IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
6. črc 2013

@janice_opice tak to by dostalo každou z nás, je to krásnýý..a že ten kluk má sakra pravdu 🙂 ..vyjde to,uvidíš!!!

janice_opice
6. črc 2013

tak holky fakt jsem se zasmála byli jsme na Já padouch 2 ve 3D a fakt je to vtipný 😀 sice jsem v půlce filmu myslela, že dorazila mrcha, ale zatím nic nějak se nemůže asi pes ten agolutin protlačit.....

janice_opice
6. črc 2013

Jinak prsa už nebolí vubec, zůstala jen ta naběhlá žíla......to taky nasvědčuje ms.....chjooo...

pavlina1976
6. črc 2013

@janice_opice ahoj to je fajn, že jste se pobavili 😉 , mám dceru taky doma, než se pořádně rozjedou prázdniny a pak už bude fuč s malýma přestávkama 😉 , je to teď s ní fajn, teda puberta už je v běhu, ale je to fajn 😉 . Já jsem dneska už vyšůrovala ceký byt, už se to nedalo vydržet......Moc nám to přeju moc, jsem taky hrozně napnutá, myslím, že je to zatím na dobré cestě, ale........jak se bude blížit termín ms tak budu na mrtvici 😀

janice_opice
6. črc 2013

@pavlina1976 ahoojjj a kolik je dcerunnce berunce???.-)) já mám dostat mrchu dneska......vše tomu fakt nasvědčuje tak uvidíme taky tu držím naám všem pěsti at to dopadne!!!

pavlina1976
6. črc 2013

@janice_opice bude jí v srpnu 14 🙄 , myslím, že to nedostaneš, že budeme těhulky 😉

janice_opice
6. črc 2013

@pavlina1976 no jo tak to už je puboška 🙂)))))))) já se jdu natáhnout jsem nějaká strašně utahaná a mám zvýšenou teplotu tak jdu hodit šlofika na chvilku🙂Pavlí a co ty jak se cítíš??? 🙂

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice teplota?? Tak to je jasnyyyyyy !!!!!!!! 😀

coralin
6. črc 2013

@malinka_02 tak ty už jim to můžeš za chvilku říct🙂))) u nás bohužel nevíme.......... kdy to bude a jestli vůbec někdy.. já prostě nevím, vysazuju postupně léky.. čas od času do toho bulím.. příští týden mě čekají testy na imunologii.... a pak uvidíme, jenže to budu zase na metypredu... pokud se rozhodneme pro minimálnu a znáš to, nic není zaručený...

pidisek
6. črc 2013

Tak me dneska přešly všechny příznaky....☹

akdar5
6. črc 2013

@janice_opice Jani , neboj - bude to tam...🙂 já jsem testovala až opravdu ten poslední den,kdy jsem měla volat výsledek do caru a to bylo 17dpo ( mám to v albu)

akdar5
6. črc 2013

@malinka_02 tak to jsem ráda,že nejsem sama s těma růžovýma kámošema....:D :D
tak co , jak ti je? 😉 já jdu v úterý na utz ,tak budu zase na pár dní klidnější.. 😉

akdar5
6. črc 2013

@pidisek to chce klídek , opravdu... 😉 já jsem taky po několika dnech ztratila veškeré příznaky a řikala si,že je to v háji,ale nebylo.....na příznaky se nesmíš koukat a užívej si klídeček a pohodičku, zatím to je a basta... 🙂 držím palečky 😉

pidisek
6. črc 2013

@akdar5 děkuju za uklidnění.... Snad tam jsou...pidískové...

pavlina1976
6. črc 2013

@janice_opice Taky jsem teď dvě hodky spala, jsem taky jak praštěná 😀 . Janinko vypadá to s tebou fakt nadějně!!!! Moc ti to přeju, myslím, že ti to klapne 😉 fakt 😉

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek já chrápala jak mimino hodinu, no zvýšená teplota a jakoby mě bolí klouby- jako když na člověka něco leze...Mrcha zatím nedorazila, ale všechny příznaky na ní mám....A ty neboj dle mýho ty hormony jsou jednou tak a jednou tak, vvezmi si, že fakt některá žensá ani neví ty první týdny, že je těhu...většina teda....
@akdar5 no kéž by každý den, který mrcha nedorazí mi vlévá do žil naději🙂at to dobře dopadne na utz🙂
@coralin co ty holka jak ti je???dej pak vědět jak ti dopadly ty testy ju?
@pavlina1976 nooo koukám, že s tebou to také vypadá nadejně - zítra jsi týden? 🙂 toto utíká co?

janice_opice
6. črc 2013

@malinka_02 tak jsem poslechla a nakoupila dr.max:)

janice_opice
6. črc 2013

@hhani no on si strašně přeje už od 4 let sourozence!!!!! 🙂

pavlina1976
6. črc 2013

@janice_opice jj zítra 6 dní.....letí to, moc si to přeju 🙂 , to víš, že se pozoruju i když si říkám, že je to blbost, že příznaky vůbec nemusí být žádné, ale nemůžu si pomoct no asi jako každá tady viď? Teď už je to v rukou božích jak říkám 😀 😀 😀

pidisek
6. črc 2013

@janice_opice 10.den tak snad seberu tu odvahu na test kdyz ms stejne drží utros.... Je fakt ze nepřijde asi bez vysazeni viď...

janice_opice
6. črc 2013

@pavlina1976 no božích rozhodně ne tfujjj bůh nebo aspon jeho pohůnci jsou proti IVF co já teda vím!!! Tohle je už na matce přírodě,která akorát potřebovala trošku pomoci...Já koketuju s testem zítra, ale spíš to vydržím až do pondělí pokud to tedy nedostanu.....
td jsem si píchla Fraxiparin a nějak blbě bolelo to jako sviň....no hele tomu pozorování se neubráníš, každopádně u mě je k dispozici ta antidepresivní díra k vykopání kdyby něco🙂))))
Hele akorát jsem furt strašně utahaná---vůbec netuším co budu dělat v práci odpoledne až na mě padne ta únava a spaní to teda bude strašný...asi si namaluju oči na víčka a podepřu bradu jako Ozzák v Comebacku 🙂

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek tak já nevím, já vždycky když jsem brala utrouš tak mně přišla mrcha pokaždý a dokonce i dřív než měla - například naposledy o týden dřív no hnus........ale co děláš drží drží kdy máš mít mrchu? a ty nejsi dneska 10. den? Když já jsem 9.?

janice_opice
6. črc 2013

@pidisek jo ještě tady psaly holky že občas drží mrchu kombinace Utrouše a Estrofemu, ale já nevím ted neberu ani jedno a estrofem jsem nebrala nikdy, protože pokaždý se všichni rozplývali jakou mám krásnou sliznici - jen vždycky mi to bylo k prdu!

tygrisek09
6. črc 2013

Zdravím, děvčata, bolí mě tak v podbřišku a záda. Nevím, jak mám sedět a leze na mě špatná nálada ☹

janice_opice
6. črc 2013

@tygrisek09 hele ta takhle to mám už třetí den, dneska trošičku povolila záda,ale jen malinko a musím,když sedím v kuchyni u stolu si dávat za záda polštář, ale stejně nevydržím sedět dlouho, vždycky si vlezu do postele,opřu se o čelo postele a mám po zádama asi 4 polštáře...

coralin
6. črc 2013

@janice_opice na mrchu nemysli a odpočívej.. já to mám střídavě oblačný.... někdy to jde, někdy si ještě popláču.. jsem ráda, že máme to štěně, takže mazlíme a mazlíme a chodíme na procházky. Asi půjdeme na podzim nebo příští rok do minimálky, ale teď si chci odpočinout .... dneska mě naštvala cizí bába... máme cvičící hřiště, kousek od baráku s takovejma těma strojema.. nikdo tam nebyl, tak jsem vzala vyvenčený štěně, že si půjdeme na chvilku zacvičit. Baba šla kolem a měla kecy, že tam psi nemaj bejt, měla sice pravdu, ale nikdo tam nebyl, nic nedělala a byla hodná.. nikoho jsme neobtěžovali a já na ní neměla náladu, tak jí říkám, ať nás nechá bejt a stará se o sebe.. baba měla kecy, tak jsme si vyměnily názory.... oni tam nesměj ani děti a pořád je tam vidíš.... i s rodičema a to baba neřeší.. no tak se trochu netrefila, byla zakomplexovaná a měla chuť prudit, ale vybrala si člověka ve špatnou chvíli, protože jsme se nedala... kdyby tam byli lidi, tak bych tam s ní nešla, vím, že měla sice pravdu, že tam byl zákaz, ale nikoho jsme neobtěžovali a ani tam nic špatnýho nedělala, tak si baba měla jít po svým... docela mě naštvala, protože jsem neměla zrovna na její blbý řeči náladu.. vím, že na to můžou být názory různé... ale... dneska se netrefila do dne, kdy bych měla chuť poslouchat cizí ženskou....

coralin
6. črc 2013

@pidisek když nepřišla tak je to dobrý.. mně se stalo, že přišla přes utroš při IVF i při ketu

coralin
6. črc 2013

@janice_opice do práce nechoď.. hezky odpočívej.. stejně pracuješ z domu, ne?

go
6. črc 2013

holky, tak zitra uz nejaky testik s // 😉 .Urcite nam to vsem ostatnim doda pozitivni naladicku 🙂

tygrisek09
6. črc 2013

Spíš mi vadí ta špatná nálada. Chtěla jsem na zítra upéct bábovku, nepodařilo se mi vyšlehat sníh, a teď už nemám sílu u toho stát, protože mě u toho začalo bolet břicho ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru