IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

tygrisek09
8. črc 2013

Jsem ráda, že tu panuje dobrá nálada.

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 ja jeste netestovala...nemám doma test....

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek to je skoda tesila jem se na dobre zpravicky

pidisek
8. črc 2013

@go ja se z vas zblázním...kéž byste mely pravdu 🙂

go
8. črc 2013

@pavlina1976 🙂dnes jsem netestila, az ve stredu a pak mozna potvrdit ve ct z krve. Patek nas ceka super viken, tak at vim co mohu a co ne. Taky uz planujeme dalsi dovcu, ktera nemela byt, ale pokud nebudu tehu, bude 😉 Jak se citis Ty? Ja nozmalne , nic me neni.☹Jen jsem oplacanejsi nez pred stimulkou. 😒

go
8. črc 2013

@pidisek koukej testit 😉 😉

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 je to teprve 12.den.....ja fakt asi jeste počkám, jestli mrcha jo nebo ne....poslední byla 9.6. pak hned kratky protokol, OPU 21.6., ET 26.6....podle caru mám testovat až 18.den.... Porad doufám, ze tu mrchu nedrží utroš ......

pidisek
8. črc 2013

@go ja radši fakt ne...vím ze jsem posera....

go
8. črc 2013

@pidisek koukej testit, kazdy to ma jinak, ja treba nikdy pres utrous menzes nedostala. sup do lekarny a za hodku chci videt // na testu - foto🙂

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 holka ja nemám odvahu na tu /.... Jsem tu sama a bojím se ze bych byla v pr....a na to nechci byt sama ☹

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek tak muze i nemusi no 🙂 u kazde je to jine... mela jsi blastocystu tak uz by to melo byt videt ale je jeasny ze zalezi na tobe 🙂

pavlina1976
8. črc 2013

@go já se cítím taky jak balon 😀 , břicho jak ve 3 měsíci, bolí mě prsa ale v břiše už mě tolik nedloube 😉 , uvidíme no, pořád jsem si říkala, že se nebudu pozoraovat a tomu se prostě asi ubránit nejde 😉 . Tak ti moc budu držet palečky a chci tam vidět ty//, já budu testovat v po a taky hned na potvrzující krev zajedu do caru, v po sváží krev, tak abych to zbytečně neprodlužovala 😀

janice_opice
8. črc 2013

@martas14 ahoooojjjjjj holkaaaaaa no já se ted modlím k přírodě a hladím Vikingy, aby tam zůstali......Nakonec jsem ty dovči letecký radši zrušila, doufám, že na tu Krétu poletí táta s přítelkyní🙂 a vezmou Jakuba, aby si to užil aspon on, ted jdu zkusit zajistit Šikland a pojedeme na týden tam asi.-)díky za to drženíé palčááákůůů to muselo být pořádný mačkání!!!
Jinak já jsem ted strašně unavená furt a je mi jakobych olizovala hliníkový lžičky, včera jsem si cucla od muže pivka na žaludek a vůbec mi nechutnalo(snad to po porodu přejde 😀 😀 😀 )) Do zimy ti tu škudlim srdíčko, abych ti mohla poslat pro štěstí🙂

pidisek
8. črc 2013

@go no vidíš...asi ji drží a ja nechci vidět /.... Protože jsem tu porad sama a na to byt sama asi nechci víš....

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek ja se takhle hroutila prvni pokus ale to nema smysl kdybych se takhle mela hroutit pokazde tak budu ve stresu cele IVF je jasny ze z neuspechu budu smutna ale houtit se to ne... nepria to pak ani priteli...tak se snazim byt v klidu a zatim se to dari....

pavlina1976
8. črc 2013

@pidisek Ahoj já to mám podobně, budu testovat skoro na termín ms, tedy když nepřijde 😒 . Moc ti to přeju a je mi moc líto, co ti ten chlap udělal 😠 , je to mamlas. Uvidíš budeš tam mít krásné // a mimi ti bude dělat jen radost 😀

meyryen
8. črc 2013

@janice_opice Holka to je taková krása, moc jsem ti to přála. Tak teď ještě jestli je tam jeden nebo dva poklady 😉

pidisek
8. črc 2013

@pavlina1976 dekujuuuuu.... 🙂

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 ja uz / po ivf zažila 4x a vždy mi bylo hrozne...člověk se snazi, ale stejně....

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek no 2krat po IUI a jednou po ET a jednou po KETU

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 my jsme fakt přes kopírák... Ja 1x et a 3x ket...

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek jj to jo 🙂 tak testuj az budes chtit.. 🙂 to je ten nejlepsi napad...

orin77
8. črc 2013

Přeji dobré téměř poledne všem přítomným i nepřítomným. Koukám, že jste toho od čtvrtka zase naklebetily 🙂 Budu to muset přeletět alespoň v rychlosti, jestli se nestala nějaká zlomová událost

orin77
8. črc 2013

@janice_opice Ahoj Jani, moc gratuluji k pozitivnímu testíku, úžasná zprávička 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 děkuju, snad tam vydrží!!! a úžasný to je a doufám, že konečně bude!!🙂 a jak se daří tobě? 🙂

orin77
8. črc 2013

@janice_opice docela to jde, jen mám dneska nějakýho motáka 🙂 Vždycky před kontrolou u mě stoupá napětí, ale to je asi u všech. Jak se cítíš?

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 tak jsem strašně unavená, ale fakt hrozně, furt bych spala, žaludek mám tak jako na vodě -ne, že bych blinkala, ale je mi jako po tahu 😀 😀 břicho mě furt bolí jako na MS, ale už je to olepší(tak nevím, jelsti toje dobře nebo špatně) a v puse mám pachut jako bych lízala furt hliníkový lžičky🙂a nízkej tlak jako prase...Jinak jsem v pohodě🙂 😀

orin77
8. črc 2013

@janice_opice s tou únavou to mám taky podobné, snad až přestanu brát ugrogestan a ještě něco co si nepamatuji, tak to bude lepší. Co však člověk nevydrží pro ty svoje bojovníčky 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 přesně já do sebe rvu pořád ten agolutin a dneska teda to manža píchnul do nějakýho nervu či co a to teda bolelo🙂)))) ale přesně co y člověk neudělal🙂))) já teda ten Agolutin snážím líp než ten utrouš je to celkově pro mě lepší , i když to má tu obět té injekce..a v kolikátém týdnu jsi??? Já se strašně bojím, že to není pravda a bude po všem! ☹

baby1984
autor
8. črc 2013

Ahoj holky nejdřív moc gratuluji Janičce k // mám ohromnou radost 😉
A já sem byla dneska na kontrole cysty a ona je pryč,jak málo stačilo 1 platíčko antikoncepce a je fuč.Tak až dorazí MS tak začnu stimulovat Fostimolem,měla jste ho některá??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru