IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
20. čer 2013

@martas14 ale neeeeeee 😖 , ještě počkej na krev, já poprvé měla taky dvě mimi a taky jsem měla bílo, a na krvi mi řekli, že jsou tam. 10 den není ještě nic moc 🙂. Tohle vůbec nezkoušej!!!!!

jaka17
20. čer 2013

Tak holky,js to v pr ...
Srdíčko netluče,mám vysadit léky a čekat na krvácení .Moc všem přeju,aby je.to.nepotkalo .Už jsem si dala velký kafe a cígo,večer ztestám nějakou lahvinku...no a zítra si půjdu konečně po 2 měsících pořádně zaběhat. Pá

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, taky mě začíná pěkně pobolívat bříško 😉 , dnes mi chlap píchal poprvé menopur a fakt v pohodě 😉 . tak zítra si napíšem jak máme krásný vajíčka 😀 a ty kdy jdeš na opu......Taky bych chtěla, aby měl můj chlap vlastní mimi, moc se na to těší.....tak uvidíme, kdyby se to teď nepovedlo, tak aspoň doufám, že budeme mít nějaký mrazáčky, poprvé jsme to štěstí neměli 😠 , ale teď tomu věřím, mám úplně jiný protokol než poprvé a nějak se mi zdá, že nenechali nic náhodě 😀

pavlina1976
20. čer 2013

@jaka17 to není pravda!!!!! Vždyť srdíčko bylo! To je strašný, je mi to moc líto, poprvé jsem si tohle zažila ach jo 😢 😢

pavlina1976
20. čer 2013

@malinka_02 velká gratulace 😀 Hurá 🙂

janice_opice
20. čer 2013

@jaka17 to neni pravda!!!!!!!!!! ☹ 😢 😢 je mi to tak strasne lito 😢 to je nespravedlivy. drz se!!!!normalne bulim.

janice_opice
20. čer 2013

@pavlina1976 já doufám, že utz bude konečně úspěšný, už se mnou ty hormony pěkně cloumaj.....
strašně mě vzalo to s jaka17 :(((((((((((((((((. to prostě není féééérrrrrr -

jaka17
20. čer 2013

@janice_opice Nebul než mít nějakou dementní tláču,to radši nic.Příroda je mocná čaroděka..ta to asi ví líp.

janice_opice
20. čer 2013

@jaka17 já vím, máš pravdu a jsi statečná, fakt si pořádně vypláchni hlavu!!!! Ale stejně mi je to líto moc........a budeš to zkoušet ještě?

jaka17
20. čer 2013

@janice_opice No máme ještě jednoho nanucka.Tak uvidím ,jak se otřepu.Asi dám dovcu a uvidím .To víš,že jsem celou cestu v autě bulela,ještě že mám sluneční brejle.Ale líp teď ,než později .To by bylo moooc krutý .

visnu
20. čer 2013

Ahoj holky, jsme doma! Uff, v autě jsme měli asi 50 stupňů, snad jsem ty naše bobky neuvařila. Do dnešního dne vydržela jen jedna hatchujici blasta aa a jedna blasta pomalejsi bc, nechali jsme zavest obe. Jsem nemela to srdce tam tu jednu chudinku nechat. 🙂 Asi mam lehky hyperstimulak, pac mam kolem vajecniku vodu a desne nafoukle bricho. Doufam, ze to nejak nevygraduje. Jdu docitat. Jinak se omlouvam, ze pisu bez diakritiky, ale nemam na to nervy, pisu z ipadu.
@martas14
Vim, vim. Proto se ptam, kdy budes testit.🙂 Jsem zvedava a moc ti drzim palce.

janice_opice
20. čer 2013

@jaka17 :((( no to máš fakt pravdu......určo si dej nějaký moříčko to pomáhá...... a nanučka tam přece neencháš to je jasný 😉 😉 😉 😉 na tu domácí tlačenčičku prostě dojde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doufám, že sem s námi budeš chodit krafat......
Moc se drž, jsi skvělá ženská a skvělá máma!!!

visnu
20. čer 2013

@orin77 ahoj, vsechno v pohode, jsou tam! 🙂

janice_opice
20. čer 2013

@visnu jéééé tak odpočívat a hoooooodněěěěě pít stoprocentní džusy a neperlivý vody ... tak at se jim u tebe líbí!!!!

akdar5
20. čer 2013

@malinka_02 tak to je parádička...🙂 tak je tak dále... 😉

akdar5
20. čer 2013

@jaka17 ježiš, tak to je mi strašně líto... 😒 ani nevím,co na to napsat - tak už začínám být trocha nervozní i já... 😒

visnu
20. čer 2013

@janice_opice jasně.. uz si valim sunky a popijim dzusik. Ovsem zitra mame jet na barak asi 200 km, za dva tydny se tam stehujeme. pritel tam bude makat a ja jen lezet. Nechci byt tri dny doma sama, pac by mi mohlo zacit harasit. Myslis, ze by mohla takova cesta uskodit? Rikam si, ze jestli jsou to poradni bojovnici, tak to daji. Nejdulezitejsi je psychicka pohoda, ne? 🙂

visnu
20. čer 2013

@jaka17 sakra..je mi to moc lito. ☹ drz se. Preju hodne sil do dalsiho boje.

janice_opice
20. čer 2013

@visnu hele určitě je důležitá psychická pohoda,ale v tom vedru - leda, že by sisi lehla vzadu v autě dala nohy nahoru, studenej drink a stavěli byste hodně na protáhnutí🙂 a jestli to máte nějak třeba po dálnici tak to bude v pohodě. Určitě je lepší takto jet než se sama doma stresovat to zase joo..udělej to tak jak to cítíš ty

malinka_02
20. čer 2013

@jaka17 jezis to me strasne mrzi! Ale nevysazovala bych..hodne holek ho nemelo uz je hnali na revizi s pak bylo!

Omlouvam se jak kun nebyl v provozu nestiham doctu zitra! Vsem drzim palce!

lucavka
20. čer 2013

@jaka17 to mě moc mrzí. Přeju hodně síli do dalšího boje a hlavně hodně štěstí a zdraví ať to vyjde.

@janice_opice - děkuju 🙂. Taky na tebe myslím ať se daří. Normálně už se nemůžu dočkat až budu moct testit. Ale pokusím se vydržet co nejdýl. Zatím se bavím tím, že se válím, čtu, a občas juknu na net a zkouším zjistit jak by se dala na manžela hodit mateřská, když já bych na ní kvůli těm blbcům z práce neměla nárok 😠

lucavka
20. čer 2013

@jaka17 a jinak ale souhlasím s malinkou - já bych možná taky radši ještě nevysazovala léky... Hele udělej si pohodičku jak sis to naplánovala a pak dej srdíčko znova zkontrolavat...

jaka17
20. čer 2013

@malinka_02 No bohuzel já už srdicko minule vidéla a teď nebylo, fakt i dr ho dlouho hledala a krome toho vubec nevyrostlo od minule...byl tam uz i potratovy hematom, proste vsecko spatne' radsi to nebudu psat, at se holky nevydesi'

jaka17
20. čer 2013

@malinka_02 gratuluju,tak to má být...hezky se šetři 😀

mispulina912
20. čer 2013

no tak já přidám do slzavého údolí...i já mám na testu sněhobílo....
@jaka17
martas14 holky pevné nervy a moc na vás myslím snad bude líp.....

lenkafel
20. čer 2013

@jaka17 to mě moc mrzí ☹

jaka17
20. čer 2013

@mispulina912 ňákej blbej den... 🙄 kurva

lenkafel
20. čer 2013

ženy zítra jdu na ultrazvuk a když to bude dobrý, tak do týdne na ket....jsem pěkně nervozní

pavlina1976
20. čer 2013

@janice_opice je to hrozně smutný, když už bylo srdíčko a teď tohle ☹ , je to fakt hrozně smutný!

mispulina912
20. čer 2013

@jaka17 já bych to napsala hůř....... ale snad bude líp...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru