IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jednalucka
1. čer 2013

@meyryen Tak to nám nikdo neřekl, ani jsem se neptala 🙂 jen nám ho chválila i sestřička, embryoložka i doktor 🙂 Nevím teda, jestli to dělají pokaždý, ale můžu říct, že mě to teda neskutečně povzbudilo 🙂

jednalucka
1. čer 2013

@coralin Děkuju 🙂 Vaši mají rozum, taky bych někam vypadla 🙂 Dost jim závidím.... 😉

jednalucka
1. čer 2013

@zimka Mám to přesně tak🙂 agolutin píchá ráno manžel a všude se s tím chlubí, že píchá každý ráno na doporučení doktora manželku do zadku 😀 .........

zimka
1. čer 2013

@kamisb 😀 myslím že ne. 🙂

meyryen
1. čer 2013

@jednalucka Mně ho teda nechválili, ale nad paní vedle se rozplývali....ty vícelůžáky mi nedělají dobře 😀

mispulina912
1. čer 2013

@sasanka033 ahoj tak jsem dopadla dobře,sliznice 11.4....., příští týden ket.... já to právě připisuji tomu kontryhelu protože minule jsem ho nepila a měla jsem sliznici jen 9..... a sestra k tomu taky nic neměla......

mispulina912
1. čer 2013

@martas14 držím palečky já jdu ve čtvtek na KET tak at štěstí při nás stojí......

sasanka033
1. čer 2013

@mispulina912 no tak parada, takova sliznice! to ja mela 11DC jen 7 mm. a kdy presne bude ket, kolikatej den?

meyryen
1. čer 2013

@akdar5 Já se na to přitom tak těšila, celý tři měsíce jsem odpočítávala čas do dalšího IVF a pak se to všechno zvrtalo a teď tak nějak vím, že to nemělo moc šanci vyjít. Samozřejmě doufám, věřím, prosím ale začínám být spíš nohama na zemi. Sakra 😢

mispulina912
1. čer 2013

@sasanka033 půjdu 16den....... víš já to připisuji právě tomu kontryhelu a koupila jsem si vitamíny mamavit.... minule jsem také měla nízkou sliznu..... a taky se víc pohybuji minule jsem polehávala myslela ksem si že tomu pomůžu když budu v klidu.......

mispulina912
1. čer 2013

@sasanka033 jdu příští čtvrtek

visnu
1. čer 2013

@sasanka033 holky, na co je estrofem?

visnu
1. čer 2013

@meyryen neztrácej naději. ze začátku nemusíš cítit vůbec nic a přitom se mimčo může v klidu zabydlovat v bříšku. zatím není nic ztraceno!

malinka_02
2. čer 2013

@jaka17 ja uz poridila kratasy a volny dziny.. Musime uz ted myslet pozitivne! A nechtela jsem ho skrtit 😀
@akdar5 teda utros by se vysazovat nemel..

malinka_02
2. čer 2013

@mispulina912 tak takovou sliznici nemam ani u ivf!!

jaka17
2. čer 2013

Dobré ráno všem,samé kladné myšlenky, než se zas rozjede pracovní týden...
@mispulina912 tak to se mu tam bude zavrtávat jako do peřinek, už tam určitě zústane...
@malinka_02 Jo, taky se snažím myslet pozitivně, no ale červík hlodá....ale radost je potřeba si udělat....
@visnu estrofem je prostě estrogen,ženský hormon...na to, aby pěkně rostla sliznice a nezačala se brzo odlupovat , spolu s progesteronem ...
@meyryen jo, tyhle stavy znám, kdzž 10 den ani dušík...ale neboj, to vyjde... 😀 😀

jednalucka
2. čer 2013

@meyryen Tak já jsem měla štěstí, sice jsme byli na vícelůžáku, ale byli jsme tam sami 🙂 A moc Ti držím pěstičky, aby to byl bojovník a pak si budeme poměřovat přírůstky 🙂

malinka_02
2. čer 2013

@jaka17 no venku pěkně hnusně.. a zítra pondělí tak se ty kladné myšlenky hledají huř.. já už se teda stresuju na čtvrteční utz..

malinka_02
2. čer 2013

@jaka17 hele když sis počítala ten termín porodu korigovala si to podle ivf?

jaka17
2. čer 2013

@malinka_02 no podle 1dne Mc mi to vychází na 5.2.2013 a podle IVFoplození na 1.2.2013.Takže to beru spíš podle IVF...Na utz se taky bojím, musím se krotit, říkám si, až budu aspoň 12 tt po genetice, tak pak. mi bude líp, ale je to běh na dlouhou trať a samý čekání..tak se musíme podpořit a hlavně si to moc nebrat... ☹ 🙂 😀

rose8
2. čer 2013

@hhani nechapu...kdyz mas asistovanou reprodukci s pomoci ICSI, tak nic neni samovolne...zkratka se tam tim vpichem a spravnym uchopenim spermie dostane do vajicka.takze se oplodni, ale jak pak rostou je ve hvezdach. Takze nic samo fakt nejde....

rose8
2. čer 2013

@jaka17 u IVF se to pocita jinak...den transferu je 19.den tehotenstvi at uz menzse byla jakykoliv den (zda se to byt divny, ale je to tak)

hhani
2. čer 2013

@rose8 to jsem ted nejak nepochopila...ICSI nám dělali jen u dvou vajíček u zbylých dvou to nechali na samooplození bez pomoci vpichu...ICSI se dělá při špatném spermiu a když je dobrý tak je nechají oplodnit bez této pomoci...proč by to nemělo samovolně jít?

akdar5
2. čer 2013

@meyryen třeba nás to mile překvapí... 😉 musíme doufat 🙂

akdar5
2. čer 2013

@malinka_02 to já samozřejmě navím, bylo to moje první IVF a doufám,že doktoři ví, co dělají..... 😒 no, i když to co tady čtu,tak nevím nevím,zda to vědí.. ☹

zimka
2. čer 2013

@visnu asi aby nepřišla MS - je to normální antikoncepce, ale já to mám 3x denně. A žádnej utroš - nzbývá než věřit, že doktoři vědí, co dělají... ☹

jaka17
2. čer 2013

@rose8 díky za info, to je fakt neočekávaný výpočet 😅

hhani
2. čer 2013

@akdar5 Ráďo neboj..taky jsem začala pochybovat,ale už tady o tom psala tušim brsh ...sama uvidíš,že to nakonec dopadne dobře🙂

hhani
2. čer 2013

@rose8 nějaký divný,ne.. to je hodně zvláštní počítání 😕

brsh
2. čer 2013

Ahoj holky, tak se hlasim z chaty. Tady to zase smrdi pruserem s povodnema ☹ uz to mame za sebou v roce 2002. Snad zase nepusti tu zpetnou vlnu z Melnika, jinak jsme v prdeli. Dneska se vracim do Prahy, tak vecer napisu. Jinak duch uz neni duchem, mam dalnici jak blazen. Snad bude vse ok a vy nezoufejte holky, vzdyt vite, ze my meli jediny vajicko!!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru