IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
12. kvě 2013

@brsh beruško, ty se neboj, to bude v pohodě, a o žádnejch 15 letech ani neuvažuj. Nedostala jsem se na ten předchozí příspěvek

coralin
12. kvě 2013

@hhani jj to je pravda... 🙂 a už aby tu byl, že 🙂

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin no ja taky necekala ze v 31 budu bezdetna tlusta po hormonech.. Ale musi to ted vyjit!

coralin
12. kvě 2013

@brsh jo holka, tak to nebylo správný načasování celý tři roky..... v mrazíka věřím..... a doufám........ 🙂

hhani
12. kvě 2013

@brsh aha...my zvažovali taky Gonal,ale nakonec jsme šli do Menopuru šlo to vcelku dobře.Pak k tomu přibyl jen Orgalutran a naštěstí víc nebylo potřeba..Neboj oni tam už určitě budou nějaký pěkný 🙂 A snášíš to jinak dobře?

hhani
12. kvě 2013

@coralin přesně tak....nastal by nejkrásnější den v životě 🙂

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 😀 promiň, ale pobavila mě ta tlusťoška(neber si to moc osobně, prosím, mě to taky ani ve snu nenapadlo, že to bude takhle. Přibrala jsem strašně, jsem jak vorvaň 🙂 chtěl se se mnou sejít kamarád a já normálně uvažovala nad tím, jestli chci, aby mě takhle viděl.... chápeš to? ale chápu, jak se cítíš, mě to taky štve, vadí mi i to co mi narostlo na zádech a tlačí mě to, zezadu, do krku, ale dofám, že to pak splaskne, až vysadím metypred.Snad ho někdy vysadím.....

coralin
12. kvě 2013

@hhani to by nastal a nastane 😉 🙂

hhani
12. kvě 2013

@amadores a jaký jste zvolili?

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 ale těch 31 je ještě dobrejch, to máš pořád spoustu času

hhani
12. kvě 2013

@coralin určitě..musíme věřit 🙂

coralin
12. kvě 2013

@malinka_02 prosím tě, hlavně nechci aby to vyznělo nějak blbě a nerada bych se tě dotkla tím svým komentářem, já jsem si spíš v tu chvíli představila sebe, když takhle mluvím... o sobě, tak proto mě to pobavilo, ten výraz

amadores
12. kvě 2013

@hhani Iscare a nemůžu si za ty roky stěžovat na nic.Všechny holčiny kromě jedné,co jsme na soukromé diskuzi třeba na emiminu mají od nich už mimča za 2 roky, či jsou těhotné...A to, že to nevyšlo zatím u nás,tak to je věc už jiná,než Caru...holt stáří člověk neoblbne ani takto😀

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin no tak presne takhle to mam.. Po ivf sem pribrala 4 kg tak sem si rikala ket vyjde a nebudu ted hubnout.. Pak prednison a kety a jen to leze nahoru. Ted se normalne drzim jak pes. A presne jak pises, z poslednich mesicu nemam zadny fotky kde by bylo videt bricho 😀 A ted mamzel vymysli spolecnou dovolenou s kamarady v Egypte a ja nevim co bduu delat!! Asi budu chodit v osusce!! A vubec si se me nedotkal 😉 Prave naopak 😀

malinka_02
12. kvě 2013

@coralin kamarad co ceka dite ted (samozrejme to vyslo 3 mesice po svatbe) s druhym kamaradem co ma rocni dite (chlubi se ze pocakli v Parizi na dvatebni ceste) mi rikali tuhle strasne vazne ze bych nemela pit alkohol ze proto mam problemy otehotnet 😠 A ja na ne ze to uz bych nejedla tatarak, sushi a nepila roky 😀

brsh
12. kvě 2013

@hhani Já si Gonal nevybrala, dala mi ho doktorka a tak asi ví, co dělá. Aspoň doufám 😀 No, tak od pátýho dne pobrekávám a bolí mě pořád podbřišek, jakoby tahá. Ale to je asi jak injekcema, tak tím, jak rostou folikuly...aspoň doufám 😒 Pro tebe byla stimulka ok?
@coralin @malinka_02 - holky, s těma vorvaněma jsme na tom asi všechny stejně 😀 Já mám pupek jak ve čtvrtým měsíci, ale je to teda hodně i tím pitím, myslím... 🙂 protože běžně fakt 4-5 litrů nepiju

malinka_02
12. kvě 2013

@brsh no to sem si taky myslela akorat mi pak zustal a s dalsima pokusama roste 😠

lucina100
13. kvě 2013

@malinka_02 měli by počkat do pátého dne. Mě k vůli špatným spermiím říkala, že čvrtý den je důležitý na mušské faktory, pak po čvrtém dnu se uvidí a dělá se PGD a pátý den co zbyde. Jak máš 6, tak bych určitě počkala do 5 dne. Nebo z těch zmražených pak šance klesá, jak jsou spermie hrozné. Mě KET nevyšel ani jeden a to bylo tak pátý den a prý krásné blastocyty. Hned mi říkala, že čerstvé je čerstvé. No, uvidím jak dopadnu. Muž zobe od včera vitamín E a pangamin, tak uvidíme 😀
Ratatoy, drž se, to přejde brzo...Tyky chci aby mi bylo zle, hlavně aby to vyšlo, pak třeba prozvracím celých 8 měsůců, to je jedno 😀 Ani dvojičky by mi nevadily, kdyby to byly holky 😀

peta2010
13. kvě 2013

@malinka_02 tak co?co ti dneska řekli?

coralin
13. kvě 2013

@malinka_02 tak to jsem ráda.. zrovna jsem to taky řešila s tou dovolenou. V loni jsme nebyli, a nebylo mi vůbec dobře při těch práškách a letos jsem uvažovala jestli se vůbec někde chci vystavovat. Na druhou stranu říkaj, že je dobrý změnit prostředí a přijít na jiný myšlenky, aby se tělo uvolnilo. No, vždycky když nějakou fotku vidím tak se zděsím. A jak snášíš prednison? Jaký máš hodnoty NK buněk? Já po něm měla hrozný změny nálad a pak už mi přestal zabírat. Chtěla bych jít teď na kontrolní testy, abych viděla jaký jsou hodnoty.

coralin
13. kvě 2013

@brsh Já tedy piju nějak moc i těď po tom všem.. před tím ani moc ne. Já měla teď taky gonal, a před tím ještě pendometr. Ale je to asi podobný jen jiná značka. Gonal je taky levnější. To, že pobolívá břicho je normální 🙂 držím na dnešek palce

coralin
13. kvě 2013

@malinka_02 kdyby znaly hlubší záležitosti a včem jsou problémy, tak by pánové nebyli tak chytří..., že? ono je nejhorší, že si to ty lidi, který tím neprošli vůbec nedokážou představit. Moje mamka by zase byla nejraději, kdybych ten metypred nebrala a vše vysadila, jenže nějak nerozumí tomu, že když NK buňky nesnížím tak že by to mimčo vůbec nebylo...

lucavka
13. kvě 2013

Ahoj holky. Je fakt že třeba moje rodinka nás taky vůbec nechápe co se týče IVF ☹. A nedá se jim nic vysvětlit.
Dneska začínám s utrogestanem a duphastonem tak sem zvědavá jestli mě zase chytnou šílený migrény jako minule. Navíc mě začalo pobolívat v krku tak se děsím ☹.

brsh
13. kvě 2013

@coralin - já zatim neplatila nic, Kačí. Prý až vše najednou, tak si to píšu, kolik Gonalu jsem dostala a dalších injekcí, abych pak nečuměla jak puk. On je drahej i Clexane.... no kdyby to šlo všechno v tabletách, platila bych zlatem. Na dovču vyražte, dnešní puberťačky jsou jak vorvani a Ty si budeš dělat hlavu z toho, žes nabrala při léčbě? Mi každej může vylízat zadnici. Jestli rádi cestujete autem a baví vás výlety, tak doporučuju Slovinsko. Já byla úplně unešená z tý země a určitě se chci vrátit. Jak hory, tak moře. Pecka. A díky - za chvíli vyrážím! 😉

jednalucka
13. kvě 2013

Ahoj holky, tak víkend za námi, hurá vstříc lepším zítřkům 🙂 U mě o víkendu dorazila mykóza, trošku jsem se bála si něco naordinovat, abych si něco nějak nerozladila, volala jsem do CARu a můžu si vzít GynoPevaryl, tak jsem ráda. Ten zabírá 🙂
Dneska už jsem dopíchala druhé balení Dipherelinu, sakrajš, to to pěkně utíká 🙂 Ve středu začnu s puregonem, mám z toho trošku hrůzu, ale s chutí do toho a 😀
Jak jste se tu bavili o těch manžílkách- tak ten můj je strašnej optimista, tak mě to tak hezky dobíjí 😵 ze začátku mi ho bylo tak trošku líto, že musí podstoupit spermiogram a tak, ale pro 14ti denním píchání a hlavně po zkoušce průchodnosti děložního hrdla- už mi ho tak líto není 🙂 Ale je to super, když máme doma tu oporu 😉

coralin
13. kvě 2013

@brsh to teda koukám jako puk já. Protože injekce jsem platila rovnou po převzetí v lékárně. Tak to vidíš chodíme do stejnýho caru a každá to má jinak.
Šprtám právo, jsem zejtra zvědavá.....
Mužík je lenoch na řízení dlouhých tratí, zastává názor, že když může, tak se nechá raději odvézt letadlem a nechce se starat o auto. Mně by to nevadilo.... ale cestujeme po Čechách, po různejch výletech, to ho nenutím ven, když se mu nechce. Pak by mrčel a neužili bysme si to ani jeden,ale díky za typ, kamarádka tam taky byla a chválila si to.

janinafox
13. kvě 2013

ahoj holky... tak už mám po ET - od soboty jsem 2v1 😀 Teď jsem tu měla švagrovou na návštěvě, jsem trošku utahaná (to je asi vstáváním v 6 ráno) tak zas zmizím, ale jen píšu aby jste nemyslely že jsem na vás zapomněla 😉 Jinak mrazit budou 4, myslela jsem že to bude víc, když bylo tolik oplodněných vajíček, ale ne všechny jsou v té fázi aby se jim to extra líbilo, tak ale aspoň něco 😉
přeji všem krásný den a hodně úspěchů

lucavka
13. kvě 2013

@janinafox - velkrá gratulka 🙂 a moc držím palečky.

renda12
13. kvě 2013

ahojte holky tak já byla včera na vysání vajíček bylo jich 10 a dneska v 1 si budu volat jak to dopadlo když budu mít 6 ok tak chci prodloužennou kul a jít v pátek jinak mě to čeá ve středu .jsem ráda že je vše zamnou ted to bude už jen pohodička.🙂

janinafox
13. kvě 2013

@lucavka moc děkuju 😉
@renda12 budu držet palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru