IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

orin77
11. čer 2013

@absti No ta profilová fotka není z nejaktuálnější, ale jediná, kterou jsem měla naskenovanou. Takže situce je zcela jiná.

absti
11. čer 2013

@orin77
hele nevím já jsem taky dost při těle a asi tím mám jiný pohled na ženský... mě se prostě baculky líbějí a manžovi asi taky když je semnou... ale je fakt že když si mě našel tak jsem měla o 13 kilo méně 😠

coralin
11. čer 2013

@absti z toho si nic nedělej já o 15🙂

absti
11. čer 2013

@coralin
taky pěkný... no co no no.. co se dá dělat.. já mám jídlo prostě ráda a k tomu jsem líná..

orin77
11. čer 2013

@absti No jo, ale já mám navíc v desítkách kg než když jsme se seznámili. Cca před 1,5 rokem se mi podařilo hodně zhubnout správnou stravou, pohybem pod lékařským dohledem, jenže všechno to cvičení bylo v rozporu s těhotenstvím, tak jsem toho zanechala a snažili se raději o mimčo, takže následně jsem byla zase jako válec a bez dítěte. Takže pro představu mám více než 120 což je alarmující, ale snažím se tím teď netrápit a raději se soustředit na to malé embryjko a nadváhou a jejím shozením se budu zaobírat po porodu když to bude vše OK.

sasanka033
11. čer 2013

dobre rano, holky, mne se chce uplne brecet, uz ani ty prsa me tolik neboli, od vcera je to lepsi a lepsi. chapete to?

absti
11. čer 2013

@orin77
a teď jsi tedy těhule?

sasanka033
11. čer 2013

@absti ahoj, jeste doplnim to OPU - ja mela 5 foliku, z toho 4 vajicka, oplodnila se vsechna, dve mi po dvou dnech vlozili (bohuzel nic), dve zbyla na PK - jedno se nevyvijelo, jednoho nanucka mam ted po stredecnim ketu u sebe.

orin77
11. čer 2013

@absti Jsem po IVF, na testu mám // a taky krev 15. den to potvrdila. V pátek jdu na UTZ, tak uvidím.

janice_opice
11. čer 2013

@brsh hustýýýý!!!!!!!!! to jsou fakt křepelší vajca!!!! tak hlavně, že to dobře dopadlo!

janice_opice
11. čer 2013

Ahoj holky - všem těhulím i těhulím ve stádiu čekání na // přeji krásný sluníčkový(konečně) den!!!!! 😉 😉 😉 😉

janice_opice
11. čer 2013

@absti počet je krásný !!! Drž se at se ti zakousnou!!!!! a nepustí!!! 😉

meyryen
11. čer 2013

@sasanka033 Neblázni, vždyť jste měli šikovnou blastocystu. To by bylo aby to ten prcek nevybojoval 😉

sasanka033
11. čer 2013

@meyryen cim dal vic vysiluju:( a jak se mas ty?

zimka
11. čer 2013

@absti Ani mi nemluvte, taky jsem za posledních pár let nabrala kil až hanba, ale říkám si - s dvojčatama a hyperaktivním psem, to by bylo aby to nešlo dolů. 🙂))

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033 nebláznííííííííííí nestresovat!!zakazuje se!!!!!!! hele někdo nemá vůbec žádný příznaky a my se akorát víc sledujeme a jsme nacpané hormonama! 😉 😉 jdi se projít ven, je tam krásně a načerpej mimískovi trochu té pozitivní sluníčkové energie!

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice ciao matko pluku🙂 no to bych rada, ale sedim v kolbenu za compem a jedu, rozumis🙂

zimka
11. čer 2013

@sasanka033 Sasy, já u prvního dítěte neměla příznaky absolutně žádný, to prostě neřeš! Dokud se nepřesvědčíš o opaku, tak jsi těhotná. Ty to od začátku vzdáváš... ☹ Neblázni!

sasanka033
11. čer 2013

@zimka diky jsi zlato🙂 to preci nejni mozny, aby to telo neco nerikalo...chjooooo. ja zadny testy proste delat nebudu a pockam 9 mesicu 😀 😀

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033
@zimka
jojo zimka má pravdu já taky neměla vůbec u prvního žádný příznaky!!! Jedinej příznak,kterej jsem měla tak byl ten, že mi narostl pupík(ale to bych musela být těhotná poslední dobou imrvére) jinak mi nic nebylo! ani prsa mě nebolela ani špatně mi nebylo nic prostě a hele narodil se mi skoro šestikilovej kluk!! a to jsem neměla tak krásnou blastocystu🙂 Kurňa nevzdávej to přece!!
Kdybys byla blízko tak tě zvu zítra na oběd a domluvím ti 😉 😉 😉

eviku52
11. čer 2013

Ahojky holky,jak se dnes máte a jak se držíte??? 🙂

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice 😀 😀 😀 to nerikej dvakrat, nebo se za tebou nekam presunu🙂) ostatne, shodou okolnosti na me vcera spadla zodpovednost za lekarsky prohlidky, BOZP a PO, tak jsem si rikala, ze vim, na koho se obratim 😀

meyryen
11. čer 2013

@sasanka033 Mně se už včera rozjela ms, takže ani utrg. ji nezastavil, takže jsem byla dneska na krvi abychom to nějak ukončili a objednat se na další konzultaci. Ale u nás by to bylo rovno zázraku, kdyby se embryjko udrželo,bylo špatné už od začátku....

sasanka033
11. čer 2013

@meyryen jeeee:( to me mrzi!!! ale zazraky se taky dejou, proc ne. tak priste uz to vyjde!

meyryen
11. čer 2013

@sasanka033 Tak na podzim 3. pokus. Do té doby dám laparku a hysteroskopii, z toho jsem teda štěstím nakřivo, ale chci mít všechno vyřešený 😉

sasanka033
11. čer 2013

@meyryen ja udelam to samy, kdyz to nevyjde. ted bych si vydupala imuno a gentiku, v srpnu k mori, v zari laparka a 2.ivf...

kamisb
11. čer 2013

@meyryen - já na tom byla taky a i když odstraňovali srůsty tak to bylo docela v pohodě za týden a něco jsem už šla do práce. Ve čtvrtek na sále a pak v pondělí už mi nic nebylo. Jen pak doporučiji espumizan ..proti nadýmání ...on se rychleji vztřebá ten plyn co do těla pouští.

sasanka033
11. čer 2013

@kamisb ahoj a kde ti laparku delali? a ten espumizan po zakroku?

meyryen
11. čer 2013

@sasanka033 Imuno a genetiku mám hotovou, dělali nám jí už před 1. pokusem....jinak přesně tak, v srpnu moře a v září laparka. Myslela jsem, že stihnu laparku před dovolenou, ale na konzultaci do CARu jdu až v na konci července a na HOmolce se čeká na termín laparo víc jak měsíc....

meyryen
11. čer 2013

@kamisb Já na ní už jednou byla, nic mi nedělali jen otevřeli, překontrolovali a zavřeli...ale teď mam strach....Nevíš jestli se pak nějak musí s IVF čekat nebo se může jít hned?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru