IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
21. kvě 2013

@jaka17: přesně to samé můj muž nemá vlastní dítko a moc by chtěl a já tím pádem taky, protože vím, že je ten správnej táta už prot, že se snaží vychovat syna ,kterej není jeho a fakt se snaží i když občas je bezradnej🙂

amadores
21. kvě 2013

@jaka17 já si právě říkám,že si kdyžtak to už nevýjde holt budu muset počkat na vnoučátko nějaké,doufám, že se dočkám... 😉

amadores
21. kvě 2013

@janice_opice aha, tak to jo.syn byl z přirozenýho těhu,ani jsem nevěděla tehdy jak a bylo to hned 😉

amadores
21. kvě 2013

@malinka_02 já vím,ještě to taky nevzdávám

martas14
21. kvě 2013

@mispulina912 jo jo přesně jak říkáš, člověk si může malovat a pak nemusí být nic, ono to rozmrazení taky není žádný zadek 😉 no snad to ale pěkně zvládnou nanučci, už aby byli u nás......a za jak dlouho jsi testovala po prvním KETu? cítila jsi na sobě nějakou změnu a byla jsi doma nebo chodila normálně do práce? já musím ještě nějak vyřešit co s malou, protože po transféru by se neměly tahat žádné těžké věci, že? Jenže ona je ještě malá takže vůbec netuším jak jí budu brát dolů z patra nebo zvedat na židličku

martas14
21. kvě 2013

@ratatooy opravdu? to by šlo ještě jednou?
taky jsem se chtěla zeptat, ty už malého asi nezvedáš nebo tak on je už samostatný, já právě přemýšlím, že budu muset nějak i vyřešit co s malou, nevíš jak dlouho se nemá nic zvedat? ty dva tři první dny při zahnízďování nebo i potom?

lenkafel
21. kvě 2013

ženský po ketu pálí vás někoho žáha???Mě za poslední týden začal vadit česnek a to ho za normálních okolností uplně miluju

akdar5
21. kvě 2013

@hhani se mnou taky v po ležela paní, co šla po páté a bez narkozy...a my ostatní poprvé a obdivně na ní koukaly.. bez narkozy mě by to asi zabilo, dle toho jak jsem se cítila po narkoze.

hhani
21. kvě 2013

@akdar5 a kdy jsi byla?Nebyli jsme tam náhodou spolu 😀

akdar5
21. kvě 2013

@hhani v po 13.5 😉 a šla jsem první

hhani
21. kvě 2013

@akdar5 ty joooo Benešov 🙂 a já jako poslední ...

akdar5
21. kvě 2013

takže ty asi jako poslední,že? 🙂

hhani
21. kvě 2013

@akdar5 tak,tak z nás čtyř jo 🙂...zrovna dneska jsme si s přítelem na tu pani vzpomněli jak asi dopadla...A jak ty?

akdar5
21. kvě 2013

@hhani já jsem pak v pátek byla na embryotransféru a tam potkala ty dvě,co byly poprvé....tak my máme od pátku pidimidi vajíčko a dvě zamrazené,tak čekáme... 😒 a pak mám ten nějaký syndroom,co stejně nevím uplně,jak se tady tomu říká...takže jsem doma a čekání je dlouhé....a co Ty?

malinka_02
21. kvě 2013

@hhani no hele my to nechali a ted mam stejne za sebou uz 5 transferu takze ani ivf mezaruci miminko,bohuzel..
@jaka17 to ja jasny, kdyz to jde samo tak to clovek neresi a nekdy je to lepsi.. Moje kamaradka co ted rodila nebyla ani na screeningu a spoustu veci nechala byt, otehotnela hned 3 dny po svatbe tak to neresila no..

malinka_02
21. kvě 2013

@amadores ja uz skoro jo, ale musime verit no..

amadores
21. kvě 2013

@malinka_02 nic takového, jen pozitivní myšlenky... 😉

malinka_02
21. kvě 2013

@akdar5 @hhani to je husty ze jste byli spolu 😀
@akdar5 hyperstimulacni syndrom zase napomuze uchyceni, telo bojuje s nim a ne s miminkem 😉

malinka_02
21. kvě 2013

@amadores no hele snazim se ale i prsa prestali bolet.. A radeji ani netestuju..

hhani
21. kvě 2013

@akdar5 já šla ve čtvrtek..máme jen jedno,ale prý pěkné tak uvidíme..na zmražení nám ze 4 nezůstalo nic tak snad to má všechno ten jeden co je ve mě 🙂..no ale ten syndrom prý neni zase tak na škodu,naopak 🙂..vzala jsem si dovču a jsem doma do testu a pak se uvidí..ale je to sakra dlouhý.. 😉

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 to asi určitě,ale takhle zatim přemýšlet nechci ☹... na to je ještě času dost

amadores
21. kvě 2013

@malinka_02 jo, to mě taky,už včera mi úplně splaskly 😒 ,podle nich já to poznám kdyžtak za pár dní, pokud to nedostanu i bez testu...

jaka17
21. kvě 2013

@janice_opice No, můj druhý muž se o mýho syna stará daleko víc než vlastní táta...a teprve teď má trochu mužský příklad, první muž byl levej jak šavle a ještě lenoch, no zase s ním byla sranda 😀
Tak snad mu tu jeho krev unosím...
@amadores no já bych vnočátko taky ráda, to je jen rozmazlování a můžeš ho vrátit ...

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 a pak,že je ta Praha veliká 😀

akdar5
21. kvě 2013

určitě bude,když přemohl ostatní.... 😉 no, syndrom asi není na škodu,ale je dost nepříjemný...to mi povídej,že je to dlouhý, já jdu v pátek na kontrolu,tak uvidím...

hhani
21. kvě 2013

@akdar5 tak to držim moc palce at je to všechno v pohodě 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@akdar5 jj chápu ja sem myslela že to bylo ted v pondeli ale t je blbost že😀 ja už mam ty dny poleteny

malinka_02
21. kvě 2013

@hhani to je dobre ue si pozitivni 😉
@amadores no me splaskly uplne takze asi tak..
@hhani no celej svet je malej 😉

ratatooy
21. kvě 2013

@martas14 no ja malyho zvedám furt on chce furt nosit a hlavne když nekam deme tak zpátky h už táhnu v naruči,dr řikal že ty dva dny klidnejší režim ale pak už normalka,je to ruzny nekdo tahá těžky věci a nic se nestane a nekumu vadí jit s nakupem

hhani
21. kvě 2013

@malinka_02 no já už asi pochopila,že jinak to nejde a alespon člověk neni až tak moc vystresovaný,ale nervíky jsou to je jasný 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru