IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
12. črc 2013

@lucavka já jsem brala 1-1-1, ale mám pocit, že to má stejně každej nastavený jinak, je super, že jsi se rozhodla jít už v srpnu, není na co čekat, že? držím palce, ať je vše v pohodě🙂

janice_opice
12. črc 2013

@aranel6 Děkuju mooooccccccc 23.7. jdeme na konzultaci tak budu vědět víc, jsi strašně moc hodná - jsou to pro mě 4.000 ušetřené🙂

janice_opice
12. črc 2013

@petulak1988 takt o vůbec netuším

janice_opice
12. črc 2013

@coralin určo domluvíms e prostě co je vše potřeba třeba jeětě udělat..gentiku máme v pohodě a na imunu jsem dlouho nebyla....

coralin
12. črc 2013

@petulak1988 když ti všichni napsali zprávu, tak to by bylo, aby to pojišťovna zamítla.... To už snad vyjde..odpočineš si, seznámíš se s novejma lidma, Fr. lázně jsou moc hezký🙂 Když jsem tam tenkrát byla tak jsem měla štěstí, že jsem měla pokoj hned vedle promenády v luxusním baráku.(a měla jsem štěstí, že to bylo bez protekce, to jsem ani nečekala) Měli jsme ohromný apartmán, pro 2 s ložnicí a obývákem, fakt krásný. Dole v hale bylo piano a vypadalo to tam moc hezky🙂

coralin
12. črc 2013

@janice_opice Chodíš k Maličkový? nebo kam?

janice_opice
12. črc 2013

@coralin já vůbec netuším, nebylajsem tam dlouho strašně tak nevím ke komu chodím🙂))

ratatooy
12. črc 2013

@pidisek CHÁPU JA SAMA JEDEN NEMÁM

ratatooy
12. črc 2013

@pidisek NO JA SEM TO MYSLELA SPÍŠ TAK ŽE TED UŽ NIC NEUDĚLÁŠ PROTOŽE JE POZDĚ,KVULI TOMU PROČ SI PŘIŠLA O VEJCOVODY,J TŘEBA BYCH S TÍM DŘÍV DOKAZALA NECO UDELAT KDYBYCH TO VĚDĚLA

petulak1988
12. črc 2013

@coralin no ja uz se tam moc tesim...pritel to chce kdyztak zaplatit i jako samoplatce ale ja nevim je to 35tisic..to muzeme oba dva k mori... ale moc bych si je prala..jen nevim zda to stihnou... v patek nejdyl to chteji mit lazne pisemne.. a posila to laznim pojistovna???

janice_opice
12. črc 2013

@ratatooy tak já jesm třeba přišla o vejcovody proto, že jsem měla jako malá holka(11let) akutní zánět slepého střeva, který mi lékaři neodhalili včas a málem jsem na to umřela, při té operaci mi tam doktoři zavlekli infekci a od té doby jsem měla se spodkem dot problémy a za 2 roky mi dokonce vylezl ven zhnisaný steh - tenkrát se ještě řezalo žádná laparoskopie a vstřebávací stehy.... na to konto chronický závod a srostlé vejcovody a to tak, že jsem měla srůsty až s břišní stěnou a apod.... takže šly pryč...vůbec třeba netuším co bych tenkrát měla udělat,abych o ně nepřišla?

janice_opice
12. črc 2013

@ratatooy ne chronický závod, ale zánět 😀 😀 😀

ratatooy
12. črc 2013

@janice_opice tak já si za to mužu sama,protože jediny z čeh jsem mela srusty byli ty chronický záněty protože sem jako mladá chodila s holyma zadama,ve snehu div ne v lodičkách(jednou dokonce na ples pešky v paskovkách😀 že sem sedela na studeny zemi mi taky nevadilo,takže u me je t jasná vec z čeho to je,samozřejme od slepáku je to horší ai i to se muže stát.
hold si každej neseme neco ale zas na druhou stranu je toto u me to jediny co se mi v živote pokazilo,ale deti mam i tak takže prdim na to,jinak mam vlastne krásnej život

janice_opice
12. črc 2013

@ratatooy no tak to jo, lae říkej to mladý holce, že?? Já to vidím, furt do neteře hučim at nesedí na studený zemi a nechodí s holejma zádama a ta furt ofrňuje - naštěstí poslední dobou to začala brát vážně, když vidí jak na tom jsem a co všechno neplodnost a její léčba obnáší.........tak snad ....
No vidíš já mám valstně taky krásnej život, zdavýho pubertáka a skvělýho muže, jen to dítko bych mu moc přála,aby měl vlastní a moc bych si já přála mít dítko právě s ním...

malinka_02
12. črc 2013

@janice_opice no super tady se hyri optimismem! Jen tak dal!

janice_opice
12. črc 2013

@malinka_02 no holka co mi zbývá, přece se nezavřu někde v koutku a nebudu se rýpat v něčem co nezměním, já se ted strašně těším k tomu mooořiii..

lucavka
12. črc 2013

@janice_opice tak budu držet palečky, já si chci právě taky zkusit naordinovat jen minimum léků. Taky takovou minimálku. Ale kvůli svý chromozomální poruše prostě něco brát musím, jinak bych sliznici neměla žádnou. Vyhrabu stimulační protokol co sem měla před třemi lety se synátorem. Když tehdy seděl jemu, snad se bude líbit i dvojčatům. Je tam mnohem míň léků než sem měla teď. Myslím že to mi prostě letos nesedlo....
@coralin - možná už v srpnu jestli dopadne dobře ultrazvuk 🙂.
Já si totiž myslím - a doktor souhlasil, že když budu brát málo léků nebude se mi dělat v děloze tekutina a vyplavovat mi pryč slliznici a mimísky... Tak to snad takhle klapne...

malinka_02
12. črc 2013

@janice_opice no jasny!!! More zavidim ja sem na nem zavisla!!

janice_opice
12. črc 2013

@malinka_02 já myslím, že já tobě závidím (v dobrém) mnohem,ale mnohem víc a že nad to nemaj všechny moře světa🙂))

janice_opice
12. črc 2013

Holky jen bych si strašně přála už dostat tu mrchu.....nevíte za jak dlouho po vysazení utrouše jste to dostaly? Já mám sice Agolutin, ale to je prakticky to samé a navíc mně nikdy utrouš mrchu nebrzdil, vždy jsem dostala mrchu i přes utrouš - cykly mám velmi pravidelný....Do kolika dnu vysazení utrouši tak mrcha dorazí dle vašich zkušeností???jsem jako balon a už to chci mít za sebou celkově.Ms mi měla dorazit ten minulý pátek právě... pak jsem chvilku byla // a ted teda čekám

pidisek
12. črc 2013

@ratatooy ja bohužel nemohla dělat nic...☹ je to smutný prostě ani nevis ze tam mas srusty pak je to mimodelozni a pak oba pryc ☹((((

pidisek
12. črc 2013

@pavlina1976 kup a ja držím palecky !!!!! Ja mám strach ted testovat uz zase se bojím ze tam druhej zmizne......

lenkafel
12. črc 2013

@janice_opice Jani já jsem to po vysazení utroše dostala asi 10den......jinak jsem moc ráda, že jste se s manžou rozhodli ještě pro jeden pokus.....teď si krásně odpočineš na dovče a pak se třeba tvoje tělo umoudří a zadaří se na // 🙂

janice_opice
12. črc 2013

@lenkafel tyy jo až za tak dlouho?? to se zblázním:(((( Jinak děkuju dnekajsem 36DC a fakt na to nejsem zvyjklá, teda ráda bych si zvykla, když by z toho něco bylo,ale takhle navíc mně fakt utrouš nebrzdil nikdy nic...

janice_opice
12. črc 2013

@lenkafel a ty jsi k tomu brala jeste nejakej ten estrofen nebo ne?

martas14
12. črc 2013

@janice_opice Jani, tak já dostala ms přesně třetí den od vysazení prášků stejně jak Jaka, a na KET jsem brala ten estrofem a utroš ....určitě to u tebe nebude už dlouho trvat a příjde, když i před tím jsi to dostávala i přes utroš, teď jí prostě zdržely ty // ale jinak už určitě taky dorazí co nevidět....
jinak super, že půjdete do minimálky, ale pro mě teda žádné překvapení 😀 😀 sice tě znám chvíli, ale už tuším jak funguješ 😉 ......no a pak si to zopáknem jak před Kubou....prostě návrat z Řecka a pak naráz bum a // které už vydží 😉

malinka_02
12. črc 2013

@janice_opice chapu samozrejme..taky bych to nevymenila..my nez se zadarilo byli v Egypte,Italii , Parizi, Rime a Recku 😀 naplasti 😀 ja teda 4 den.

janice_opice
12. črc 2013

@martas14 🙂)) no taky uvidím co mi řekne doktorka, že🙂 ale ty nanučka zaručeně vyprdneš příští podzim, škoda, že musíš počkat až do zimy, na druhou stranu nanuci maj zimu radši, že jo, proto jsou to nanučci🙂 Funguju pořád 😀 a někdy až moc, manža mi furt říká, že jsem zrychlená 😀

janice_opice
12. črc 2013

@malinka_02 jsem přemejšlelajaký náplasti si mám koupit než mi došlo, že ty dovolené byly náplasti 😀 😀 😀

pavlina1976
12. črc 2013

@pidisek Myslíš druhej proužek, nebo druhý mimi? Kdy jdeš na krev? Ta to potvrdí a podle hladiny by měli i poznat jestli jsou tam dvě mimi, nebo jedno 😉 😉 . neboj jsi těhu, tak si to užívej!!! Mě svrbí ruce jako bejk, asi zkusím zítra ráno a druhej test v po. Zítra jsem 11 den.....Občas mě dloubne v břiše, prsa mě už skoro nebolí, ale žíly mám jak z hororu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru