IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
12. črc 2013

@janice_opice tak jsem si tedy zakoupila ten mama test.....Tak jsem teda zvědavá.....Taky jsem teď byla na nehtíkách 😀 , Adéla musí vidět, že se o sebe maminka stará ne 😉

pidisek
12. črc 2013

@pavlina1976 myslím aby tam byl proužek...se moc bojím moc moc moc.... Dr az v úterý ..... Chjo

coralin
12. črc 2013

@lucavka držím palečky a nemůže mít ta tvorba tekutiny i jinou příčinu???

coralin
12. črc 2013

@petulak1988 to už si nepamatuju, je to fakt dlouho...asi 15 let co jsem tam byla. Dlouho jsem na to tenkrát čekala, ale oni se nějak pletli, protože jsme byly dvě holky se stejným příjmením, nepotkaly jsme se tam, ale byly jsme tam ve stejnou dobu a oni si mysleli, že už je to vyřízený..
bylo to fajn, ale 35000 je dost to bych jela raději k moři, i když na druhou stranu.....pokud by nám to mělo pomoct.. ty procedury byli dobrý, měli jsme tam fajn partu a dodneška na to ráda vzpomínám. Příští měsíc jedu zrovna za kámoškou se kterou jsme se potkaly právě v lázních a dodneška se přátelíme🙂jenže oni se u mně vymlouvaj na ty NK buňky a na ně mi prý lázně nepomůžou:(

coralin
12. črc 2013

@janice_opice a kam chodíš?

janice_opice
12. črc 2013

Ja nikam nechodim kdysi jsem chodila do podoli🙂

lucavka
12. črc 2013

@coralin no doktor mi říkal že to bude z léků. Navíc sem v dubnu byla na laparoskopii takže sem prohlídlá. Holky tu na koníku psali, že minimálka nebo nativ sou docela dobrá věc, tak uvidíme. Při nejhorším nebude sliznice a pro prcky půjdem v záři. Já doufám že se tam neobjeví tekutina a tím pádem sliznice pěkně poroste.

ratatooy
12. črc 2013

@pidisek taky mam ho pryč po mimodeložním,ale vidim na tom i pozitivum,a to takový že pokud je problem jen v tomto zabírá ivf n prvni pokus

lenkafel
12. črc 2013

@janice_opice tak do tý doby co se pokoušíme o mimnko a cpu do sebe všelijaký léky to běžně dostávám 35DC, jojo brala jsem utroš, estroferm a prednison

janice_opice
12. črc 2013

@lenkafel aha tak to ja ne ja vzdy tech 27-8dni.cyklus mi to nerozhodilo ted to bude asi tim ze se to na chvilku chytlo 😒

brsh
12. črc 2013

@janice_opice super zprava, Jani. Ja mam ty gonaly 450 a 300, ale uprimne - doplaceli jsme za leky 12000. Pokud je neudam, tak jsou Tvoje. Ale sami to zkousim. Snad chapes. Jinak mam z Tebe radost. Verim, ze si da mimi rict, kdyz budes cydovolenkovana z Krety 🙂 budu rada, kdyz prijedes na limcu - ale pristi tyden ma pan domaci volno po sesti tydnech, tak nekam vyrazime. Snad ten dalsi?! 😉
@pavlina1976 - takze budes testit zitra? At Ti ten 11 den po ET prinese stesti tak jako mne 😉

lenkafel
12. črc 2013

@janice_opice no já to dřív měla tak 21-25DC a byla jsem celkem ráda, teď to mám až takhle dlouho a pak to mám strašně moc......to je možný, že se ti to kvůli tomu takhle zpozdí.....jinak aby taky byly nějaký pozitivní zprávy, tak příští pátek jdu na utz a když bude dobrá sliznice, tak do týdne na ket 2 mrazáčků 🙂

janice_opice
12. črc 2013

@lenkafel tak super tak budu drzet moc pesti to musi vyjit!!!🙂

lenkafel
12. črc 2013

@janice_opice děkuju, je super tady najít ženskou jako jsi ty 🙂 ....doufám, že vyjde, už si s manžou představujem, jak budem příští tok kupovat nová auta, když budeme mít Pepíka a Lojzu 😀 (pracovní jména)

janice_opice
12. črc 2013

@brsh rozumim ja za leky davam 30.000 tak to fakt chapu. Tak se nejak domluvime operativne az sr to bude hodit🙂

pavlina1976
12. črc 2013

@brsh No myslela jsem, že ráno testnu, pořád jsem váhala, ale když jsi to takhle hezky napsala, tak to zkusím, i když tam nebude nic, tak zkusím ještě v pondělí no 😀 . Co myslíš?

martas14
12. črc 2013

@pavlina1976 juuu tak zítra budou zase dvojky, já už se tááák těším 😅 tfuj tfuj držíme paluchy celá rodina ať to podpoříme co nejvíc, musím to začít učit i tu naši ňufinu, protože tady se hodí každá tlapka navíc 😀 😀

martas14
12. črc 2013

@janice_opice tož snad to doktorka uvidí taky dobře, aby jste po dovošce mohli zase něco vymýšlet 😉 😉 Jinak zlato já nepůjdu do nanučků, ty jsem měla dva teď, ale v zimě půjdeme do druhého celého IVF, hrozně se toho všeho bojím, celého kolotoče a nejvíc aby mm našli zase nějaké spermijky zdravé 😖 ale věřím, že čerstvé embryjka jsou v našem případě asi lepší, že měli víc sil zabojovat, no uvidíme...

pavlina1976
12. črc 2013

@martas14 nazdárek Mati 😀 myslíš, teda , že to mám ten 11 den zkusit? 😀 Můžu se utěšovat ještě tím, že je brzo, když tam nic nebude viď? 😀

martas14
12. črc 2013

@pavlina1976 to víš, že můžeš 😀 ale nebude potřeba Pavli, musí ti to holka vyjít, jsi takové sluníčko jak Janička, takže si to zasloužíš moc moc moc a je hold potřeba, aby to tu už trochu odsýpalo, nemůžeme se sem pořád dokolečka vracet sakryš, je potřeba to tu vylidnit a ty to začneš 😅 pak založíme skupinu velké pupky a tam to teprve rozjedeme 😀

pavlina1976
12. črc 2013

@martas14 díkyyyyy, v lednu skočíme na sáně a přijedem tě s Jani podpořit osobně, co po chatu 😝 , to bude muset bejt osobně a poplivem tě tak, že z toho otěhotníš hned 😀 😀 . A neboj, měla jsem tyhle pocity taky po tom nepovedeným pokusu, to přejde 😉 , pak budeš nedočkavá 😉 a muž to taky zvládne, nic jiného mu nezbývá viď 😀

pidisek
12. črc 2013

@pavlina1976 musíš ja uz chci parťáka !!!! Ja měla ty // 12.den

pidisek
12. črc 2013

A ted se bojím ty testy úplne vybledly 12.den silný obe a z toho 13 dne tam ta testovací čárka je o dost bledší...☹

brsh
12. črc 2013

@pavlina1976 - zkus, uz by mohl byt dusik a pak uz budes jen testit do sbirky. Martas mi ti to sebrala z pusy, co bych napsala 🙂 tak nam je rano nahlas 😀 //
@pidisek - zbytecne se nervujes. Hapruje to vsem. Hcg roste obden, do toho ruzne nare
dena moc, ruzny testy (nejsou jak pres kopirak). Mrkni ke mne, kazdej dej jina sila carky ;+)

coralin
13. črc 2013

@lucavka tak snad to bude dobrý, držím palce. A co dovča? Chystáš se někam?

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 tak cooooo???? Myslím na tebe mooooc!!!!!!!

pavlina1976
13. črc 2013

Ahoj děvčátka, tak se k vám přidám zase na podzim asi 😒 . Dělala jsem si test z druhé moči a úplně bílo nic 😒 . Byl to nějakej G test co mi zbyl od minule 20ml/Ui, v po ještě testnu, ale vypadá to velmi bledě. No co se dá dělat, fakt jsem tomu věřila, ale to taky každá co 😉 .
@pidisek a ty se nestresuj náš nervíku 😀 !!!! Bude to OK

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 zlatoooo proc si neudelas ten mamatest???? Navíc stary testy pry nefungujou, zkus ten novy........

pidisek
13. črc 2013

@pavlina1976 ja ty // měla az 13.den ted to kontroluju, jsem to předtím napsala blbe

pavlina1976
13. črc 2013

@pidisek chtěla jsem si ten mama test nechat na to po 😉 , možná to zkusím zítra s tím mamatestem. Flintu do žita ještě nehážu, taky jsem minule měla ducha 14tý den a na krvi přes 600 hcg, taky jsem tomu nevěřila, že to tam bude....Ale je fakt, že aspoň už počítám s variantou, že nic....Tak jsem si udělala kafe a dala jsem si cigárko 😉 , tak jestli tam Adéla je, tak jsem jí trochu vyčoudila 😀 . Musím to trochu zlehčovat no. Máme poslední pokus ještě, tak to na podzim když tak zkusíme. V říjnu pojedeme k moři a pak bychom do toho šli.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru