IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@trefulka Ahoj, Myslím, že mají, tedy co vím od jiných holek..já jsem samoplátce takže pojištovnu až tak moc neřeším, ale vím, že tam chodí holky normálně na pojištovnu🙂

ratatooy
21. kvě 2013

@akdar5 ja sem byla na neschopence automaticky ale mela se po odberu OHSS

janice_opice
21. kvě 2013

@ratatooy děkuju, já v to doufám, zítra ráno na krev, ve čtvrtek se jdeme dohodnout co tedy dál a když všechn dobře dopadne tak kolem 10.6 myslim začnu se stimulkou 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@janice_opice tak to bude pekný jarňátko potom😀

trefulka
21. kvě 2013

@janice_opice Díky - na jejich stránkách nikde nemůžu najít ceník ani info o pojišťovně. Už se mi jednou stalo, že nám pojišťovna neschválila žádost o IVF :/

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy jejda, tak to jsi toho měla i hodně 🙂 já při IVF byla jen na základních lécích víc nebylo potřeba, tak doufám, že i tentokrát snad budu dobře reagovat, ale tak hlavně, že to všechno vůbec je, aby nám mohli nějak pomoct, podpořit a u tebe to zabralo na jedničku 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 jj ja mela leků dost injekcí sem mela přes 100 za tu dobu stimulace což byla skoro celej měsíc,asi chteli vytřískat co nejvíc,mela jsem 21 vajiček odebranych

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy no určitě jste udělali moc dobře, ale tak u tebe bylo fajn, že manžel dvě chtěl, to ten můj právě se brání 🙂 a nevím jak ho přesvědčit, i když já sama bych dvojčátka k malé taky nezvládla 😀

amadores
21. kvě 2013

@misulaf my měli 10 folíků, z toho 4 vajíčka, 3 se oplodnily, 2 mi zavedly

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 no jo u ivf a ketu je to asi jiný hlavne když jde o druhe ale počitaly jsme i s dvojkama musely by jsme to zvládnout navic malej už jde do školky je celkem samostatnej

amadores
21. kvě 2013

Známá taky přešla do CUBE a má půl roční holčičku od nich 🙂

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy no to je aspoň úrodička po tolika žihadlech 😀 já měla oocytů taky dvacet, z toho vajíček jen osm, a pět se jich chytlo a udrželo, takže jsem byla moc šťastná ....
A ty máš malého z toho prvního IVF jako teď toho mražáčka?

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 jj z prvniho takže sou stejne staří😀 a jšte nam 2 mražačci zbyli

renda12
21. kvě 2013

@ratatooy

aha tak já to mámzatím tak e mám citlivé prsa jsem stále unavená a jak říkáš nad ránem mě pobolívá břicho že mě to vždy vzbudí tak uvidíme jinak já mám zatím po trans.5dní takže uvidíme co bude dál

janice_opice
21. kvě 2013

@trefulka tak to by bylo asi nejlepší tam zkusit zavolat a zeptat se at máš jistotu🙂

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores No, já to vidím u nich i na tom přístupu - kolikrát asi stačí i ta pouhá změna...psychika je svinstvo
🙂

ratatooy
21. kvě 2013

@renda12 no ja sem mela vyloženě jakoby porodní ztah,ja em vždycky vyletela a tu minutu sem myslela že umřu

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice jj, já uvažovala, že půjdu na poslední pokus náš IVF též do CUBE,ale pak jsem musela řešit rozhozenou imunitu,léky a jiné věci a už mě tlačil čas,kdy jsem měla poslední možnost, 2 měsíce,kdy mi pokus proplatí pojišťovna, tak jsem to nechala plavat a nešla jinam..zase jsem si říkala, že tady už znám, jak to chodí a to je pro mě též velké plus,já mám z každé změny akorát pak nervy... 😀 ale spuhlasím, většině holčin to určitě psychicky pomůže změna

janice_opice
21. kvě 2013

@amadores jasně tak to je třeba jiná situace, já tím, že pojišťovnu neřeším tak jsem si vybrala, ale hlavně jsem odešla znechucená z toho posledního pokusu z CAR a i od gynekologa a už ted vidím, že to byl krok správným směrem.
A ted jsi na tom jak? ČEkáš?

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy jo jo v podstatě dvojčátka o tři roky od sebe 😀 tak to je fakt super statistika ......toto by tak měla zažít každá žena co se pustí do tohoto martíria kolem IVF 😖 jednou ranou dvě děti pěkně po sobě a ještě si určo za tři roky příjde to pro další .... 😉
No co ti mám vykládat, taky v tento samý zázrak doufám ...

lenkafel
21. kvě 2013

@magdous to mě mrzí.....

mispulina912
21. kvě 2013

ahoj tak zítra začínám se stimulací a tak cca tři týdny na ket ...... zároven s e těším ale i bojím...... jinak všem přeji pevné nervíky...

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 no ja bych chtela ješte třetí potom když tam ty mrazíci sou

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy určitě, přece je tam nenecháš, když si svoje vybojovali 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 no to je pravda hlavne maji drahej hotel😀

martas14
21. kvě 2013

@mispulina912 ahojky vítej, tak to jsme na tom stejně, já už mám doma taky náplasti a dnes měla začít, ale jaksi ta ms né a né dorazit potvůrka, když jí člověk tak vyhlíží 😉
a čím stimuluješ a jaké kvalitky máš nanučky?

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy to je fakt 😀 ale pak zas zvýší nájem tobě doma 😀

mispulina912
21. kvě 2013

@martas14 ahoj v březnu jsem byla na Ketíku s jedním mrazáčkem a nevyšlo to ,zítra začínám nanovo a chceme dát dvě tak bych byla štastná i za ty dvojčátka ale uvidíme.....

mispulina912
21. kvě 2013

@martas14 také jsem čekala na MS jak na boží smilování...... minulý týden ve čtvrtek jsem dostala vyvolávačku .... a přišla až dnes , budu brát Estrofem 3x denně a aspirin 1 denně,pak po ultrazvuku Utrogestan a Prednison..... a 24 hod. před ketem injekci Decamed........ máme tři embrya ,blastocysty... a ty.....

martas14
21. kvě 2013

@mispulina912 no je to fakt děs, když jí člověk nechce, tak mi příjde že ještě ani neskončí jedna ms a už je tu druhá a teď nic 🙂 my máme taky tři - dvě morulky jedničky a jedno o trochu menší, ale jsou zamrazené na jedné pajetce, takže máme šanci jen na jeden KET, bohužel jsem nevěděla, že by to šlo i zvlášť za příplatek.....no ale tak kdo ví jak dopadne vůbec to rozmrazení 😒 já se právě rozhoduji jestli dát dvě nebo jedno, protože doma už jedno malé mám, jenže manžel nechce o dvou ani slyšet, ale mám strach abych si to pak nevyčítala, když by to nevyšlo, že možná to druhé bylo pravé ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru