IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
3. črc 2013

chjo ženy, dneska jsem 31den cyklu a ta mrcha červená nikde, čekám na ní........abych se mohla začít ládovat práškama a pak hurá na ket a zase si mrcha jedna dává na čas.... 😠

janice_opice
3. črc 2013

@lenkafel ahoooj no to je vždycky tak, že když na ní čekáš tak na sebe nechává čekat, ale nebooojjjjjjjjj už to brzo bude do pátku je u tebe!!!!! Já se zase strachuju,aby nepřišla, protože mám fakt menstruační křeče jako prase... Držím pěsti!! 😉 😉

pidisek
3. črc 2013

@janice_opice neboojjjjj ja se taky bojiiimmmm

lenkafel
3. črc 2013

@janice_opice tak i ty bolesti můžou být známkou toho, že se v břiše něco děje, třeba se tam zavrtávaj.... 🙂 , určitě to bude dobrý neboj, zasloužíš si to.......no jo je to tak, když na ní člověk čeká, tak se pěkně zpozdí ☹

petulak1988
3. črc 2013

@janice_opice me dnes boli bricho cely den jak blazen...uz jsem i odpoledne spala...asi utrogestan ale dnes sila...a ty se neboj zadna mrcha neprijde

jaka17
3. črc 2013

Ahoj holky,
tak vše v pořádku, moříčko schváleno, tak se pojedem válet a po ms vlítnem do ketu, abych si s váma těhulema mohla psát dál, vikingové a další musí mít mladší kamoše...
@janice bolesti jsou dobrý znamení , hodně holek to tu psalo a jsou těhu...
@martas budeme muset asi zase držet obě, když maj vikingové depku.
@go já byla taky před tou bouřkou groggy, no a ty kroupy...
@pavlína mám taky mamku údernici, musí se pořád zaměstnávat...tak jí zajistíš zábavu na dost dlouho..
všem ostatním držím palce v těhulení...

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988
@pidisek
@janice_opice bolesti k tomu zkrátka patří, v podbřišku se teď děje velký šrumec, k tomu velká dávka hormonů, tak to musí být znát. Pak začne bolet děloha, jak se začnou mrňousci roztahovat.

tygrisek09
3. črc 2013

@jaka17 děkuji za přání a já zase přeju úžasnou dovolenou u moře, spoustu odpočinku, klidných myšlenek a nepřeberné množství nabraných sil do dalšího boje.

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 no kdyby aspon clovek vedel ze to jsou mimisci..tak mu ano ta bolest nevadi 😀

petulak1988
3. črc 2013

@jaka17 ahojky tak si moricko krasne uzij... zavidim... 🙂 no treba jeste pojedeme kdyz to nevyjde a nevyjdou ani lazne.... tak si krasne odpocines ,odreagujes a nacerpas nove sily..

janice_opice
3. črc 2013

@tygrisek09 všsk já vim, nejhorší je, že jsou právě stejné jako při předchozích nepovedených pokusech:( Ale zatim mrcha není tak jsem těhotná 😉

janice_opice
3. črc 2013

@lenkafel ale jooo já tu radši dneska nic moc nepsala, páč jsem měla nějakej horší den, zítra to bude už OK určitě 🙂

pavlina1976
3. črc 2013

@jaka17 ty se máš, moře to bude krása.....letos pojedou jen babička s dcerou 😀

martas14
3. črc 2013

@janice_opice zlatííííí, den blbec je hold den blbec a nenaděláš s tím nic, úplně tě chápu, protože vím o čem mluvíš....kdybys byla tady poblíž, nabídla bych ti kopnout si do mé antidepresivní díry co mi naordinovala Pavlínka 😀 😀 ....Já dnes dostala ještě blbější zprávy od mojeho z práce, že nebude doma ani na svátek!!!! ale kupodivu je mi líp než včera, asi začarovaný kruh 😀 😀 😀
posílám objetí a jdu si na tebe ulejt holka, aby mrcha věděla, že jedinou červenou barvu my dvě tolerujeme jen u vína 😉 😉

martas14
3. črc 2013

@pavlina1976 no sice jedou jen babička s malou, ale tebe zase čekají horké chvilky při testu, kde se zapotíš štěstím až tam vyplují krásné //

martas14
3. črc 2013

@jaka17 máš recht, holka dneska musíme zdvojnásobit služby, aby zase bylo líp 😉
no a k moři gratuluji, na to jsi se nemusela ptát ani doktora, to bych ti naordinovala i já .....podle mě není lepší lék na cokoliv než mooooooře 😀

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 😀 😀 jojo s dírou jsem to četla🙂)) dobrej nápad bývala bych nemusela platit tu studnu čéče 32 m to bychom měly jako prd!!!! 😀 😀 jen si ulej holka ulej..mně začaly i křeče v zádech tak jsem z toho teda fakt odvázaná hmm.... no uvidíme..........snad se tam Vikingové perou o své místo🙂

martas14
3. črc 2013

@lenkafel no chápu děvče je to vopruz.......já před KETem měla taky meškání...místo neděle přišla až ve čtvrtek 😝 😝 né nadarmo se jí říká mrcha 😅 😅 ale neboj příjde a pak naskočíš do rozjetého vlaku 😉

janice_opice
3. črc 2013

Holky já si taky zlepšila náladu,když jsem koukala na letenky na Krétu 😀 😀 a taky do Stockholmu 😀 😀 bueme tam spát na lodi to bude super!! 😎 ted jsem se vrhla do plánování zahrady a skalky na chatě až bude hotová tak se zabavím🙂

petulak1988
3. črc 2013

@janice_opice my jsme jak pres kopirak..nemuzu dnes se zady vydrzet.. desny.. no kez by to dopadlo obema dobre.. 🙂

martas14
3. črc 2013

@janice_opice a víš, že jsem na tu tvou studnu taky myslela, že jsem si to mohla vzít jako brigádu 😀 😀 že bych vypomohla a ještě udělala dobře sobě 😅
křeče v zádech jako tak do ledvin, jsem taky četla u holek co jsou těhu....hold je to ono a nic jinýho 😉

pavlina1976
3. črc 2013

@janice_opice vždyť budeš na lodi blinkat 😀 ale přejme ti to!!!!! 😀 😀 😀

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988
@janice_opice záda me bolela asi 3 dny po KETu, ale zato fest

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 no me zacly dnes.. 6den po ET ale fakt desne.. chjo jdu to zkusit zaspat

tygrisek09
3. črc 2013

@martas14 Jj, přesně jak píšeš bolest do ledvin, už jsem začala mít strach že zánětu. Ale že by to bylo k tĕhu, tak to jsem neslyšela. A že jsem už slyšela věcí 🙂

pavlina1976
3. črc 2013

@martas14 teda Martinko už se zase směju od ucha k uchu 😀 . 😀 To je fakt hláška i se studnou i s dírama 😀 . Tak pak pojedem kopat Janince tu skalku 😉 . Doufám, že ta Janinka zahlásí co nejdřív ty// 😀 . A tobě, že bude lépe 😉

tygrisek09
3. črc 2013

@petulak1988 mě přestala proto, že malého teď nosí naší místo mě

petulak1988
3. črc 2013

@tygrisek09 no ja nic tezkeho netaham.. no kdyz to bude k tehu tak to s laskou vydrzim....... 😀

martas14
3. črc 2013

@janice_opice no to se nedivím, já vidět letenky na Krétu, tak se přímo roztaju blahem 😀 😀 a hele plán nějaké dobré skalky i s názvy rostlinek a doprovodnýma fotkama bych teda taky potřebovala 😉

martas14
3. črc 2013

@tygrisek09 no podívej já to fakt četla na nějaké diskuzi, takže jak jsem nakoupila, tak prodávám 😅 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru