IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

renda12
13. kvě 2013

@janinafox

jj děkuju 🙂

jednalucka
13. kvě 2013

@janinafox Takže to dopadlo, to je super 🙂 v so jsem na Tebe myslela... jaký to bylo? A jak se cítíš? Už se těším, až budu taky v týhle fázi 🙂
A jak to, že se mrazí "jen" 4, když jste jich měli tolik? To nedozráli :-O ?
@coralin Co studuješ?

jednalucka
13. kvě 2013

@renda12 Gratulace, jaký to bylo? Z toho mám asi největší strach, že to bude bolet....

renda12
13. kvě 2013

tak pichní mě po nějaké době lezlo už na nervy děs a odebrání vajíček uplně tě uspí já ani nevím jak jsem se dostala z oper.sálu vzbudila jsem se až za 30Minut a to jsem byla na pokoji,ale ty ženské co se probraly na pokoji tak ty blouznily a bláboklily🙂měla jsem jich 10vajíček takže mě trochu pak bolelo břicho přes ten den,ale musíš pít asi tak 4l vody at nedostaneš nějaký záchvat nafouklého břicha...ale neboj ty vajíčka to nic není proti injekcím🙂jezdím na tomášov do zlína

coralin
13. kvě 2013

@jednalucka Ahoj, prosím, tě vymyslela jsem si VOŠ Ekonomku obor Personalistika. Je to taková zábava při tom čekání na mimouška 🙂 , abych přemejšlela taky o něčem jiném 🙂

coralin
13. kvě 2013

@jednalucka Purogenu se vůbec neboj, je v pohodě..měla jsem ho při minulém IVF 🙂

meyryen
13. kvě 2013

Jsem tu přes víkend nebyla a takových stránek jste namluvily 😀 Se už vůbec neorientuju 😕

mispulina912
13. kvě 2013

@meyryen přesně já už to taky nějak nepobírám.....

malinka_02
13. kvě 2013

@lucina100 jaxuz KETum vubec neverim a spoleham se ted na ivf. Sice mam vzdycky krasne blastocysty a i se rozmrazi a hatchujou ale nikdy to nedopadne..
@coralin ty NK vubec nevim..ale byla jsem na 2 imunologiich a vzdy riksli ze ok, ale preventivne prednison beru..myslim ze z nej mam tak strasnou plet a tloustnu..
@janinafox tak drzim palce a obcas zajdi porovnat zarucene priznaky 😀

malinka_02
13. kvě 2013

Holky ja nakonec jdu zitra. Byla tam lepsi hrozne hodna embryolozka rikala ze 4 uz dali k ledu a vitrifikace po 2 tak sem se ani nemusela rozhodovat..udelala bych to ale stejne, kety jedine uz po 2. Dalsi 3 jsou nadherna, to rika vzdycky, a 1 pokulhava to bylo minule taky a pak odpadlo..takze 7 statecnych.. A zitra pujde sampion ke me.
Trochu zmatky kdyz sme se pak rychle oblikali a jeli do prace v 10 a ja tu vypravela pohadky..

jednalucka
13. kvě 2013

Taky mi trvalo chvíli, než jsem to přelouskala 🙂 ale v práci je dneska vcelku klídek, takže jsem se prokousala 🙂
@coralin tak jsi mě uklidnila 🙂 Jinak studium je super zaměstnání pro hlavu- teď v zimě jsem dodělala Bc. a byl to teda nářez, každej dálkovej student má u mě obrovskej obdiv 😉
Měla jsem trošku strach, jak to budu zvládat, taková hromada injekcí, to pero do toho, když jsem odcházela z CARu, tak jsem si říkala, jestli to vůbec zvládnu.. a teď píchám už 14dní a už je ze mě mistr světa 😀 to ne, to kecám, ale je to v pohodě.... teda aspoň lepší než jsem čekala 🙂 uvidím to pero, ale pravděpodobně to bude jednodušší, až se s tím naučím. Zatím jsem to radši ani nezkoumala...
@renda12 děkuji za info 🙂 a jestlli je píchání horší než OPU, tak v tom případě se toho nebojím 🙂

malinka_02
13. kvě 2013

@renda12 tak moc drzim palce!
@jednalucka prosim te opu vubec necitis a to u nas neni ani narkoza ale jen analgosedace.. Jen pak trochu boli bricho, kdyz to bude moc rekni si o cipek.
Pro me mnohem horsi ed..vecer vzdy bolesti vajecniku a v noci jak se naplni mocak tak to boli ze nespim tak furt chodim curat!Dr rikala ze to muze byt mirny OHSS ale mirny je ok. A to piju 5-6 litru.. A bilkoviny mliko a jogurty rvu!

meyryen
13. kvě 2013

@malinka_02 Držím moc palce, ať je to velký bojovník 😉

meyryen
13. kvě 2013

@malinka_02 Nělik vedlejších účinků prednisonu, špatná pleť, tloustnutí a kulatý obličej..ale na každého to působí jinak...

coralin
13. kvě 2013

@malinka_02 to dělá prednison, ten metypred mi nedělá tak špatnou pleť a tlousnu po něm taky, ale je mi divný, že ti dali prednison. Tomu nerozumím a jaký jsi měla výsledky? Možná ti nasadili prednison jen preventivně, že to před tím nevycházelo.. to bych si raději zjistila, protože to nejsou žádný "milý"pilule a pěkně nám to tělo rozhašujou. Až ho vysadíš, pleť se ti srovná a zase splaskneš. 🙂

jednalucka
13. kvě 2013

@malinka_02 taky moc držím palce!!!!!!!! a děkuju za info!!!! jsou to cenné rady 😉

coralin
13. kvě 2013

@meyryen jj, kulatý obličej je děs, občas si připadám jak to nafouklý zelený zvířátko ze šreka, který dá šrek princezně místo balonku a ten pak praskne....

coralin
13. kvě 2013

@jednalucka no vidíš tak to je super, a na jaký škole? je to záhul při práci, ale to čekání na mímo je dlouhý a drsný, tak jsem se chtěla nějak dozabavit, a zatím to jde, i když teď jsem na to zvědavá, protože mám pocit, že jsem po těch pilulích hrozně zblbá a hůř se mi učí.

coralin
13. kvě 2013

@jednalucka jasně, že to zvládneš, hlavně žádný stachy..... 😉

sasanka033
13. kvě 2013

@malinka_02 tak tady jsi! ja se po tobe shanim🙂 takze az zejtra?

lucavka
13. kvě 2013

Ach jo, tak nejenom že nevím jestli budu moct jít v sobotu na KETík, ale navíc mě bombardujou z práce, že potřebujou konečný rozhodnutí jestli se vrátím nebo ne. Přitom sem jim jasně psala že ještě zkusím mimi a pokud to nevyjde vrátím se. Já sem totiž chtěla zjistit jakým způsobem se mě chtějí zbavit... Tak nevím jak už s nima komunikovat ☹. Možná bych měla s odpovědí počkat do čtvrtka do utz až se dozvím jak natom budu... 😕

sasanka033
13. kvě 2013

@coralin ahoj🙂 co to vidim? studium?🙂 a ty nechodis do prace, nebo to mas k tomu?

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka ahoj, ty jsi na RD a chteji te ukoncit?

jednalucka
13. kvě 2013

@coralin No proto mám v plánu ještě navazující magisterský, abych doma jen tak nezakrňovala (ale máme v plánu dvojčátka, tak uvidíme, jak to mamince dovolí 🙂 ). Bc. jsem studovala v Brně na Masaryčce- Ekonomicko- správní fakulta. No byl to silnej zážitek, ale odreagování od světa je to fakt dokonalý 🙂 Moje první schůzka v CARu byla asi hodinu po promoci 🙂 jako odměna 😀
Holky, ještě že se tu máme a pěkně se umíme podpořit 🙂

lucavka
13. kvě 2013

@sasanka033 on mi totiž rodičák 7. června končí a v mojí práci se maminy s malýma dětma nenechávají...

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka ja to asi nechapu, koukam, ze mas teprve maly dite, rodicak je do tri let veku ditete...?

lucavka
13. kvě 2013

@sasanka033 já mám rodičák do dvou let, máme hypotéku a měli sme drobný úvěr takže by sme to s rodičákem na tři roky neutáhli.

sasanka033
13. kvě 2013

@lucavka no ale chapu to dobre, ze mas dve varianty: vratis se a stejne ti daj nadbytecnost (ale aspon dostanes odstupny), nebo se nevratis a budes porad v zam.pomeru, ale nebudes pobirat rodicak. a muzes u toho delat ruzny brigady, takze je pro tebe vyhodnejsi se nevracet. leda bys mela uz v merku jinou praci. nebo si to jen myslis, ze te vyhodi, ale jisty to neni?

malinka_02
13. kvě 2013

@meyryen dekuji!
@coralin ja vim ze to je z toho mam to preventivne no..musim verit ze k necemu..
@jednalucka nemas zac! Hele na ivf je nejhorsi to cekani jestli to dopadlo..a pak pripadne zklamani ze to bylo zbytecny..
@sasanka033 jo jo zitra..je 14 to jsme se seznamili tak snad to bude stastne cislo!

@lucavka ja byxh urcite pockala!

sasanka033
13. kvě 2013

@malinka_02 takze na zejtra: tfuj tfuj tfuj🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru