IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
1. črc 2013

@pidisek tak to mame asi podobne 😉

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 ja bych za mimčo dala barák i kus zivota...nechci se rouhat, ale fakt ze jo.....

orin77
1. črc 2013

@jaka17 Snažím se stále to brát realisticky, jen manžel mi to trochu kazí. Když jsme šli ve středu na kontrolu tak mě z toho bylo blbě, a měla jsem obavy. On né, ten si to vůbec nepřipouští a bere to jako, že je všechno v pořádku a dobře to dopadne. Spíš mám strach jak by to vzal on, kdyby to nějak nedopadlo. Já na něm vidím, jak by se rád někde pochlubil, ale zakázala jsem mu to 🙂 Jen v pátek v Kauflandu jsme nakupovali mimo jiné i pro moje rodiče a oni chtěli čokolády, tak jsem nákup již na páse rozdělila s tím, že jej zaplatíme zvlášť, páč je pro rodiče. Pokladní když se na to koukla, tak řekla, že stejně ty čokolády dají našim dětem. Tak jsem, řekla, že žádné nemáme no a manžel hned musel dodat, že až v únoru,..... Je hrozná kecka. Trochu mě štve, že jsem to musela říct zubaři, který mi chtěl udělat rentgen a taky kosmetičce, aby mi nedělala čištění ultrazvukem. Nakonec to budou vědět všichni kromě rodiny 😒

pidisek
1. črc 2013

@go fakt? Jaky jsi ročník?

pidisek
1. črc 2013

@orin77 ahoj ja to mám stejně - rodina nic nevi a okolo kamarádky jo 🙂 ale pokladní jsem to jeste neřekla!!!! 😀 😀 😀

petulak1988
1. črc 2013

@go tak pro me take prvni...akorat neterinky mam tri ( 7let,3roky a 2roky dnes slavi nejmladsi) a synovce 13let 🙂 no u nas take prvni a asi i posledni... 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jj tak to jsme na tom stejne...miminko je to co si nejvic preji... 🙂 a dala bych za nej nevim co 🙂

go
1. črc 2013

@pidisek ja jsem asi urcite pidi starsi 🙂 1972

janice_opice
1. črc 2013

@go ale jojá jsme nenapravitelnej optimista i po tom všem🙂 jen jsem se blbě vyspala asi nebo co:D.

Holky já už si to nepamatuju,ale jak dlouho zůstává v těle Pregnyl?? zrovna se mě na to ptala před chvílí kámoška..... 😀

pidisek
1. črc 2013

@go ja jsem 76... Ale je mi, jak furt říkám, 29 a hotovo.... Ty první pokusy byly pred peti lety...to letí... to je hrůza....

go
1. črc 2013

@janice_opice ja cetla max. 10 dni.

go
1. črc 2013

@pidisek ja s manzelem zacala cca pred 3,5lety a to jsem jeste stale nechtela, kvuli praci. Jeste , ze jsem to pak prehodnotila. Presne , stale se citim na 25 v hlave, ale schranka asi zacne starnout 🙂

tygrisek09
1. črc 2013

Mě je 31 a máme jedno batole.

go
1. črc 2013

@tygrisek09 krasny 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice janiii kdy budes testovat??

janice_opice
1. črc 2013

@orin77 super nápad kosmetika!!! chá jsem se na zítra objednala jupíí dneska nehty, zítra kosmetika!!🙂 a ono t uteče jako voda🙂 😀

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek kdy budes testit??

pidisek
1. črc 2013

@go ale nene!! Ja jsem vyzkoušela Diory a ja nevím co a mazu se nakonec modrou Niveou a to je nej... A po sprše dětskej olejíček a mas kůžičku jak miminko a doma to aspoň tak voní !!!!! Chichichi .... Nechci se chlubit ale asi to k něčemu je, nikdo mi nehádá víc než 30... Aspon nejaké příjemné uklidnění 😀 😀 😀

pidisek
1. črc 2013

@tygrisek09 to stihnes jeste 4!!!!!!

orin77
1. črc 2013

@pidisek chlapi jsou větší drbny než ženské 🙂

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 no Peťo, říkala jsem, že počkám do neděle, jestli dorazí mrcha anebo ne, když dorazí tak mám po testování.....když nedorazí tak to prubnu v pondělí - mám sice testovat až ve čtvrtek,ale tak co..... Taky se může stát, že mi doma hrábne:D páč nejsem zvyklá být doma a otestuju třeba už ve čtvrtek tenhle, ale to doufám, že nee

orin77
1. črc 2013

@janice_opice Teda, ty budeš kočena. Je fajn, že si tak pěkně užíváš volno 🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 me řekli 18. den po ET... takze bud tak nebo počkám do mrchy...jsem srab....

tygrisek09
1. črc 2013

@pidisek jo, jo, dětská kosmetika je super, nedám na ní dopustit

go
1. črc 2013

@pidisek taky si nemuzu stezovat, bylo by to rouhani, ale vajicka starnou 😉

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice jj tak to jo...ja radsi doma test nemam.. jsem pako 😀 ikdyz se i pak bojim na nej sahnout po neuspesich ☹ ale co musime myslet pozitivne 🙂 no ja nevim kdy mam testovat za 14 az 17dni po ET spis pry 17 ale to asi nevydrzim...kdyz budu bez priznaku testnu abych mohla vysadit utros.. 🙂 kdybych mela mrazacka to by se testovalo jinak 🙂

pidisek
1. črc 2013

@go to jo no...tak si nech zmrazit...delali ti hormonální profil kolik jich jeste mas????

tygrisek09
1. črc 2013

@pidisek ještě jedno by nám stačilo, právě až teď vyjde ten náš snĕhuláček a že vyjde 🙂 tak máme dvě děti z jednoho cyklu

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice ja jsem dnes 31 DC tak to uz by mela taky dorazit kdyz by chtela ne??? dostala jsem to 1.cervna

go
1. črc 2013

@pidisek 18den , to je pekna blbost. Me to take vzdy rikali, ale pak jsem si to zjistovala u dvou primo majitelu Caru a 12 den by mel byt urcujici na 99procent. Mam napsano v papirech, ze mohu uz desaty, ale ja stejne vzdy vydrzim max. do 7 dne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru