IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
14. čer 2013

@jaka17 No mám střídavě těhu nevolnosti, tak se poprvé v životě moc netěším na jídlo 😀, ale jinak super.
Včera doktor měřil miminku tep, tak mi to pustil nahlas-to byl tlukot-srdíčko jako zvon X-)

orin77
14. čer 2013

@aranel6 No to je úžasné, moc gratuluji ke "zvoníkovi". Máš nějakou novou fotečku?

aranel6
14. čer 2013

@orin77 Jojo-je v albíčku 🙂

jaka17
14. čer 2013

@aranel6
@orin77 tak snad se to bude pěkně vyvíjet i dál 😀 hezky se opatrujte...všechny..

mispulina912
14. čer 2013

@zimka to mi z celého srdce mooc mrzí ,drž se a dávej na sebe pozor....

martas14
14. čer 2013

@zimka taky to nechápu, proč se toto musí dít ☹ je mi to líto, drž se holka, zase vysvitne sluníčko

martas14
14. čer 2013

@coralin tak jak holka, proběhlo vše na jedničku?

janice_opice
14. čer 2013

@aranel6 děkuju no uvidíme ... zítra jdu zase na UTz a předpokládám, že už bych se mohla dozvědět termín OPU 🙂

janice_opice
14. čer 2013

Včera jsem holky vajucha provětrala🙂 po práci jsme s manželem sedli na mašiny a jeli jsme se projet, na zmrzku a limču a to si člověk tak vyčistí hlavu, že se mu to pozitivní myšlení zase naleje zpátky - ona občas stačí i procházka v lese a ta energie dokáže pěkně zapůsobit. Doporučuju🙂))

visnu
14. čer 2013

@zimka Moc mě to mrzí. :( Drž se! Hodně sil do dalšího snažení.

visnu
14. čer 2013

@janice_opice Rozhodně! Nejhorší je sedět doma a přemýšlet. Hlava se musí zaměstnat, jinak začne zlobit. Proto už mám připravenou zásobu knih, nějaké filmy, plátno na malování a když bude nejhůř, vyrazím do lesa. 🙂

janice_opice
14. čer 2013

@visnu a ty jdeš zítra na OPU, že? 🙂

ninahlav
14. čer 2013

@jaka17 Děkuji a gratuluju 😉

ninahlav
14. čer 2013

Tak jsem přišla z Caru, přítelovi vzali krev a mě udělali vyšetření.Poslali nás na genetiku, kvůli mému SLE, hned v pondělí se objednám, prosím, neví někdo jak dlouho budem čekat na výsledky? Ráda bych do toho šla už v červenci, ale bojím se že tak rychle to nepůjde 😢 Hodilo by se to, když mám 2 měsíce dovču 😀

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav ahoj, dle mých zkušeností trvá genetika minimálně měsíc...někdy tři, ale to snad už ne, počítej ten měsíc no....snad to budeš mít dřív,abys mohla odpočívat o prázdninách 🙂

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice No uvidíme 😉 Tobě hrozně držím palečky, počet vajíček je super, tentokrát to určitě vyjde 😉

martas14
14. čer 2013

@janice_opice jééé jak já bych se projela na mašině ....ale já teda jako spolujezdec 😀 to je vážně dobrý na průvan myšlenek a klídek.....dnešní dopoledne už konečně bez bolestí, takže jsme vyrazili na prochajdu, malá sjížděla klouzajdu, já dostala obídek v restošce, takže spokojonost na obou frontách 😉 a jak pátkuješ ty?

martas14
14. čer 2013

@ninahlav co je prosím tě SLE? u nás v Brně trvá genetika dva měsíce no hnus, tak přeji ať u vás to jde rychlejc a můžete se do toho brzy vrhnout....

ninahlav
14. čer 2013

@martas14 To je systemový lupus eritematodes, jinými slovy, tělo si vytváří protilátky proti mým vlastním orgánům, bohužel i na spermie 😒 A bez výsledků z genetiky asi začít nemůžou, co? 😀

janice_opice
14. čer 2013

@martas14 no to je super, metro dokončené a ted už brokolice odpočívají se tak nadřely holky🙂))))) máš báječný program - já byla od 10-13.30 na poradách a schůzkách a ted dodělávám věci co mi tu hoří takže jako pátečná program nic moc...Mladej je se školou v Beckilandu a vrátí se v 19. večer, měli jsme jet na chatičku, ale protože jdu zítra na UTZ, tak jedeme až zítra po tom UTZ, takže dneska si naložím masíčko na gril a zeleninku na gril a zítra jak přijedeme tak si uděláme ňamiky🙂 snad budu i v dobré náladě, že folíky povyrostli a možná budu vědět i termín OPU

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav hele ,ale já mám pocit, že tohle s genetikou nemá nic společnýho, to je spíš záležitost imunologie ne? teda já nevím,ale logicky mi to tak připadá......

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Oni prý chtějí vědět, jestli zvládnu hormonální léčbu, přitom jsem ji už 2x prodělala, tak nevím. Příští týden jdu na hormonální profil a přítel na spermio, tak pak se to snad hne 😉

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav tak zase na druhou stranu je lepší, že se starají, horší by bylo kdyby se na to vykašlali a zjistila jsi to pak jako se to stalo ted mně při tom minulém pokusu🙂 no jo je to čekání,ale to dáááš, bude krásně léto tak to bude utíkat.)

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Z toho si nic nedělej, mám podobný program, jelikož jsem byla dnes v práci jen chvilku, teď musím vše dodělat, ještě že můžu doma 😉 njn, konec školního roku je vždy mazec 😎

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Jo to určitě 😉 Než něco zanedbat a pak aby ten pokus nevyšel. Jj, přes léto to uteče líp, vezmu kluky na chatu a užijem si 😉

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav a kde učíš myslím jak staré děti?🙂

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Já neučím 😉 Jsem vedoucí hospodářka v mš a zš, takže samý papíry, faktury a otravní dieleři 😀 Mám kancl ve školce, ty prckové jsou fajn 😀

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav jo táááákkk tak to joooooo ty prázdniny ti závidím🙂 🙂

martas14
14. čer 2013

@ninahlav aha to jsou věci....hm tak hlavně ať vám ji rychle udělají ať máte všechny podklady než se do toho zase pustíte....

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Jo je to super, hlavně kvůli tomu, že netuším kam bych kluky přes prázdniny dala, dva už chodí do školy a jeden do školky, ale na to aby byli sami doma jsou malý 😉 Jak je starý tvůj syn?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru