IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
26. čer 2013

@danielapro ahooj držím palečky - sama jsem se ted přesvědčila, že zázraky se fkat dějí!!! 😉 😉 😉 Moooc ti držím pěsti a dej vědět!!!

jaka17
26. čer 2013

@lucavka Hele, já takhle brzo neměla ani dušíka, pokud tam je, tak je to na dobrý cestě....pohraj si a pokus se na to tolik nemyslet...
@danielapro Gratuluju, super zpráva...
@kamisb díky za podporu, já mu taky věřím...bude to magnum...žádný ořezávátko...
@janice_opice už jen hoďku....no když člověk vidí tyhle opravdový tragédie, tak se trochu stydí, že je vlastně nenažranej..a chce od života maximum a ještě víc... 🙄

janice_opice
26. čer 2013

@lucavka jééé osmý den, tak to máš ještě času nebooojjjjjjj🙂)) to bude dovvbrýýý!

janice_opice
26. čer 2013

@kamisb já spíš myslím, že se mi ty hormony tlačí asi už na mozek po tý vydatný stimulaci 😀 😀 😀 😀

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17 hele no jo holt ten život je někdy pěkně hnusnej:((( Je tu fakt dneska smutno..vyvěšená černá vlajka a všichni schlíplí---ve 12 hodin se bude držet minuta ticha....on tu firmu vlastně založil na koleni a dal tolika lidem práci!!!! fakt úžasnej člověk a bojovník, opravdu jsem věřila, že to vybojuje!!!!

lolinek
26. čer 2013

Tak je to jasný.Včera dorazila červená v celé své kráse a na dnešních krevních testech ani ťuk.Pan doktor byl z toho více zklamaný jako já 😢,že se neuchytlo aspoň jedno. Bylo to moje prvni IVF,tak jsem to okoukla jak se to dělá a na podruhé to bude jako Pája.Jinak všem držím pěstičky pro štěstí ať to vše dobře dopadne.Já se teď zavalím prací,která se mi nakupila po tom domácím válení.Je potřeba zaměstnat mozek,jen kdyby nebylo takové depkové počasí.

danielapro
26. čer 2013

@lolinek To je mi moc líto. Určitě se to příšte podaří. Teď přijdeš na jiné myšlenky a další pokus tu bude co by dup, ale tentokrát se to určitě povede. Držím pěstičky a hlavu vzhůru.

jaka17
26. čer 2013

@lolinek škoda, musíme si počkat na příště...

hhani
26. čer 2013

Ahoj holky 🙂 ..Po delší době jsem se na vás přišla zase juknout jak pokračujete..dočíst se to fakt nedá 😀
@janice_opice hodíš mi sem prosím tabulku abych jukla? 🙂 a koukám,že to u tebe vypadá mooc dobře tak jen tak dál a mimísek se bude za chvilku pěkně zavrtávat.. 😉

hhani
26. čer 2013

@lolinek jsme na tom stejně 1 IVF nevyšlo,ale druhý už pojede uplně samo a do krásného konce..Držim palce a hlavu vzhůru,VYJDE TO 🙂

janice_opice
26. čer 2013

Holky tak zitra si pro ne jdu. Vsechny 3 jsou pry krasne 🙂tak ted uz jen,aby se jim u me libilo. 🙂

jaka17
26. čer 2013

@janice_opice Jupíííí Vikingové na palubu...Jako palce nepouštím ani nadále....No a jedno budete mrazit??

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17 no pokud to takto bude I zitra tak urcite!dekuju moc

brsh
26. čer 2013

@danielapro - super zpráva, jen tak dál a držím palce, ať rostou jak o život 🙂 Já jsem si myslela, že stimuluju jak o život 300j. Tak je vidět, že to mohli ještě klidně zvednout. Měla jsem jen jedno vajucho.
@hhani - čau kočí, jak žiješ? Co plány na léto, pojedete tedy k móóóři? 🙂
@janice_opice - to nebylo vůbec napínavý, protože všichni dobře víme, že Ti to dobře dopadne 😉 😝 Hele, já jsem na sále při transferu zvedla hlavu a mimoušovi mávala a oslovovala ho našim pracovním jménem. Všichni se smáli, bylo tam fakt veselo. Tak jim taky zamávej na cestu a oni Ti to vrátí 😉

orin77
26. čer 2013

@lucavka 8 den je ještě hodně brzo. Já viděla malýho dušíka až 10-tý den. Určitě vydrž to bude dobrý

lucavka
26. čer 2013

@janice_opice tak to je úúúúžasný 🙂. Tak ať se jim u tebe hrozně moc líbííí. Dáte si všechny nebo dáte i do mrazáčku?

orin77
26. čer 2013

přeji všem pěkné poledne, v práci je frmol, tak vůbec nestíhám číst a psát. ☹

@janice_opice bezvadné zprávy, zítra se budou pěkně v pokojíčku zavrtávat
@lolinek mrzí mě, jak to dopadlo, já věřila, že když jsou 2 tak to vyjde. Jak píše JAKA příště to již musí na 100%. Pěkně zrelaxuj odpočiň si, naber sílu do dalšího kola....

janice_opice
26. čer 2013

@lucavka luci asi jen 2 a jednoho nanucka do foroty.
@brsh takjooooo budeme jim s muzem mavat a volat na ne ahooooojjj vikingoveeeeeee mame pro vas utulnou kajutuuuuuu 🙂))

danielapro
26. čer 2013

@brsh Tuto dávku mi dal pan docent, řekl, že toto je nejvyšší možná dávka co jde dát. Mám sice AHM jen 0.65, ale prý to není zase tak málo...Naděje prý je a už to taky vidím... 🙂

coralin
26. čer 2013

@martas14 to by bylo hezké.. i s tím úsměvem a i s tím pochopením, díky za podporu.. dneska jsem říkala manželovi, že oproti těm všem pokusům je to teď jiný v tom, že mám i takový zvláštní vnitřní pocit štěstí a to jsem nikdy před tím neměla.. no a Péťa mi na to říká.. abych to nezakřikla... tak v pátek uvidíme, ale ten pocit si chci zatím užívat🙂

janice_opice
26. čer 2013

@coralin holka to teda musí vyjíttt, vnitřní pocit je dost důležitej!!!!! 😉 😉

martas14
26. čer 2013

@coralin přesně tak jen si ten pocit užij, třeba ten může být to pravé co fazolce napoví, že je zpátky u mámy a musí se zůstat 😉 a víš jak na smutek je času vždycky dost, tak proč si to teď nevychutnat a na závěr bude sladká odměna

martas14
26. čer 2013

@janice_opice no parádička parádní s chlupatýma Vikingama, sice spát celou noc na břiše s rukama pod sebou není med, ale dobrá pro vyšší dobro se obětuji i dneska večer, když to mělo takový bezva vliv 😀 😀

martas14
26. čer 2013

@lolinek tak to mě mrzí holka, že se nezadařilo 😒 ale jak říkáš druhé IVF už bude na míru a konec ukázkový....mě už včera taky dorazila ms v palbě nejvyšší, bolí to jak čert a krvácím snad litr za hodinu 😝 není to žádný med jak se to tělo srovnává zase zpátky po těch lékách.....tak dejte nějakou hezkou dovolenou na odpočinutí a kdy se chystáte na další pokus?

martas14
26. čer 2013

@alba1 druhá smutná zpráva, to je zase dneska den ach jo.....hodně síly holka, taky se nějak pěkně odreagujte a skočte si pro mražáčka, když ještě máte.....třeba až tento bude ten co vám nadělá tolik radosti....

martas14
26. čer 2013

@pavlina1976 tak jaká Páji? Doufám, že do tolik neumím ani napočítat jak vysoké je to číslo co už narostli 😉 Bude OPU už v pátek nebo si to radši necháte na klidnější sobotku?

baby1984
autor
26. čer 2013

Ahojky vy drbny 😀 sem tam sem něco přečetla abych byly trochu v obraze,ale moc nepobírám,kor když se tady nazýváte zeleninama pak zabíjačkou a ted i postavičkama z pohádek 😀 sem moc ráda,že se to tu rozjelo a,že tady vládne pohoda a podpora.Nicméně já bohužel mezi vás nepatřím,schválně jsem založila téma květen červen ,a doufala jsem že se do těch 2 měsíců vejdu a ono houby ☹ cysta se neztratila jen se každý měsíc zmenší o 3mm což je šíleně málo,tak sem vyfásla antikoncepci a budu doufat,že to pomůže.Mám takový starch,že jsem myslela že udělám skoupinku červenec-srpen,ale jak se znám sem takovej smolař,že by to neklaplo ani tam tak to nechám na někom jiném 😖 tak to tady veďtě tak jako do teď a hezky se koukejte kulatit 😉

janice_opice
26. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 no jasnýýýýýý a dalších minimálně 5 dní k tmu,aby se zavrtali🙂))))))))))))))))

janice_opice
26. čer 2013

@baby1984 nebooooojjj ta hnusnice zmizí a přiští měsíc se přidáš k mrazáčkům a dalším IVF pokusům - já stejně myslím, že se nám to téma trocha protáhne........já stíhám konec června tak tak🙂 ale zase na druhou stranu, když sem někdy koukneš tak se aspon zasměješ🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru