IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
16. čer 2013

@sasanka033 to si piš-nepřej si mě slyšet a vidět - říhám o sto šest

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 ja mela priznak slneni fakt strasne moc slin a nasla sem ze to pise dost holek 😀

martas14
16. čer 2013

@malinka_02 no tak to jo, pokud to má co chvíla (taky se alkoholu nebráním ani v dávkách více než menších 😀 😀 ) tak sesekat vařečkou, vyhnat ven na vzduch aby ti tam nepouštěl alkoholové výpary a ať ti šlapá třeba pro pořádnýho magnuma ledňáka ať má mísek co mlaskat 😉

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 tak to nemam 😀 😀
@aranel6 no ja totiz moc nenam z ceho a vsimla jsem si toho uz vcera. celej den lezim a jak se zvedam do sedu, tak to skoro dycky prijde. kdyz lezim, tak ne🙂

sasanka033
16. čer 2013

holky, jdu se posbirat a do nakupaku. nevim co z toho bude, ale aspon se trochu protahnu, treba si neco koupim a zajdu si tam na indicky jidlo🙂 ve tri mam stejne utros a estros, takze do ty doby musim bejt doma🙂 po navratu nahlasim, esli na me konecne prisly naky tehu priznaky 😀 😀 snad neprijdu s ms, beru si bily kalhoty 😀

martas14
16. čer 2013

@sasanka033 chápu, taky jsem teď hrozně houpačková 😅
navíc jsem se teď šíleně vztekla, takže fuj fuj je mi úplně zle, nějaký hovado prasácký!!! nám zastřelilo kosa na střeše ze vzduchovky, tak že mrtvej pták na dvoře, všude krve co kdybych tam byla s malou, nebo se opalovala a on mi padl na hlavu, já bych snad dostala rovnou infarkt a to nemluvím, že může být ještě nějaký nemocný, ale celkově prostě nesnáším když někdo zabíjí zvířátka a ještě takto!!!! co to je za lidi kurwa!!/!!!

aranel6
16. čer 2013

To mu že dělat rostoucí hodnota hcg 🙂 a progesteronu

martas14
16. čer 2013

@sasanka033 dobře děláš běž to tam omrknout, já nemít obchodňák nejblíž padesát kilometrů tak jdu taky 😀 😀 ale né já půjdu dnes krotit svou schýzu k babičce na hody, tak se aspoň nacpu, budu poslouchat vyprávění z před padesáti lety, tak snad budu moct u toho nemyslet 😉

mispulina912
16. čer 2013

@sasanka033 udělej ze sebe čičinu a běž mezi lidi bude líp...

mispulina912
16. čer 2013

@martas14 a pavlina 1976 děkuji za podporu holky....

visnu
16. čer 2013

@malinka_02 To chápu. Nám 1. IVF zbyly jen dvě, tak nám přišlo zbytečné mrazit jedno a šoupli nám rovnou dvě. tím pádem jsem o čtvrtý pokus přišla a říkám si, že asi dáme zase dvě. Trochu se bojím, protože dvojčata se často rodí předčasně, ale asi to risknu.

akdar5
16. čer 2013

Milé ženy,tak jsem včera malinko zašpinila a dostala jsem takový strach,protože více jak před rokem a půl mi to takhle začalo a já potratila, takže jsem jela na pohotovost vyklepaná strachy....sestřičky byly hrozně milé,že je otravuje někdo v půl osmé v sobotu večer...no, nicméně mi doktorka řekla,že nic špatného tam nevidí a na ultrazvuku bylo už vidět srdíčko ( na které jsem nervózně čekala až do úterý 🙂 předepsala mi urtoš , který mi u Apolináře zrušili už před 14 dny,takže pro jistotu 🙂 takže aspoň můj poplach byl k něčemu dobrý 😉
Jinak ostatním přeji,aby vše dopadlo dobře a držím NÁM VŠEM palce 😉 😉

sasanka033
16. čer 2013

@martas14 udelala bych jednu vyjimku: holubi. ty bych strilela bez milosti.
@akdar5 jeee, ty jsi po ivf u apolinare? a kdo te mel v peci, nebo koho bys doporucila a koho ne? jinak gratuluju k srdicku, to je krasa 🙂

sasanka033
16. čer 2013

@martas14
@mispulina912
holky tak normalne ani nakupy nezabiraj. necejtim se moc dobre fyzicky, plus jsem se nemohla moc soustredit na prohlizeni hadru, no nejni to to spravny rozpolozeni. navic si pripadam hnusna, nakonec jsem vysla v satech, pac mi nic jinyho nezbylo, bily kalhoty musely jit do pracky, ale mam hnusny nohy a ke vsemu sejrovy totalne. no ja vam povim, ze ja jsem vopravdu zrala na ranu z milosti. vsechno spatne.

malinka_02
16. čer 2013

@martas14 😀 No jak da vino misto pova je zle 😀 Ugriloval obed tak dobry 😀
@visnu jo tak pak bych dve najednou dala 😉
@akdar5 jee tak si videla srdicko to zavidim!! Ja furt čekam a jeste 4 dny!!!
@sasanka033 to ja mam i ted, mam 70 kg, pred vsema ivf 57!! Bricho jak v 5. A sem bila jak stena ale bojim se na slunicko coz me taky stve protoze to miluju normalne! Hele a ja normalne i v obchodacich zavadim utros na wc 😀 Musim i v praci tak je to uz jedno..

sasanka033
16. čer 2013

@malinka_02 o vaze mi nemluv. ja to teda nemam z ivf, ale kolem tricitky se mi uplne zmenil metabolismus, proste najednou to vubec nejde dolu a porad pribiram, pribrala jsem za 3 roky 10 kilo, vlastne i vic. no jsem na tom stejne jako ty, mivala jsem pri vejsce 169cm 57-60 kg. ted mam kolem 70. nastesti me muj partner potkal uz takovouhle a ma to tak rad🙂 pritom sportuju...no proste se to zlomilo a uz to nejde dolu.
jinak ted mi napsal, ze uz jede domu za svym pokladem a ja jsem se z toho rozbrecela dojetim!!!!!! chapes to??? jako zabit me.

akdar5
16. čer 2013

@sasanka033 jojo, jsem u Apolináře, transfér provedl dr. Řežábek a to jsem snad četla i u tebe,jestli si to nepletu,že jsi ho měla...ten je dobrej...a nesedla mi dr. Krutinová nebo tak nějak,taková blondýna a nosí furt různý copany. jinak jsem s nikým problém neměla.
a já taky žádný příznaky neměla a test jsem si dělala 9dpo a bílo,tak jsem řekla,že pokud do nedostanu,tak už test dělat nebudu....jen mě bolelo břicho jako na ms a 17dpo, kdy už jsem musela zavolat výsledek jsem testovala a vyšlo to... 🙂 takže žádnou paniku, já ani teď moc na sobě příznaky nepozoruju.
@malinka_02 já taky měla jít až v úterý 😉 tak aspoň něco na tom bylo dobrý na tý mojí panice 😉 určitě taky budete bušit... 😉 😉

sasanka033
16. čer 2013

@akdar5 nene, na rezabka ja jsem nikdy nemela stesti🙂 ja mela u obou transferu jirsovou, je skvela. takova hodne lidska a mila. krutinovou vubec neznam ja🙂 dekuju ale za povzbuzeni!🙂 no ale vidis, mela jsi priznak, ze te bolelo bricho, odkdy te bolelo?...me neboli. a je to vlastne o to divnejsi, pac by to mohlo znamenat jak tehu, tak ms. a nic.

akdar5
16. čer 2013

aha, tak to tu psala asi jiná, už v tom mám zmatek...tak já měla to OHSS a trpěla jsem, první týdn uplně v pohodě, ten další už jsem byla uplně hotová, furt unavená a taková nálada na prd...pak jsem občas měla ty bolesti v podbřišku, jinak nic...tak ty nejsi zase tak dlouho, ne?

sasanka033
16. čer 2013

@akdar5 dneska jsem 11.den po ketu sestidenni blastocysty...ket byl 18DC, ms uz bych mela mit, dneska je to stejnej den, jako kdy jsem pri dubnovym et zacla spinit i pres utros. normalni ms uz jsem mela mit tak v patek, mam kratsi cykly.

malinka_02
16. čer 2013

@sasanka033 no tak me je taky 31 takze presne kdyz sem se to snazila po ivf a ketech shodit tak smula a vysoka sem 168 🙂
Hele mela by ses vykaslat na konika a necim se zabavit..treba zacni hackovat nebo ja nevim ale takhle z toho fakt zblbnes.nepozoruj se a snaz se odreagovat, vim ze to jde tezko ale pomuze to, treba proste planuj dovolenou kam vyrazite kdyz to nevyjde! Ja planovala na vlastni pest Bali a Lombok co my tu holky vychvalili a tesila sem se na to!

malinka_02
16. čer 2013

@akdar5 no aspon k necemu to bylo 🙂 a muzes si nastavit ze si tehotna a za nama do TP unor 2014 😉

akdar5
16. čer 2013

@sasanka033 tak žádné deprese, bude to dobrý.... 🙂 ms nedorazila,tak to je dobré znamení.. 😉

@malinka_02 ještě to nechci zakřiknout 😒 myslela jsem ,tak kolem 3 měsíce a už se tam za vámi těším.. 😉

malinka_02
16. čer 2013

@akdar5 to jsem si taky rikala ale muze se cokoliv stat i kdykoliv po 3 mesici..

jaka17
16. čer 2013

@sasanka033 Ahoj,podívej se mi na profil, tam je videt, že ducha jsem méla tak 12 den,předtím bílo..no a pokud ti mešká ms, tak to je asi....jasnýýý 😀
@akdar5 tak hlavné,že to byl jen poplach, srdíčko ok, super... 😀

coralin
16. čer 2013

@martas14 Ahojky, tak jsem to nevydržela a jsem tu🙂byli jsme s Duffinkou dneska na 2 procházkách v lese a přes cestu nám přeběhla srnka.. tak to snad bude třeba pro štěstí...hlavně, že to nebyla černá kočka. 😀 to bylo jen pro odlehčení situace..
to bude dobrý... zkus trochu relaxovat, vím, že to jde těžce..Já neuměla moc vypnout, při těch předchozích pokusech a s tím štěnětem je to teď úplně jiné, tak uvidíme, jak se nunáček zabydlí🙂

akdar5
16. čer 2013

@malinka_02 to jo,ale více jak před půl rokem sem potratila okolo druhého měsíce - prostě špatné vzpomínky

@jaka17 doufejme,že už žádný poplach nebude, nebo se složím... 😒 ale srdíčko to bylo hezký.. 😉

martas14
16. čer 2013

@akdar5 no věřím, že ses musela vylekat, tak hlavně, že je to v pořádku a vše bylo i se srdíčkem..krása 😉
A ty už nebereš utroš? To teda koukám, většinou se to brává až do toho 12tt, aby se právě vyhlo tady těm počátečním hormonálním nerovnostem, když to tělo teprve zjišťuje, že je těhu....tak lepší, že ti ho napsali...

martas14
16. čer 2013

@sasanka033 no ty jsi teda ras 😀 ale chápu, že jich v Praze máte asi nadbytek.....no podivej nejsem moralista, ale ať mi doprdele někdo nestřílí nad barákem, toto teda mi příjde ujetý.....navíc tomu dotyčnému, muselo být jasné, že spadne k nám na dvůr.....
a nákupy o ničem říkáš? tak to je teda vážný!!!! to jsou prostě příznaky tobě na míru 😉
Navíc neděle a ty nemáš MS, takže nevím co bys chtěla víc děvče??? já myslím, že ti to šlape správnou cestou.....tudíž neřeš, že nemáš příznaky, ale řeš že nemáš MS, to je totiž dost dobrý 😉

martas14
16. čer 2013

@malinka_02 no mě klepne, prý plánovala Bali 😀 😀 tak to se nedivím, že to tak pěkně vyšlo, když mimčo slyšelo, kam se s mámou jednou podívá 😀 ....Vy v té Praze snad žijete v jiný cenový relaci, než v ČR 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru