IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
2. črc 2013

@pavlina1976 jujjjj bezva držím palce!!!!!!! Pak dej vědet!!!!!!!!!!!!

go
2. črc 2013

holky , tak ja dnes same spatne zpravy. 😒 Ted prisel mail, nemame zadneho mrazacka a v te vasi zazracne kalkulacce me vychazi 9procent ☹

pidisek
2. črc 2013

Hele ta kalkulace je jen zdroj stresu....fakt....navíc je to blbost..... A kolik mas embryjek?

orin77
2. črc 2013

@go Prosím Tě nevěř nějaké kalkulačce to je jenom stresující. V té se nedá popsat pořádně psychický a fyzický stav. Je to jenom nějaká pravděpodobnost, kterou nemůžeš brát vážně.

go
2. črc 2013

@orin77 neverim, ale....cloveku to pak vrta v hlave 😒

go
2. črc 2013

@pidisek mam dve u sebe, ale v mrazaku bohuzel nic ☹

tygrisek09
2. črc 2013

@go my taky nemáme, jediného snĕhuláčka mám u sebe a tam je mu nejlíp

orin77
2. črc 2013

@go Já vím, taky jsem si ji před časem dělala a vyšlo mi něco kolem 10-ti%. V Caru mi řekli, že nic takového nemám číst a ni se neúčastnit diskusních skupin, jen to zbytečně nervuje 🙂

tygrisek09
2. črc 2013

A také všechny zdravím a přeji pěkné a slunečné dopoledne

orin77
2. črc 2013

@go Vždyď je to krásné mít 2 embryjka pěkně u sebe pod dohledem. Tam je jim líp než v nějakém mrazáku.

tygrisek09
2. črc 2013

Mě přijde, že ta kalkulačka zvedá % v případech, kdy už jste těhotné byly nebo už dítě z Ivf máte, takže hlavu vzhůru a úsměv na tváři.

go
2. črc 2013

@orin77 ja mam na to stejny nazor, ale nedalo me to a musela jsem bohuzel takovou blbost vyzkouset 😉

jaka17
2. črc 2013

@orin77 Ahoj, já si koupila kávu bez kofeinu, a Caro, řekla jsem, že je to součást diety...a byl pokoj...zítra jdu ještě na kontrolu po tom krvácení, ale je mi už dobře a domluvíme se konkrétně...zatím mi říkali, že až odmenstruuju - tj. možná za 28 dní, možná po tom potratu za 6 neděl, tak se začnu připravovat na ket- což je v průběhu srpna...
Tak uvidíme a držím palce všem..
@pavlina1976 jsem jeden velký umačkaný palec, musí to vyjít....
@janice_opice no já jsem ten test zkoumala a zadávala různě a podle toho mi to taky různě vycházelo, hodně procent mám za ty moje přirozený těhu, jinak bych byla s mým věkem v kelu...ale je to jen taková hra, myslím, že vážně se to brát nedá...
@go takže se na to s tím testem můžeš vy....víš co..

pidisek
2. črc 2013

@tygrisek09 jak je?

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek řekla bych, že dobrý, akorát jsem byla ráno s malým ve městě a udělalo se mi tak špatně, že jsem myslela, že nedojdeme zpátky. Mívám nízký tlak, ale tohle se mi už dlouho nestalo. Cestou jsem si hledala nejbližší popelnici, kdyby něco.

go
2. črc 2013

@jaka17 presne, ja na tyhle veci neverim a ted jsem se nechala tak blbe zblbnout 😎 . Ty uz pijes Caro? Ja si davam jedno preso k snidani , pry mohu 🙂 . Srpen je tu za chvilku, tak uz trenuji pesti , palce na mackani 😉

pidisek
2. črc 2013

@tygrisek09 tak to je fajn ne? Me jen rano chvíli palila žáha, ale sezrala jsem večer kilo lusků, takže to je jasny z čeho ze.....😀

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek co Ty?

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek nestěžuji si, akorát takhle blbě mi ještě nebylo a s kočárkem to byla náročná cesta

pidisek
2. črc 2013

@tygrisek09 bolesti jen malinko, žáha rano, ale to bylo stopro z prežrání....

pidisek
2. črc 2013

@tygrisek09 tak to je jasnýýýý 😀 😀

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek bolesti občas, ty tak moc nemám čas sledovat, a když tak se s tím stejně nedá nic dělat než čekat

jaka17
2. črc 2013

@go Neee, Caro jsem pila, když jsem byla těhu, měla jsem mít mimíska po ET ve stejném termínu jako orin, jukni na můj profil, nechci to tu už ventilovat, neb to holky, co jsou v pohodě těhu pochopitelně stresuje...ale ted´už řeším toho srpnovýho mrazáčka a nemůžu se odtud odtrhnout, protože jsem vopice zvědavá a zajímají mne ty osudy, jak to dopadne a chci holkám fandit... 😀 😀 😀 a Vám novým taky..

tygrisek09
2. črc 2013

@pidisek žáha dobrá, ale ty vzdušné zámky 😀

go
2. črc 2013

@jaka17 ja vim, jsem na to preci stejne jako ty, tedy mam za sebou to same a uz o tom nechci psat. Myslela jsem zda pijes Caro uz s predstihem, jako pripravu na srpen 🙂 . Taky jsem moc zvedava a rychleji tu vse utika 😉

jaka17
2. črc 2013

@go promiń, člověk to nestíhá všechno sledovat, no já beru jen vitamíny, jinak zatím nic..

petulak1988
2. črc 2013

holky zeptam se blbe..me dr na 5dni zakazal sex ale vadi i orgasmus nebo ne???

orin77
2. črc 2013

@jaka17 Tak Caro mi nic neříká. Ono to chutná jako káva? Máš volno celé prázdniny nebo paní učitelky musí být některé dny v práci?

meyryen
2. črc 2013

@janice_opice Já to zkoušela a vyšlo mi 39,9 no brala bych tak aspoň 99,9,% 😀

orin77
2. črc 2013

@petulak1988 No nejsem přímo expert, ale někde jsem četla, že po ET, by mohly stahy dělohy při orgasmu vypuzovat embryjko.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru