IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani Hani to me moc mrzi znam to moc dobre,ale chce to proste zkouset dal neni mozny,aby nam to jednou nevyslo ne? 😉

janice_opice
28. kvě 2013

@lucavka njn pribuzny si clovek nevybira.ja to znam i kdyz trochu jinak.ale mas svou rodinu a ostatni at si trhnou nohou.

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice tak to je jasný..nechci propadat panice..je to smutný,ale když se z toho složim ničemu nepomůžu ba naopak a proto se těšim už na další stimulku 😉

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. 🙂

jaka17
28. kvě 2013

@orin77 já vlastně nevím, v Iscare si máš udělat po 14 dnech test - tj. zítra nebo počítáno bez dne ET ve čtvrtek a zavolat výsledek....tak tam zítra zavolám, bojím se, že je to planý poplach, no vždyť to všechny znáte...v noci jsem si v jednu dělala test??? 😀 😀 jsem pako

orin77
28. kvě 2013

@jaka17 tak to máme nejspíš stejně mám si udělat test po 14 dnech. Doktor říkal, abych pak přišla i kdy bude test negativní, že to nemusí být konečná. Ale spíš jestli mě nechtěl jenom uchlácholit.

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani jj presne tak ja uz se nemuzu dockat,jen me bude mrzet,kdyz tahle nevyjde,protoze je posledni.tak verim,ze vyjde.. 🙂

janice_opice
28. kvě 2013

Tady strasi pise mi to dvakrat

hhani
28. kvě 2013

no holky zrovna jsme ted řešili v diskuzi pro holky od Apolináře proč všude si zvou na krev i s negativním testem a u nás ne..nějak mi to nejde do hlavy,ale ve státním to prý tak je...Já tam dnes volala,protože mi dochází utroš a ona mi řekla dobrat,udělat test ještě ve čtvrtek pak zavolat co dál..a na krev,že se po ET nechodí tak fakt nevim..ale musim jim věřit jinak se to nedá..

janice_opice
28. kvě 2013

Tak jsem rada na dikuzi kde holky nabizi leky jsem sehnala gonsl a cetrotide tak jeste pregnyl

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice nene, ty jsi prostě chtěla abych ti něco napsala 😀 😀 😀 😀

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani to jsem tedy nezazila co vim tak se chodi na krev vzdy a i kvuli mimodeloznimu.prijde mi to divny

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani te jasny pac sedim na skoleni a tahle cast neni zrovna moc pro me 😀

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice 😀 kdyby jen věděli co děláš.... no nevim,ale holky z Apo to jen potvrdili..tak se stim musim smířit

jaka17
28. kvě 2013

@hhani dojdi si sama někam na krev, těhu testy dělají všude..

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 taky jsem o tom přemýšlela,ale vůbec nevim co tam říct..

jaka17
28. kvě 2013

@orin77 to my tu meleme furt dokola, že nic není konečné a každá reagujeme jinak, tak záleží spíš na pocitu a trpělivosti každé z nás, pokud tam mímo je, tak se to projeví... 😲

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani oni to vi pro me byl ten dopoledni blok ted tu jen sefim a chce se mi spat.hele dojdi si na krev sama.ja tenkrat taky byla at nic nepidcenis.😉

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani rekni.ze jdes na krev kvuli tehotenstvi a je to

jaka17
28. kvě 2013

@hhani no je plno ženských, co se bojí, že jsou v tom 😀 😀 a nikdo se jich na to asi neptá - si myslím...chtějí stihnout potrat v termínu 😝

janice_opice
28. kvě 2013

@janice_opice ja taky byla takhle normalne na odberech dela to kszda labka

zimka
28. kvě 2013

@brsh 😀 já občas mám problémy s vyjadřováním. 😀

janice_opice
28. kvě 2013

Pisu sama sobe to je konec @hhani to bylo pro tebe. 😉

hhani
28. kvě 2013

@janice_opice no čím nás ještě překvapíš 😀...jinak děkuju..já šla vždy s doporučenim tak jsem jinak nevěděla jak to chodí

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 no to ani nechci slyšet..pipky když nechtěj at se chrání...než tohle potm fuuuuuuuuuujjjjj 😝

jaka17
28. kvě 2013

@hhani jo, je to všechno nějak divně uspořádaný... 😖

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani vygoogli si nejblizsi laborku a je to 😉

mispulina912
28. kvě 2013

@malinka_02 moc moc moc gratukuji at se vše vyvíjí v pořádku a bříško roste jako z vody...... hodně zdravíčka...

akdar5
28. kvě 2013

@hhani to je divný,že tě neposílají na krev,když mě tam poslali a to ještě den předtím než si mám dělat test...

hhani
28. kvě 2013

@akdar5 no taky jsem se divila když jsi to psala,ale pak jsem psala holkam z našeho caru a pry to tak je...tak nevim jestli to nemáš třeba kvuli tomu OHSS,ale netušim...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru