IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
2. črc 2013

@janice_opice Ty Janinko, to jsi mě potěšila jak jsi napsala, že si slyšela, že morulky jsou tak odolný, ještě víc než blastocystičky?

pavlina1976
2. črc 2013

@go Tak už jsem doma, zajeli jsme ještě na jídlo 😉 . Možná jsem ho tam měla nechat ještě do zítra od blastocysty, ale měla jsem prostě nějaký pnutí 😀 . Děkuju a co ty? V pohodě ne?

pavlina1976
2. črc 2013

@malinka_02 děkuju 😀 , když zbyl jeden bojovník tak to snad dotáhne do zdárného konce 😉

pavlina1976
2. črc 2013

@martas14 Ahoj Martinko, tak jsem si dnes jednoho přivezla, zbyl tam tak sám, brácha ho nechal na holičkách 🤐 , tak ti jsem měla najednou pocit, že si tam pro něj pojedu dnes 😀 , no ani moc neprotestovali asi jak byl jen jeden, tak taky asi měli trochu strach, ale větví se ukázkově, jede jak drak, je krásná morulka 😀 . A co ty? Moc ti přeju, aby vám ten aspoň prodloužený víkend vyšel!!!!!

petulak1988
2. črc 2013

@malinka_02 tak to me jen 5dnu po transferu...

janice_opice
2. črc 2013

@pavlina1976 téé jasnýýý at se zahryzně a nepustí, udělalas dobře, jeslti jsi to tak cítila tak tomu věř!!!četla jsem, že morulky nejsou tak citlivé jako blastule - blastocysta už je poslední stadium do kterého se může nechat kultivovat a když se to nevychytá tak je to blbý prý morulky nejsou tak náchylné..takže jí věř a bude z toho holka jako lusk!! 😉 😉 😉

go
2. črc 2013

@coralin doma jsem rok a 3 mesice a zatim se fakt nenudim 😉 . Jak dlouho jsi doma Ty?

go
2. črc 2013

@coralin ja bohuzel nikdy nemela zadne mrazacky 😒

malinka_02
2. črc 2013

@go jo tak to jo.. To na tolikaty pokus uz bych asitaky chtela byt v klidu..

malinka_02
2. črc 2013

@pavlina1976 to vis ze zvladne 😉

go
2. črc 2013

@pavlina1976 neee, dobre, ze uz mas bojovnicka u sebe 🙂 . Ted uz jen zacinam take zmoulat a drzet pesti, palce. Opatruj se. Ja se citim v pohode, jen nafoukla, ale to je po tom co snim(slusne receno), nejsem zvykla se tak cpat. 😖
Jinak me opravdu nic neni, tak to vidim blede ☹

janice_opice
2. črc 2013

@go já zůstala doma ted taky v PN - vždycky jsem chodila do práce a ted jsem si týden dala ale stejně makám z domova...takže....ale aspon to člověku rychle utíká....
jinak taky mi nic není na druhou stranu co by nám asi tak mělo být??? Některé ženské nemají vůbec žádné příznaky snad jen to, že jim vynechá MS..Moc se bohužel sledujeme...ale prostě je to těžký no...

tygrisek09
2. črc 2013

@go
@janice_opice taky si říkám, jak je mi krásně, že mi dneska nic není. Kamarádka přišla na to, že je těhotná až ve 3. měsíci a předtím horolezčila v zahraničí. U nás je problém v tom, že víme, kdy došlo k početí. Většinou žena přijde na těhotenství až ve 2. měsíci.

janice_opice
2. črc 2013

@tygrisek09 no máme to složitejší zkrátka a ve všem..prostě ví, že ti tam dvě bublinky daj a od té doby se sleduješ prostě..té jasnýý noooo já když jsem byla těhu tak jsem chodila jen čůrat a ztmavly mi bradavky jinak mi vůbec nic nebyla, ale páč to bylo po IVF tak jsem to samozřejmě věděla hned - ale tohle se mi dělo až tak v 8-10tt a to už jsem věděla, že jsem těhu

tygrisek09
2. črc 2013

@janice_opice tak to já u malého ani to ne. Vůbec nic, žádné příznaky.

pavlina1976
2. črc 2013

@go vůbec se neboj, že to nic není je naprosto normální takhle na začátku 😉 , moc na tebe myslím a také držím palečky!!!! Těším se na ty naše - myslím tady všech // 😀 😀

martas14
2. črc 2013

@pavlina1976 no u mamínky je mu hold nejlíp, tak jako tak, takže určitě dobré rozhodnutí Pavli a jak už tu psala Janča, morulky jsou drsňáci, jedna taková morulka mi chrupká nahoře v postýlce 😉 😉 takže ta tvoje už si to taky určitě šmudlá v bříšku a dotáhne to taky tak daleko, jen nevím jestli taky do prvního patra nebo máte přízemní domek 😀 😀 😀
no u nás prd, furt čím dál lepší .... měli jsem jet zítra na výlet, ale auto máme na opravě a i když to mělo být dneska hotové, tak není, no tak že si půjčíme tchánovo, tak zas můj zjistil, že mají propadlou technickou.....no nám prostě není přáno a doma mě to fakt leze krkem, i když jsme po vycházkách, tak si prostě tak neodpočineš a nevypadneš aby se člověk odreagoval...
no jsem zralá na chocholouška 😀 😀 tak aspoň že u tebe to frčí jak má a jedeme si pro // 😉

martas14
2. črc 2013

@pavlina1976 jo a koupi nových tenisek jen chválím, je správné být uvědomělá mamča, kór teď když si na to musíš zvyknout na devět měsíců 😉 😉 😉

martas14
2. črc 2013

@jaka17 no chudinko, tož aby jsme ti je pak po tvém úspěšném Ketíku nemusely natahovat na skřipec, to víš na přebalování pak budeš potřebovat mít palce pěkně v pořádku 😉 😉
tak týden už dáš levou zadní a pak leháro, no závidím holka, já se doma ukoušu do paty nebo nevím...

martas14
2. črc 2013

@go no pokud dobře počítám, tak desátý den je až ta středa viď 😀 takže na pondělí naprď a ve středu tam budou kukat // 😉

pavlina1976
2. črc 2013

@martas14 ty jo, to je fakt neuvěřitelný viď? Jako kdyby jste na ten výlet neměli jet 😒 . Chápu, že jsi jak na trní, člověk má pocit, že nemá nikde stání viď? Tak to mě mrzí, tak já nevím no, překopej zahradu, moje mamka takhle kopala antidepresivní díru 😀 , na nový keříky 😀 , třeba narazíš na pramen, nebo poklad 😵 . Neee dělám si srandu, moc ti přeju abyste si udělali krásný víkend někde na výletě!!!!Tak to mám radost z té tvojí morulky 😀 , už se na ní taky těším 😉

pavlina1976
2. črc 2013

@martas14 dobře jsem to zakamuflovala viď? Moc se mi líbily a tak jsem si udělala radost a užitečnou 😉

go
2. črc 2013

@martas14 presne jak pises, ale ja se znam , do stredy nevydrzim 😉

martas14
2. črc 2013

@lucavka tak to mě mrzí holka, ale máte ještě mrazáčky, takže to výjde s nimi.....ani se neotočíš a bude tu srpen, nebo září a po tomto nacvičení jak to nemá vypadat, ti příště za odměnu ukážou jak to vypadat má 😉

martas14
2. črc 2013

@go jo to chápu 😅 hold sednou na ruky a zatnout zuby 😉

martas14
2. črc 2013

@pavlina1976 tak teď jsi mě dostala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 antidepresivní díra mě zabila, normálně slzím, fakt by člověk potřeboval se takto nějak odbourat.......no já bych potřebovala, ale spíš místo kříku do té jámy strčit hlavu a zakopat, aby chvíli nemyslela 😀 😀 😀 no máš pravdu něco dělat na zahradě by bylo i potřeba, jen kdybych k té špatné náladě nevyfasovala ještě lenoru 😝 😅
ale ono se to poddá, navíc mi za chvíli začnete psát krásné zprávy o dvojkách a pak další o utz, takže to se mi pak bude zlepšovat o dost rychlejc 😉

martas14
2. črc 2013

@pavlina1976 no výborně jsi to vymyslela, je vidět, že jsi holka šikovná co si umí poradit 😉

martas14
2. črc 2013

@coralin ale prd holka, my nevyjedem nikam ani kdybych chtěla sebe víc, proti nám se spiklo už snad všechno, kromě toho, že můj nedostane dovošku, nepojedeme ani na blbý výlet bo zas pro změnu stávkuje auto, no moje nervy 😝 Hody taky v nedohlednu, ty máme až koncem srpna, počasí zatím pěkné, ale na žádné velké koupání to ještě není a ani zmrzlina mi nějak nechutná ...no léto jak stehno, ale třeba se to ještě zlomí....
věřím s tebou, že se ty záda zlepší a bobino se rozpustí .....zároveň budu držet palce ať hodnoty nikam neletí, kéž by se daly nějak stabilizovat a držet v normě i bez léků 😨
určitě času je dost.... vy se nevzdáte a budete po zásluze odměněni 😉

tygrisek09
3. črc 2013

Dobré a opět slunečné ráno, děvčata. Jak se dnes daří? Jak se cítíte?

orin77
3. črc 2013

Dobré ráno všem, už jenom jeden den a je svátek a nemusí se do práce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru