odpočívej a nech se hýčkat..
papa

jaka17
24. čer 2013

@orin77 Ahoj, tak co utz, nějak jsem to v pátek nesledovala...

orin77
24. čer 2013

@jaka17 Ahoj, já tady ani v pátek ani přes víkend nebyla. UTZ dopadl dobře 1,3 cm (7+4). Teď už se mám jen objednat ke své gynekoložce. Nějak jsem však neměla na to ani myšlenky. Pořád jsem musela myslet na tebe, jak je možné že se něco takového stalo. Fotku sice mám, ale manžel ji naskenoval jako PDF a ne JPG, takže ho budu muset znovu požádat.
Jak se cítíš?

martas14
24. čer 2013

@janice_opice no to jsou krásné zprávy holka, palce mě bolí ještě teď, ale za takový výsledek to stálo....jen ať se pěkně vykuklí a pak šupky dupky zpátky k mámě, to budou jelítka jak višňa 😉
teď pěkně odpočívej a naber síly na dlouhých čtrnáct dnů po ET ....a pak se bude dvojkovááááááát

pavlina1976
24. čer 2013

@martas14 Ahoj Marti, je to super s tou naší Jančou 🙂 , mě bohužel prodloužili stimulaci ještě o dva dny....takže jsem si musela přikoupit menopur, další 3tis v háji 😒 , už jsem jim domlouvala těm vajíčkům ať koukají růst rychlejc 😀 , hlavně že rostou, reaguju trochu pomaleji ( bylo to tak i poprvé). Ve stř jdu na poslední utz a buď v pá nebo v so jedu na opu. Tak doufám, že ve st budou jak malovaný 😉 . Moc bych si přála, aby mi zbylo aspoň jedno na mrazáčka....

malinka_02
24. čer 2013

@orin77 to je kraaasny!! Gratuluju! To vis strach ted uz bude porad..ja vim holciny ktere o miminka prisli ve 14 tt , ve 24 .. ZP ani o tom nevedely ..mam strach porad..
@janice_opice Jani krasny!! Ty maly nemusi byt zraly ale i tak je to uspech! Zitra volas??

visnu
24. čer 2013

@pavlina1976 Jsem 4. den od ET a už se vtírá myšlenka na testování. Myslela jsem, že mi jich dnes pár přítel koupí, ale on že ne. Říkal, že bych určitě začala testovat už zítra a má pravdu. Zkusím vydržet alespoň do čtvrtka. Nám právě ICSI naopak nedoporučili, i když jsme chtěli. Prej když to jde, raději nechají výběr na přírodě. Za pár dnů se ukáže, jestli se vybrali dobře. 🙂 Já jsem právě Gonal nechtěla kvůli ceně. Jsem si řekla, že raději vydržím injekce. Ale říkali v caru, že když musí mít někdo dost vysoké dávky, dávají jedině pera. Tak ti přeju, ať folíci pěkně rostou a snad tentokrát bude i nějaký ten eskymák. 🙂

janice_opice
24. čer 2013

@pavlina1976
@coralin
@kamisb
@meyryen
@orin77
@lucavka
@jaka17
@malinka_02
holkyy děkuju, modlila jsem se,aby ti folíci byli naplnění a pokud by i ta dvě menší zabojovala tak bych byla ráda, doufám, že tam jeden bojovník fakt bude. Zítra mi budou volat jakk to vypadá tak se modlím dál - teda jako ne k bohu, ale k dobrým andělúm třeba?? 😀 no ještě nemáme vyhráno... Se mi líbila MUDr. říkala manžovi at se o mě dneska stará a jakoby bych byla nesvéprávná tak jsme se to mu chechtali a manža se ptal, jeslti nejsem náhodou nesvéprávná už od začátku stimulky 😀 tak a ted vás jdu dočítat! 🙂

visnu
24. čer 2013

@malinka_02 ahá.. no jo 🙂

janice_opice
24. čer 2013

@pavlina1976 vždyt máš krásný vajucha a rostou takový já jsem neměla takže buuddd v klídku a dobře to dopadne🙂))) 😉

janice_opice
24. čer 2013

@visnu žádný testoívání je brzy, rozhodíš se🙂

janice_opice
24. čer 2013

@orin77 tak super výsledky na utz🙂)) tak už si naplánuj kde budeš roditi🙂))

janice_opice
24. čer 2013

@jaka17 díky zlato já se nechala hýčkat dneska v CAR🙂 bylo to bezva poprvé jsem zažila takové soukromí a vlastně i manža tam mohll potom být se mnou a údajně by snad mohl být i při ET 😉

janice_opice
24. čer 2013

@coralin takže v pátek //????? už se na to těším!!!!!

janice_opice
24. čer 2013

@brsh už abych blinkala jako ty🙂))))

janice_opice
24. čer 2013

@martas14 tak to ty jsi vymáčkla ty další vě vajucha jak jsi mačkala palčáky🙂))) děkujuuuuuu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru