IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
13. čer 2013

Tak sedim v cekarne a klepe se mi brada :D:D

orin77
13. čer 2013

@zimka Dneska je vhodný den na lenošení a odpočívání a samozřejmě i to mlsání
😉

lolinek
13. čer 2013

Pěkné dopoledne všem.Po včerejším lenošení si říkám'že bych měla lehce zaměstnat ruce.Začínám se lehce nudit,tak ať mi to nevleze na mozek.Včera jsem zapojila manžela do domácích prací.Když jsem potom venku viděla to pověšené prádlo,tak jsem se musela smát jakým stylem tam vyselo.

orin77
13. čer 2013

@lolinek JJ, chlapi můžou 100x vidět jak vísí prádlo, ale stejně si ho pak na ty šňůry dají po svém 🙂

lolinek
13. čer 2013

@orin77 oni dělají ve směs všechny věci po svém.Člověk jim chce kolikrát poradit a myslí to dobře a stejně to vždy dopadne stejně.Ale včera jsem byla s tichou dušičkou.

kamisb
13. čer 2013

@janice_opice - a hodně štěstí na dnešní kontrolu 🙂

janice_opice
13. čer 2013

@kamisb kuju furt sedim vsichni jsou jeste na sale.me napinaj 😉

martas14
13. čer 2013

@janice_opice no toto miluju, jak tam má člověk čekat, když je naplej jak kšandy, tfuj tfuj tfuj bude to doooooobrý 😉

martas14
13. čer 2013

@janice_opice a neboj s jelítkama a tebou se určitě nemineme, jsme profíci a né nějaký tunel Blanka 😀 😀 😀

martas14
13. čer 2013

@mispulina912 ahoj a co ty jak se cítíš holka?

janice_opice
13. čer 2013

Tak holky nic moc.pravej vajecnik je chabrus jako vzdy.tam jsou asi 4 cca 5 mm.navic je tam cysta☹Levej to zase tahne,ale taky zadna slava asi 10 kolem 9-12mm a nejake drobnejsi a v sobotu kontrolni utz.

orin77
13. čer 2013

@janice_opice Jak nic moc? To je přece perfektní číslo. Nezáleží ani tak na kvantitě jako na kvalitě. To bude v pohodě 🙂

janice_opice
13. čer 2013

@orin77 no prave bojim aby byly zrale a nebyli to prazdni folici.

janice_opice
13. čer 2013

@orin77 a co s tou cystou to teda nevim.

meyryen
13. čer 2013

@janice_opice Však to je pěkná úrodička, určitě ještě dorostou. Kdy máte v plánu OPU?

janice_opice
13. čer 2013

@meyryen myslis?ja se bojim aby zase nebyly nezrale.jeste nemam opu naplanovane.pokracuju s gonalem a od zitra pridavam cetrotide.v sobotu na utz a to uz budi snad moudrejsi.hlavne jsem zvedava jsk chteji resit tu cystu. ☹

orin77
13. čer 2013

@janice_opice Ta by neměla vadit otěhotnění a donošení miminka/miminek

meyryen
13. čer 2013

@janice_opice Tipovala bych to na těch 10 určitě že dozraje, jsou skoro stejně velké a 12mm už je slušné..... Jinak koukám, že to máme dost podobné...pravý taky chabrus, víc jak 4 jsem tam ani jednou neměla:(

martas14
13. čer 2013

@janice_opice já si myslím, že to je pěkné číslo Jani u toho krátkého jich nebývá zas přehršel, ale o to budou kvalitnější, určitě jo 😉 k čemu je mít plný kopec folíků, které jsou prázdné a ty máš tak akorát OHSS, takže bude to super uvidíš....no a s tou cystou nevím děvče, ale většinou se to nechává tak, že se sama nějak vstřebá né?

pavlina1976
13. čer 2013

@janice_opice to je super deset kousků, to je až kam, a plovina minimálně bude OK! A už se nenervuj 🙂 . Vím vím lehce se to říká a hůř se to dělá 😒 .

martas14
13. čer 2013

@janice_opice a gonal ti nechali tak? jestli jo, tak jim ten růst vyhovuje tak jak je....

orin77
13. čer 2013

Tak Jaka už leží na lehátku a kochá se svým mimískem kterému buší srdce jako zvon. 🙂

janice_opice
13. čer 2013

@orin77 oni občas říkají s tou cystou, že může prasknout a ta tekutina jakoby spláchnout ty embryjka,ale tak prý je malinkýá a doktorka b y to asi stopla kdyby to bylo úplně blbě
@meyryen no já po slepáku a těch chronických zánětech ten pravý můžu rovnou odepsat, ale snad ten levý ještě zamaká....
@martas14 no to je pravda, snad nebudou prázdné folíky a dozrajou a ne jako posledně(ale to je fakt, že mě poslala ta doktorka dřív na OPU. Gonal mi nechali stejně 150j
@pavlina1976 mno já vim, v sobotu budu moudřejší🙂 stačí jedno a je to, jen jsme si tak trochu přála mrazáčky🙂 kdyby et nevyšel

martas14
13. čer 2013

@janice_opice no vidíš, když ti nezvedla gonal, tak jsou s průběhem určitě spokojení, má to tak být holka a neboj i mrazáčci budou, ale vzhledem k tomu, že budeš mít dvojčátka z ETu nevím jestli je dostatečně využiješ 😉 Hlavně úsměv holka s tím ti to půjde líp v sobotu ti to zase okouknou a všechno bude jak má

lolinek
13. čer 2013

@janice_opice gratulace,to máš pěknou urodu.Nezoufej,mě když na druhem utz řekl,že to vypadá na jeden domonantni folykul,tak mě málem odvezli.To bylo ve čtvrtek a v pondělí po opu mi bylo oznàmeno,že odsáli 4 zralé vajíčka.Tak vydržať!!!!

barakara
13. čer 2013

@janice_opice s cystou si nedelej starosti. Ja ji mela taky na ultrazvuku a nikdo to nijak zvlast neresil, asi zmizela nebo co 🙂 Mela jsem ji teda malou, nevis jak ji mas velikou?

lolinek
13. čer 2013

@janice_opice gratulace,to máš pěknou urodu.Nezoufej,mě když na druhem utz řekl,že to vypadá na jeden domonantni folykul,tak mě málem odvezli.To bylo ve čtvrtek a v pondělí po opu mi bylo oznàmeno,že odsáli 4 zralé vajíčka.Tak vydržať!!!!

mispulina912
13. čer 2013

@pavlina1976 né začala jsem loni v říjnu ale stopli mi to špatně jsem reagovala na léčbu,pak jsem měla cyklus ted v lednu to jsem se dostala na odběr ale zase néé transfér,kvůli ohhs... a to jsem byla v praze... pak v březnu ket který nedopadl to jsem také byla v praze a ted jsem zas týden po ketu a to jsem byla už v budějovicích, můžu ti říct přístup super... v praze jsem si připadala jak v továrně na děti a tady v budějkách každý se mě ptal jak se cítím jestli něco nepotřebuji,úžasný........ a můžu se zeptat ty máš nějaké skušenosti s artem........

mispulina912
13. čer 2013

@martas14 ahojky vcelku fajn nic mi není akorát dnes mi tak pobolívá v podbřišku ,snad to neznamená nic špatného..... a jak ty .........

janice_opice
13. čer 2013

@martas14 🙂 no jo já se snažím, už je to zase trochu lepší, prostě tomu musím věřit🙂 jen tím, že je to poslední tak to prožívám asi víc než obvykle......🙂 snad v sobotu budou lepší zprávy
@lolinek ty joo to je pěkný teda tak to jsi mě holka povzbudila🙂)))) díky🙂
@barakara tak asi 10 mm

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru