IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
6. kvě 2013

@brsh ja jsem mela poprve jen 150, oni to urcuji podle vysledku HP, no a mela sem 6 foliku coz se povazuje za podprumer a tak mi ted dali 300 prvni dny a pak 225 a ted jich je 10 coz taky neni zavratne cislo kdyz nektere holky maji i 50 to bych musela mit davky asi 3000 😀 Ja vzdy pila 5 litru a stacilo to, ani zadny nutridri ky nepiju ale z as to kazda jsme unikat. Kontryhel je na rust sliznice. Ja se poprve bala ho pit protoze mi prijde ze telo toho ma uz dost tolika sra...k tak to radsi nebudu michat s necim dalsim. Jenze se nezadarilo ani jedno embryjko a vzdy sliz ice 7-8mm tak kdyz mi ted na utz 7 dc rekli ze je 8 mm i pri ivf tak jsem ho zkusila pit ale spis kvuli tomu ze je to 5 pokus.. Poprve bych to asi nervala pres koleno..
A klidne se ptej to je jasny, ja taky poprve nevedela nic a clovk se boji ze neco pokazi.. A i ted nevim casto spoustu veci..
10 je krasny pocet ale to vis 6 nevyslo tak to uz vidim jinak ale pokud bude i 10 vajicek tak by to bylo super..

malinka_02
6. kvě 2013

@peta2010 tak super to je krasny pocet! A vy pujdete do 2? Tim ale prijdes o 4 pokus..

mispulina912
6. kvě 2013

@malinka_02 ahoj abys měla čtvrtý pokus tak poprvé se zavádí jedno embryjko při ET, ale podruhé už můžou být dvě né..... nebo musí být zaváděny pořád jen jedno embryo........

mispulina912
6. kvě 2013

@magdous hodně štěstíčka at se povede ,jaký je to pokus co KETík...........

peta2010
7. kvě 2013

@malinka_02 my na to nemáme peníze,jsem na rd a peníze se z RD vážně šetřit nedají!Takže příští pokus by byl až zase v květnu,a to mi bude zase o rok víc, potom další pokus v květnu a zase o rok víc, potom bych už asi do toho nešla..takže o ty 4 pokusy nám vůbec nejde ,-)

peta2010
7. kvě 2013

@magdous držím 🙂

crime
7. kvě 2013

@brsh moc to je, protože pak budeš zase moc zatěžovat ledviny... záleží kolik normálně vypiješ denně litrů. Pokud vypiješ tak 2, pak bys to při stimulaci měla navýšit tak o 0,5-1litr. 🙂

meyryen
7. kvě 2013

@mispulina912 První dva pokusy musí být jen jedno embryo, abych nepřišla o 4. pokus. 3 a 4 už potom můžou být dvě....

renca1978
7. kvě 2013

Ahoj holky, mam za sebou IVF v breznu, na stimulaci jsem malo reagovala, odsato jenom 7 folikulu, z toho bylo jen 1 vajicko.Jak mi to oznamili, zacala jsem brecet a brecela dalsi 3 dny, protoze to vypadalo, ze na transfer ani nedojde.Provedeno ICSI, AH, PK.A stal se zazrak, vajicko se oplodnilo, a bunka se krasne zacala delit, nakonec zavedeno 8bunecne embryo............Co tim vsim chci rict?nezalezi na kvantite, ale na kvalite, ja jsem toho dukazem, ze pokud je vajicko kvalitni, opravdu staci jenom jedno.Vsem Vam preji at se IVF podari, a at najdete na testu vytouzene //.Hodne stesti 🙂

magdous
7. kvě 2013

@mispulina912 pokus "teprve" druhý...první Et sice vyšlo,ale potratila jsem v 6.týdnu, tak snad tento pokus už vyjde 🙂

magdous
7. kvě 2013

@peta2010 děkuji, drž pořádně 😎

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 Ahoj 🙂 Já byla vcera na utz po tydnu stimulace 1.IVF a foliky jsou porad male 9-12.Tak mi zvedly davky a ve ctvrtek dalsi utz tak snad to bude uz mnohem lepsi.Takovy zpravy me vzdy srazi zase dolu,ale nezbyva nam nez verit,ze se to povede a konec bude stat za to 🙂 Moc díky za takovouto podporu ,hned se na to clovek kouka pozitivneji 😉

renca1978
7. kvě 2013

@hhani ahoj 🙂 to mas krasny, ja mela po tydenni kontrole jenom 3, a docela maly 😉 oni krasne dorostou, jeste maj spoustu casu 😉 Preji hodne stesti 🙂

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 no těch 9-12 je velikost foliklu a ani nevim kolik jich tam je..jsem se na to ani nezeptala ☹ byla jsem z toho nějak mimo.Asi to všechno moc čtu a zjištuju co a jak a to asi taky neni moc dobře,ale tolik bychom si to přáli,že mi to prostě nedá.Vy jste měli známou příčinu proč to nešlo?

renca1978
7. kvě 2013

@hhani nene, u nas se nic nezjistilo, oba jsme dle vysledku vysetreni zdravi, manzel ma luxusni spermio, tak nevime..........ale mne prijde divny, ze jsem mela jenom jedno vajicko, k tomu se CAR nijak nevyjadril..........po tydnu jsem mela velikost 6-9 mm.Ono je opravdu nejlepsi nic necist 🙂 ale clovek je od prirody tvor zvedavej, takze tomu asi neporucis 🙂

hhani
7. kvě 2013

No právě a bohužel se tim jen ještě víc vystresuje 🙂 Nejhorší je,že mi připada,že všichni okolo mě jsou najednou těhotný a i ty co to vůbec neplánovali ☹ ...ale přeji to každýmu o tom žádná..jen si pořád řikám proč zrovna my... U nás jsem problém já jelikož mám neprůchodné vejcovody a naproti tomu partner má skvělý spermiogram tak budu doufat,že se zakousnou a nepusti 🙂

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 příspěvek výše...jsem to nějak neodklikla 🙂

mispulina912
7. kvě 2013

@renca1978 ahoj to je krásný ,tak vše dobře probíhá a na vánoce máte uzlíček pod stromečkem...

renca1978
7. kvě 2013

@hhani Chapu Te, ja na tom byla tak spatne, ze jsme nemohly ani nikam na navstevu, kde byly deti, tak spatne jsem to nesla...........a to jsou pary, co se snazi mnohem dele, my jsme zkouseli tak 1,5 roku doma, pak rok na klinice a vyslo to napoprve, predtim 5xIUI uplne zbytecny.........ale mam kamaradku, co to zkousej 10 let, vycerpaly vsechny pokusy IVF, dokonce 1 uz si hradili samy, ona ma spatny vajicka, takze blby, to uz je pak pruser........U tebe je dobry, ze se zjistilo, kde je problem, tak se mimcu usnadni cesta, hezky se tam zabydli a bude to.To vyjde, uvidis 🙂 Ja byla silenej pesimista, jedinny kdo veril, ze to vyjde byl muj manzel, ten to mu veril celou dobu, od zacatku ,ja teda vubec.........ale verit by tomu clovek asi mel 🙂

mispulina912
7. kvě 2013

@meyryen ahoj jedno embryo u ET ale u KEtu už bych mohla dát dvě ...... nebo už je to zase jinak ono se pořád všechno mění...

ratatooy
7. kvě 2013

@mispulina912 u ketu mužeš kolik chceš

meyryen
7. kvě 2013

@mispulina912 Přesně tak, u KETu můžeš dát klidně dvě...

lucina100
7. kvě 2013

Ahojek, tak hlásím, že jd do celého iVF v květnu už.
@ratatooy jak se cítíš, už je špinění pryč?

mispulina912
7. kvě 2013

@ratatooy ahoj jak se ti daří .... děkuji za ujištění že mohu dát dvě..... už bych si přála aby se to povedlo,vím že nemůžu tolik tlačit na pilu,ale mám ted tolik známých a kamarádek které rodí a mě už to nějak leze na mozek.....

lucina100
7. kvě 2013

@malinka_02 já měl ataky minule 150 jen a pak na konci mi připíchli a měla jsme 16 vajuch z toho. Nyní jsme dosatla stejný krátký protokol, taky vše po 150 jednotek.

mispulina912
7. kvě 2013

@meyryen děkuju.......

hhani
7. kvě 2013

@renca1978 No přesně takhle je to i u nás..Jediný optimista je můj partner a já se bojim neúspěchu,ale v koutku duše věřim v ten štastný konec..Nikdy bych si nemyslela,že tohle budu někdy řešit,ale asi to tak má být..jak se řiká "vše zlé je k něčemu dobré" 🙂 Vim,že spousta párů je na tom mnohem hůř a vůbec si to neumim představit.Můžu se zeptat v jakém Caru jste byli?

mispulina912
7. kvě 2013

@hhani úplně s tebou souhlasím,ještě že ty naše chlapy máme..... kam chodíš ty .... je to pěkná zkouška nervů ale věřím že nakonec každá z nás dojde k ůspěchu..... musíme tomu věřit...

hhani
7. kvě 2013

@mispulina912 jj to tedy až si někdy řikám jaké štěstí mě potkalo,že mám tak úžasného chlapa 🙂 a určitě to za všechny ty nervy stojí ...Chodíme do caru k Apolináři.Můj gyn. se na to tenkrát moc netvářil,ale zatim opravdu nelituji výběru.A Ty?..a v jaké jsi fázi?

mispulina912
7. kvě 2013

@hhani já chodím do pronatalu v českých budějovicích...... a v březnu měla jsem KET ale neúspěch... a to jsem na na odběrech a na transferu byla v praze v pronatalu..... ted čekám na zavolání z car budějk,až nám přivezou mrazáčky z prahy do budějovic a půjdu na další KET.......... už bych si přála úspěch každý neúspěch je jeden hřebíček do psychiky ....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru