IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
24. čer 2013

@visnu to je dobře, že ti přítel ty testy nekoupil, jen hezky relaxuj.. a nech to na té přírodě, stejně to neovlivníš, jen tím, že budeš v pohodě a nebudeš nad tím tak přemýšlet.. vím že je to strašně těžký.....

eviku52
24. čer 2013

@janice_opice a ty si pícháš sama??? Jestli jo tak máš můj obdiv,protože já to nezvládla ani při jednom pokusu, jsem strašná sračka a představa, že si píchám jehlu do břicha to bych nedala 😀 no my spermijky měli vždy docela špatné, ale při tomhle pokusu se manžílek snažil, kladla jsemmu to na srdce celou stimulku 😀 😀 😀 a jaký byl víkend???

orin77
24. čer 2013

@eviku52 No mě úplně zatrnulo, když jsem začala číst Tvou zprávu, ještěže to tak dobře dopadlo. Úplně jsi mě vyděsila

eviku52
24. čer 2013

@brsh nevím jak je to, ale nám pojišťovna doplácela na 5per po 450jednotkách, my jsme platili necelých 800,- a 6pero už jsme si platili celé a to nás stálo 4300,- takže vůbec necháu, protože mám pocit, že každá platíme jinak...

eviku52
24. čer 2013

@orin77 no já byla vyděšená celý večer a noc a můžu říct, že jsem ještě teď tak trochu mimo, ale snad už ten boj začínáme vyhrávat 🙂 a jak se držíte vy??? 🙂

coralin
24. čer 2013

@visnu nemáš vůbec zač, já jsem o tom psovi uvažovala hodně dlouho, a pořád jsem pracovala a nešlo to a až teď na to byla vhodná doba a jsem ráda.. nevím jestli to nějak pomůže nebo ne, ale v jednom to přínos mělo, že se kolem ní musím hodně točit a nemám tolik času přemýšlet.. manžílek konečně dorazil domu, došel pro pizzu, popovídali jsme si a já si na hodinku schrupla, potřebovala jsem to jako sůl ...je fajn, že ti přijede návštěva a budeš mít program.. já teď budu 2 dny doma sama, tak jsem říkala, že se stavím za tchýní, která je na Proseku na LDN a alespoň si popovídáme. Naši jsou na chatě.. a tenhle týden moc program nemám, takže budu spíš odpočívat.
Máš dobrý, že už jednoho pejska máš, takže můžeš chodit na procházky s ním.. pobavilo, mě to s těma želvama, i když je to na druhou stranu trochu drsný...a neblázni s tím testováním... alespoň 10dnů...🙂

jaka17
24. čer 2013

@eviku52 díky, už jsem se prořvala k takovymu tomu smíření.. naštésti mame mražáčka, tak po dovče to zkusíme znovu...

janice_opice
24. čer 2013

@eviku52 to víííííššš za těch 7 pokusů člověk otupí na nějaký jehly🙂)))) akorát v sobotu mě zlobil Pregnyl, ještě, že jsem měla náhradní.. Za chvíli si jdu píchnout Flaxiparin tak z toho nevylezu 😀

janice_opice
24. čer 2013

@jaka17 at žije mrazáček mrazáček - od moooořeeee odpočinutá matka to bude labůžo 😀

coralin
24. čer 2013

@brsh Ahojky, to jsi doplácela nějak strašně moc. Já jsem za Gonal platila jen 1816,- a když jsem měla před tím Purogen tak jsem platila kolem 4000,-

orin77
24. čer 2013

@malinka_02 Děkuji, také se bojím, tak se snažím si moc svůj stav nepřipouštět a neradovat se předčasně. Raději jsem si ráno obvolala gynekoložku, ta následujících 14 dní nemůže, tak jsem se objednala k někomu jinému v centru. Budu po něm chtít, aby mi napsal doporučení na vyšetření v 1. trimestru. Aktivně jsem ještě zavolala do FN v Olomouci na ústav genetiky, abych se objednala na ten kombinovaný kompletní screening v 1. trimestru či jak to nazývají. Trochu se divila, že volám už teď, ale řekla jsem jí, že chci mít jistotu, že bude volno. Tak jsem objednaná na 23/7. Naše gynekoložka obvykle posílá na tato vyšetření na soukromou kliniku, kde se platí zlatem a bohužel jsem slyšela i špatné ohlasy, tak jsem se chtěla pojistit, že půjdu do nemocnice.

coralin
24. čer 2013

@janice_opice já nevím, jestli se těším... mám smíšený pocity.... nevím co tam bude.......a trochu se bojím, ale vnitřně .....

janice_opice
24. čer 2013

@coralin tak to je jasný holka, strašně moc ti přeju at už jsi z té fronty od okénka postoupila do stavu spokojeně obsloužených zákaznic🙂

brsh
24. čer 2013

@eviku52 ale ono to tak vychází - protože Ti hradili těch 5 per po 450 jednotkách (což je 2250) a tamto jsi platila plně. Záleží kolik sis píchala. Já doplácela za víc než těch 450 j, co mi zůstalo, protože jsem celou stimulku píchala 300 j. Jinak mám VZP, ale podle mě to vychází dobře. Nevím - asi nám to může být oběma jedno 🙂 když to zatím vypadá dobře 😉

eviku52
24. čer 2013

@jaka17 je to smutný, ale realita je dost tvrdá a nezbývá nám než se pořád s něčím smiřovat. Kam razíte na dovču??? My jsme si s manžílkem po 5letech našetřili na Keňu a ještě loni v prosinci vyrazili a čerpám z toho ještě teď, to ti určitě dodá sílu a novou energie na mrazáčka 😉 😉

eviku52
24. čer 2013

@brsh to máš pravdu, doufám, že už píchat nikdy nebudu a dojdeme ke šťastému konci 😉

jaka17
24. čer 2013

@orin77 Hrozné moc ti přeju, aby to bylo dobrý a vlastné vsem tady, holky moje... 😀 😀 a nebojte se, clovék si má užít ten okamžik, kdy to je..pak to vzdycky nejak přezijeme, v dobrým nebo zlym..
mne hrozne mile prekvapil manzel, dva dny se mnou protruchlil a je mi líp, soucasne nas to moooc spojilo...i ti psi byli zalezlí pod stolem a ani nedutali.. 🤐dovču přesné nevím, asi ani ne exotika, spíš kola nebo néco akčniho, pekne jsem se rozezrala...

eviku52
24. čer 2013

@jaka17 No pejsani jsou mazlíci a fakt nejlepší přítel člověka 🙂 Jakého máte pejsana???

orin77
24. čer 2013

@jaka17 Děkuji moc. Je fajn, mít oporu ve svých blízkých. I ty němé duše vycítí, když Tě něco trápí.

eviku52
24. čer 2013

@eviku52 A jak jste na tom vy??? já nějak nestíhám dočítat, tady to strašně rychle přibývá?? 😉

eviku52
24. čer 2013

@jaka17 a úžasné, že máš skvělého manžela 😉

coralin
24. čer 2013

@janice_opice jsi moc hodná, Jani, já Ti držím taky palce.. ale jistého není ještě zatím nic... až budu mít za sebou těch pár testů a budu to mít černé na bílém... a přetrpíme úspěšně to další kritické období s metrypredem tak pak bude teprve vyhráno🙂ale moc bych chtěla aby tam // byli

eviku52
24. čer 2013

@brsh A jak se držíte vy??? 😉

martas14
24. čer 2013

@janice_opice holka prožívám to s tebou jak sebe před čtrnácti dny, opocený dlaně, vymačkaný palce a břicho tlačí nervozitou....si to tak zasloužíš, že dnes prostě z tebe vycucli to nejlepší co bylo, tak bojujeme zase do zítra, tak snad nám řeknou další dobré zprávy 😉

martas14
24. čer 2013

@janice_opice jo a u nás chtěli za PICSI desítku 😝

jaka17
24. čer 2013

@eviku52 mame dvé fenky welsh corgi, to má anglicka kralovna a my 😀 Vypadají jak jezevčík křížený s vlčákem.
@martas cau zeno, my už jsme tu za roztleskávačky, tak to tu ted bude odsejpat, samý//, jinak nás nase....

martas14
24. čer 2013

@jaka17 tak to je fajne, že tě doma tak podpořili v těžké situaci i ti rafani byli uvědomělí, to je až neuvěřitelné 🙂))
na kolech bude zábava, vyplavíte endorfiny a odreaguješ hlavinku, abys pak v plné síle vlítla do CARu na další boj 😉

martas14
24. čer 2013

@jaka17 jak říkáš, i to křoví je důležité 🙂 já bych tu nebyla abych nedělala odstrašující případ, ale když Janča mě ještě nepropustila, tak jí tu musím k těm // dotáhnout za ušiska, aby nám to pak s břichem jak lavor mohla vracet tobě v srpnu a mě v zimě 😉

eviku52
24. čer 2013

@jaka17 tak to jsi naše česká královna 😉 🙂 hlavně, že dělají radost 🙂

martas14
24. čer 2013

@eviku52 fuj no holka to byl teda zážitek 😖 bublinkám domluv ať si takové srandy příště nechají radši od cesty, to musela být noc, že člověk zestárl o deset let......ale oni ti to pak ty dvojčátka vynahradí jak za nimi budeš poletovat tak zas o patnáct omládneš, takže to se maže a půjdeš do plusu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru