IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
25. čer 2013

@martas14 jsi zlato děkuju moc, zítra to v práci bude dost pochmurné, tak doufám, že palce všech tady a hlavně ty tvoje přeležené mi zítra dovalí šťastnou zprávu🙂 dobrou noc 😉

kamisb
26. čer 2013

@janice_opice - a píchala jsi si před OPU ovitrill nebo pregnzl vid? ten tohle s těma prsama dělá ..takže klid ;)

ninahlav
26. čer 2013

@janice_opice Krásné ráno 😉 Věřím, že teď to vyjde, moc tě to přeju. Do víkendu je tam máš 😉

brsh
26. čer 2013

@visnu já na chatě teď taky v podstatě bydlím, tak je to tam pohoda (není tam tolik psů jako u mamky na sídláku), ale na podzim už tedy nevim. Snad bude pěkně, abych tam mohla být až do konce září a pak už končí dlouhý projekt panu domácímu 🙂 tak se bude starat sám
@martas14 - no t ak to jsi měla docela hustý (mlácení hlavou do stolu dobře znám 😀 ). Já doufám, že se to nějak překlepe a dost se mi ulevilo, že není to vedro. To mi bylo několikanásobně hůř. Včera jsem dokonce absolvovala s kámoškama odpoledne v dětský kavárně, to je výkon. Jinak ležim a nic nedělám 😀
@pavlina1976 - je zvláštní, že s Tebou nic nedělali. Vždyť endometrioza se dá řešit buď hormonální léčbou nebo operačně odstranit. Třeba bys pak ani na IVF nemusela jít... Tak doufám, že když už jsi se pustila do boje, dopadne to tentokrát dobře! 😉

sara78
26. čer 2013

@pavlina1976 Ještě žádné dítě nemám, dnes 6.den po transferu anervozita stoupá...

alba1
26. čer 2013

holky tak jsem dneska testovala a bohužel jako minule, nic ☹ v pátek na krev a naplánovat další KET... ach jo ☹

pavlina1976
26. čer 2013

@alba1 Ahoj, to je smutný ☹ , a kolikátý den jsi po ketu? ☹ No ale aby jsi se na krvi nedivila, klidně může být dobrá zpráva 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@kamisb jj akorát si nevzpomínám, že by mě někdy takhle moc prsa bolela právě a to to za sebou mám už 6 x:D

pavlina1976
26. čer 2013

@sara78 jj to znám 😉 , vydržet těch 12 dní to je vždycky děsný 😠 . Bude to ok uvidíš, hlavně se hezky hýčkej!

kamisb
26. čer 2013

@janice_opice - pokaždý to může být jiný ...asi k tomu máš i jiný ty hormony tak se to prostě sčítá ...

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice tak to je právě to dobrý znamení 😉

janice_opice
26. čer 2013

@alba1 to je mi líto:(((((

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice jdu dnes v půl dvanáctý na poslední utz před opu, tak jsem celá nervózní 😒 , doufám, že povyrostli a že bude vše ok, ty taky budeš referovat jak se větví 😀 . Tak se dnes těším na samé dobré zprávy!

janice_opice
26. čer 2013

@kamisb asi jo, já spíš, že tentokrát jsem tu stimulku měla fakt dlouhou tak jeslti nenastal čas právě......
@pavlina1976 no uvidíme za chvíli jdu volat jak to s vikingama vypadá.....

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 ale jasně, že povyrostli, rostli ti v pohodě, budou akorát uvidíš!!!!!! 🙂 🙂 my jdeme s mladym v půl dvanáctý pro změnu k zubaři tak to jsi na tom líp: 😀

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice no to teda jooooo, zubař to neeee, to je pro mě děs 😠 , tak to mu nezávidím. ale dneska s těma injekcema to už jde 😉

jaka17
26. čer 2013

Hezké mokré ráno všem,
hlásí se Žmoulalína.... 😀 😀 otlačené palce rostou, tak doufám, že rostou a dělí se i vejce a folíci..
@alba1 škoda, ale vydrž do krve...
@sara78 vydrž, radši testovat později, ale chápu, že to je hrozný..
@janice_opice kdy mají volat??? 😀

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17 ted jsem tam volala a zvedla to rybí sestra(to je jediná,kterou až tak úplně nemusím) a nemohla mě nikam přepojit, jeden doktor na sále a doktorka má zrovna klienty, mám si zavolat v 11. chjooo

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 my jdeme oba a naštěstí jen na tu prevenčku doufám, chodíme pravidelně tak to celkem jde...

jaka17
26. čer 2013

@janice_opice jo, já taky občas myslím na toho našeho nanučka, jestli se nám rozmrazí...
ale ty vaši rozvětvený Vikingové to zaručeně dají, matinka už chystá mlíkárny, tak to by byli hloupí... 😀 😀

lucavka
26. čer 2013

Ahoj holky. Tak sem dělala další testík, ale jinou značku a dušík je pořád sotva vidět ☹. Mám fakt strach že to dopadne jak březnu a bude to jen biochemický 😒 . Uvidíme co v úterý krev...
Jinak manžílek se asi zbláznil. Chtěl mi udělat radost tak mi koupil noťas 🙂. Takovýho nabušenýho krasavce. A co se testů týče plácnul se přez kapsu a donesl Clear blue. Ale ten zkusíme až o víkendu...

janice_opice
26. čer 2013

@lucavka ale nebooojjjj, už netestuj!!! testuj až o víkendu Clearblue - kolikátý, že to jsi den???
Manžílek je zlato, šikula!!! tak si tam natáhni nějaké hry a hraj, protože kdo si hraje nezlobí!!!! 😀 😀 😀 a testy nech až na víkend jo?? To bude dobrý!!!

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17 😀 😀 😀 mlíkárny ......no jo, ale až v 11 to je strašný jak mě napínaj.....jsem v takovým divným rozpoložení takovým melancholickým, ale to je asi díky tomu úmrtí u nás ve firmě, všechny to strašně vzalo.....teda spon ty, kteří jsme tu delší dobu a znali jsme ho...

kamisb
26. čer 2013

@jaka17 - jen na něj hezky mysli, ale pozitivně ..určitě to je šikula a zvládne i rozmražení. Tak se neboj 🙂

kamisb
26. čer 2013

@lucavka - nebát se ...těšit se ...já vím, že vzpomínky jsou hrozný...znám to z vlastní zkušenosti. Bohužel jsme si prošly něčím co bychom raději nezažily, ale tak to prostě je ...chtělo by to hodit za hlavu a nemyslet na to...ale to vím, že nejde. Jen se tím nesmíme nechat moc rozhodit a bát se pořád.
Stáhni si nějaká pěkný film ..nejlépe nejakou krásnou komedii a bude líp ;)

danielapro
26. čer 2013

Ahojte holky.
Včera jsem byla na ultrazvuku, a asi zázraky se dějí... V pátek nebyl ani jeden folikul(a to jsem před tím 5dní stimulovala 375j denně) a včera už 2 o velikosti 7mm(po stimulaci opět 375j denně).Zítra další kontrola,zda rostou.
Doufám, že i vám to dodá naději, že někdy se zázraky dějí...
Mějte se pěkně a věřte jako já!!!

kamisb
26. čer 2013

@danielapro - no vidíš krása, sice asi bude stimulka o něco delší ale něco jistě bude ...tak držím palečky ať dál krásně rostou

lucavka
26. čer 2013

@janice_opice sem teprve osmý den. Duch tam je, tak uvidíme. @kamisb no právě ty vzpomínky...
Jinak mám strašně ráda hru Dragon Age. Příští rok vyjde třetí díl tak si na novým kamarádovi sjedu ty první dva s přídavky a pak navážu třetím a aspoň mi čekání na mimi uteče 🙂. Přes den mě zabaví synátor, ale večery sou horší...

kamisb
26. čer 2013

@janice_opice - tak ty hormony by to měly regulovat a nespustit to. To jedině, že by se Ti asi netvořilo vůbec nic tak by mohlo tělo reagovat jinak, ale t´d ti prostě uměle řídí cyklus, tak si nemyslím, že by k MS mohlo dojít. Ale nejsme lékaři, ale můžeš se pro svůj klid zeptat doktora(ky) ..až budeš po té 11h volat.

danielapro
26. čer 2013

@kamisb Bohužel bude to delší, protože teď už stimuluji 10dní,ale pro dítě udělám vše, stejně jako my všechny co jsme tu...
Držím vám všem pěstičky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru