IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

baby1984
autor
27. čer 2013

@janice_opice to je tááák krásný tak se šetři,nech se rozmazlovat a ty tvoji Vikingové at se pěkně snaží 😀 no a za 14 dní seš jasná //

go
27. čer 2013

@janice_opice moc moc drzim palce, pesti. 🙂 Hezky se opatrujte a at se bojovnikum u Tebe libi 🙂

janice_opice
27. čer 2013

@go to je krásný!!!!!!držím pěsti 😉 😉

janice_opice
27. čer 2013

@baby1984 😀 no doufám, že tentokrát to už klapne!!! Když si to tak museli vybojovat od začátku!!!!! ty at už máš tu cystu pryč a můžeš začít!!!🙂 😉

go
27. čer 2013

@janice_opice budeme si drzet pesti navzajem 🙂 . Uzasny, ze uz mas mrnouse u sebe 🙂

jaka17
27. čer 2013

@go Tak to je na minimálku.krásný .Držím palec.
@janice_opice tak užmáš založenej opičinec.🙂)Já se těším,co mi řekne ☹ dnes doktorka,kdy budeme moct zkusit Ketík.

renca1978
27. čer 2013

@janice_opice cauky, moc moc drzim palce at to vyjde!!!! 😉

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice gratuluji a drzim pesti

kamisb
27. čer 2013

@janice_opice - tak super gratulace a co to je ta injekce?

lucavka
27. čer 2013

@malinka_02 - nene, tyhle léky jsem píchlý neměla. Dneska netestim, uvidím možná zítra a v neděli zkusíme ten slavnej Clearblue. Samozřejmě ještě nic nevzdávám. Hlavně proto, že moje tělo se "tváří" těhotně, ne jako v březnu u biochemickýho.
@janice_opice - no mám z vás radost!!! Tak pěkně zahnízďujte 😉 . Ať se u tebe dvojčátkům moooc líbí.
Holky držte se. Můj malej poděs chrní a já jdu na chvíli taky, protože sem jak zmlácená. Ráno sme brzo vstávali. Byla jsem u nového obvoďáka na vstupní prohlídce. A už vím proč mě bolívaj nohy a záda - propadá se mi klenba nártu... Chjo už se mnou...

malinka_02
27. čer 2013

@janice_opice super! Tak stastnou plavbu!!

visnu
27. čer 2013

@janice_opice perfektni! Tak at se probojuji az do finale! 🙂

janice_opice
27. čer 2013

@go
@jaka17
@renca1978
@petulak1988
@kamisb
@lucavka
@malinka_02
@visnu holky díky mocccc---já si to fakt strašně přeju z celého srdce hlavně,aby se ten můj zlatej chlap dočkal, zaslouží si to

@kamisb: ten Decapeptyl si mám píchnout v neděli, prý to pomáhá v uhnizdování, mají s tím prý dobré zkušenosti

janice_opice
27. čer 2013

@jaka17 no já doufám, že v srpnu nejpopzději!!!! aby ta tláča konečně vykoukla na světlo booožíííí 🙂

Já dostala na sále děsnej záchvat smíchiu 😀 😀 😀 😀 Znáte některá aplikaci na androida POU? takovej flek,šušňák, kterýho krmíte a tak a on roste?

martas14
27. čer 2013

@janice_opice tak jsem se konečně probojovala.....no kožíííí embroušci už skáčou v podpalubí po pryčnách a vybírají kde se jim bude pěkně hajat......mám šílenou radost, že to tak pěkně zvládli a měli ukázkový větve, aby mohli jít zpátky k mamči.....teď nastane ta nejhorší fáze, čekání 😝 😝 😝 ale pak nám určitě ráda uděláš všem radost a zahlásíš dvojky jak vidle...... 😉

martas14
27. čer 2013

@jaka17 takže vidím, že dneska bude i další dobrá zpráva na cestě.....tak tfuj tfuj ať je všechno vevnitř pěkně vyčistíno a můžeme začít chystat na Ketík.....

martas14
27. čer 2013

@coralin v tom metru to určitě znamenalo, že tě kopl embroušek, že to teda né mámo já už se tu roztahuju, takže žádné zmenšování a stlačování mého tanečního prostoru 😉 Neboj ten už je zakouslej a jedno ohnutí s ním nemůže hnout.......a zítra teda jdeš na testík? No věřím, že se ti do něj nechce, ale všechny tu na tebe budeme moc myslet a držet palce aby se ti zítra vybarvily nejkrásnější tvoje první tlustice //

martas14
27. čer 2013

@pavlina1976 no ty si teda dali říct hmmmm, nechci tě strašit mamínko, ale budeš mít asi extra hodné děti, když už teď tak pěkně spolupracují 😀 😀 takže zítra na OPU? Budu držet palce dál, ještě že už jsem to vymakala i s tím spaním na nich, protože jinak bych toho přes den moc nenadělala 😅 😉

malinka_02
27. čer 2013

@lucavka na ten clearblue je hooodne brzy!!

pavlina1976
27. čer 2013

@janice_opice mooooc gratuluji!!! tak ty už si u tebe libují, říkají: ty vado tady je to pěkný 😀 , tak hurá se zavrtat ať nás zase někam nepřemístí jinam, tady chceme bejt! 😀

lucavka
27. čer 2013

@coralin já u prvního těhu měla takový divný křeče jak si popisovala ty dvakrát a bylo to dobrý znamení. Teď čekám na těhu testění a zatím se mi to taky dvakrát stalo. Tak věřím že naše prťata krásně bojujou....

lucavka
27. čer 2013

@malinka_02 no ještě je brzy. Clearblue necháme na později. Každopádně v úterý na krvi se to rozsekne...

pavlina1976
27. čer 2013

@martas14 Ahoj Martinko 🙂 , ty jsi normálně rozenej spisovatel 😀 , od tebe to je radost si počíst 😀 Děkuji a zítra na OPU, tak na mě myslete holky. Hned odpol až se vrátíme tak písnu kolik že jich teda mám 😀 . Budeme vyjíždět po pátej, v 7:30 nástup v Praze 😉 . jj musím si to ještě teď pár týdnů užít, pak budou nervy pracovat 😉

pavlina1976
27. čer 2013

@jaka17 tak kdy si jdeš pro mimi? Ten už je určitě tak natěšenej, že se nemůže dočkat až půjde z mrazáku do teplíčka k mamce 😉 . Moc na tebe myslím, to prostě musí vyjít!

jaka17
27. čer 2013

Ahoj, tak vyčištěno máme, ješté jsem dostala pekelně pálivou inijekci na stažení dělohy, pěkně mi jí už rošťák roztáh a pak si klidně vzal roha, byl to určo chlap. 😀 No a vtu chvíli mi volà dcera,že uďělala bakalářky.Za týden na kontrolu a v srpnu jdu na ketík...doufám.Takže snad se vrací dobrá vlna a janice to zpečetí. 😀 😀

jaka17
27. čer 2013

@pavlina1976 tak to ti budu vPraze drzet palce v přímém přenosu...vidím to na xaverovskej rekord ve snůšce, ruské kolchoznice hadr... 😀 😀 😀 😀

petulak1988
27. čer 2013

@janice_opice
Ahojky tak nam zbyl jeden jediny bojovnik..bohuzel nemame ani na zamrazeni tak drzim pesticky bojovnickovi co mam u sebe.....pry krasne osmibunecne embryo...coz odpovida stari 3denniho embrya... tak kez by zadne jine nemame...

jaka17
27. čer 2013

@lucavka no, to jsem zapomněla na Vás, těhulky v očekávání 😀 myslím, že je to prost ějasný, obě 😀 za chvíli se to tu bude testíky s // jen hemžit.

martas14
27. čer 2013

@pavlina1976 což o to natlapkám toho dost, ale chudáci ti co to musíte číst 😀 To víš, že na tebe budeme zítra myslet a těšit se na zprávy od tebe, tak si uži poslední svobodnou noc a zítra hurá na ně 😉

malinka_02
27. čer 2013

@janice_opice to vis ze docka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru