IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

peta2010
12. kvě 2013

@orin77 já mám utroš 2-2-2 a podbřišek mě pobolívá od chvíle,co jsme píchali injekce a po té punkci to cítím pořád☹

orin77
12. kvě 2013

to už mi pak bude jedno 🙂 Na mou pozici je v práci docela dost zájemců. Jen prozatím nechci říkat, že se snažíme o dítě a taky jestli se to podaří chci to co nejdéle utajit.

orin77
12. kvě 2013

@peta2010 tak to jsme na tom stejně. Nevíš proč se užívá ten utroš?

evca2311
12. kvě 2013

@coralin Chodím do Iscare, občas mě bolí břicho, jinak dobrý. Kam ty chodíš?

lucina100
12. kvě 2013

@lucavka ty dárkyně dostávají 15 000kč Jsme četla diskuze o tom.

lucina100
12. kvě 2013

@malinka_02 nám říkala embryoložka, že nejlepší je 5 den. Po 4 dnu se teprve ukážou mužské faktory, dělá se někdy PGD a když se do 5 dne rpzpadnou v misce, tak by se rozpadly i v těle. Jen když je jich málo, tak se zavede dřív, kdyby náhodou. Proto se to musí připlatit, je to prodloužená kultivace, nadstandart nad 3 dny a více. My měli 16 a 4 den zbylo 7 krásné ukázkové blasatocyty 2 zavedli a jen 1 se chytlo. Máme hrozný spermiogram, tak mi hned dali 2, že máme malou šanci.

lucina100
12. kvě 2013

@orin77 já zaváděla 3x2 bobule utroše a taky chodila pořád na wecko i v noci a břicho jak balon před KETEM.

coralin
12. kvě 2013

@evca2311 Tak to je dobrý, taky iscare, ke komu? Břicho mě taky bolí, ale říkají že to je normální,

evca2311
12. kvě 2013

@coralin Chodím převážně ke Kubínové... 1ET mi dělala Turková a KET mi dělala Ďurechová...

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 to by měli, já chtěla jedno a embryoložka mě přesvědčila ať si nechám raději zavést dvě, že je větší šance, tak jsme na sebe s mužem koukli, jako že teda jo a když tak budou dvojčátka. Já už mám jenom jednoho mrazíka, takže mu musím věřit, že to teď zvládne. Před tím mi taky kety nevyšli, ale tady trvají na tom, aby to byli blastocty a embrya ani nenechávaj dál mrazit, že by rozmražení nezvládli. To mě překvapilo, protože tohle mi před tím v Podolí nikdo neříkal..... 5 denní je rozhodně lepší a jdi do dvou jestli ti nevadí, že budou dvojčata. Já to tedy zvažovala z toho důvodu, že jsem malá a aby se chytli... ale dala jsem na odborníky, i když většinou se říká, že se líp uhnízdí jedna. Na druhou stranu byl to poslední pokus, tak jsem pro to chtěla udělat maximum.

coralin
12. kvě 2013

@evca2311 U Turkové jsem nebyla a ty ostatní neznám... k těmhle nechodím🙂 ale kdo dělal ET si nepamatuji to jsméno, taková mladá, hnědovlasá doktorka

coralin
12. kvě 2013

@evca2311 Kecam, uklikla jsem se..U Turkové jsem byla jednou, ale nějak mi nesedla, takže chodím k Hulvertovi a Jaržembovské. Teď to vyšlo celé na ní, ale sedla mi jako doktrorka🙂

evca2311
12. kvě 2013

@coralin Tak to byla asi Kubínová. Ke komu chodíš? Kolik máš pokusu IVF? My jenom tři - při první ET jsem si nechala dát dvě.

evca2311
12. kvě 2013

@coralin Jaržemboská je skvělá....

ratatooy
12. kvě 2013

@lucina100 ani nemluv je mi zle jak svina cely dny,už mám celekm dost,jinak nešpiním přes utroš

orin77
12. kvě 2013

Holky, některé z Vás máte již několikátý pokus. Bohužel jsem se nikde nedočetla, za jak dlouho se přistoupí k novému ET, když se první nepovede, ale zbydou embrya na zmrazení. Víte to prosím někdo?

evca2311
12. kvě 2013

@orin77 Já jsem šla hned po druhém cyklu...

orin77
12. kvě 2013

@evca2311 Děkuji za odpověď. Musela jsi brát nějaké hormony nebo jen když byla ovulace, tak byl transfer? Nejspíš se ptám jako trdlo, ale nikde jsem to bohužel nenašla.

evca2311
12. kvě 2013

@orin77 Žádné hormony jsem neměla, jen mi zkontrolovali sliznici a folikul. Když folikul měl správnou velikost, tak jsem si píchla pregnyl a za tři dny jsem začala brát utrogestan. Transfer byl za 8 den od pregnylu.

brsh
12. kvě 2013

@malinka_02 - buď v klidu hlavně! V práci si vymysli třeba, žes měla zvýšenou teplotu a nechtěli tě vzít, tak máš zákrok posunutý. Nazdar bazar 😒 Co mi není rovno, po tom je mi hovno 😀 Tím se řídím já. Hlavně se nenervuj, máš krásnej počet a dopadne to na 1*
@evca2311 - vítej u nás. Já chodím k Turkový právě a moc spokojená nejsem. Je to na delší vyprávění....ona Ti tedy dělala první ET? Docházela si taky do Medivy a pak teprve do Iscare? Jinak pro info, je to moje první IVF a píchám od pondělí Gonal a Cetrotide od pátku. Držím palce, ať se mimuša zavrtají 🙂

Holky, od rána leduju břicho a Cetrotide i Clexane dnes bezbolestně 🙂
Jinak vítám všechny nový spolubojovnice a přeju hodně štěstí!

evca2311
12. kvě 2013

@brsh Děkuji za přivítání. Turková je hrozně náladová, při ET byla v pohodě, jenom se to nepovedlo. Kubínová a Jaržemboská jsou zlatíčka. Ďurechová je také v pohodě. Ještě jsem se tam setkala s Iličem a to je opravdu arogantní blbec. Děkuji a doufám, že se jim u mě bude líbit...

evca2311
12. kvě 2013

@brsh Do Medivy jsem nedocházela..

brsh
12. kvě 2013

@evca2311 No na mě není protivná, ale přijde mi, že zanedbává svojí práci... nevim no, asi jsem možná měla smůlu na její špatný dny. Moc nechápu, proč musím jezdit až na Lužiny do Medivy, když vše ostatní bude probíhat v Iscare. Snad to klapne na první dobrou a bude klid. Jinak měním lékaře. Např mi nedala ke stimulce injekce na ředění krve, druhý den jsem jezdila a telefonovala sedm hodin s dalšími x doktory a pak mi je dala obvodní. No nic 🙂

hhani
12. kvě 2013

@brsh Ty jo tak to tě docela obdivuji,že jsi už neutekla jinam 🙂

brsh
12. kvě 2013

@hhani Tak už stimuluju týden, to se mi nechce uprostřed. Ale dobrej pocit z ní tedy nemám 😒 Uvidíme, třeba to přinese ovoce

baby1984
autor
12. kvě 2013

holky co už to máte za sebou kolik dní se stimuluje na krátký a na dlouhý protokol??Vxypadá to že budu stimulovat na dovolený a budu doufat,že nás mudr nebude chtít vidět.

hhani
12. kvě 2013

@brsh Tak to chapu a vubec nezavidim 😒 A ty chodíš do ISCARE v Praze?

brsh
12. kvě 2013

@hhani Chodím do Medivy (gyn ordinace mojí doktorky z CARU) - ale OPU, ET atp budu absolvovat v Iscare v Praze. Nechápu ten jejich systém.... a co ty?

hhani
12. kvě 2013

@brsh to je pěkně postavené na hlavu.My chodíme k Apolináři a zatim jsme opravdu moc rádi,že jsme se takto rozhodli,jsme spokojený.I když je fakt,že můj gyn. mi opravdu nechal prostor jít kamkoli a nikam mě nenutil.Kdežto když slyšim jak jsou kolikrát propojený a řeknou ti,že nikam jinam než tam nebo tam nemůžeš tak to je fakt síla.Kamarádce takhle gyn. řekla,že musí jen do Pronatalu a pokud pujde jinam bude si všechno platit..divný přístup 😒

malinka_02
12. kvě 2013

@peta2010 ja si beru neschopenku protoze si nechci plytvat dovolenou. Takze to by pak nemelo ani vyznam..
@orin77 no s 6 to nevyslo tak to neni takovy rozdil vis..Jinak ja to mam v praci podobne.. Nemam zastup a sem tam porad a problem i volno. Ja nejvic curat chodim ted po opu 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru