IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
7. črc 2013

@janice_opice ja se jeste budu chvili ukajet ze jsem tehule 🙂

malinka_02
7. črc 2013

@janice_opice no to mas pravdu ale v letadle je vse jiny je tam jiny tlak a neokyslicujes se dobre ani ty..
@go ja trpim na zanety mocaku a do bazenu vubec nemuzu, tak jedine si napustit vanicku a pak vypustit 😀

pidisek
7. črc 2013

@go
@janice_opice
Chichichi no ja jeste nevím...

go
7. črc 2013

@malinka_02 ja tedy mam take s mocakem problemy, ale nas bazen, kam chodim vetsinou jen ja manzel, vytapeny a slany me vubec nevadi. Naopak tehotna kamaradka k nam chodila obcas plavat i s prvnim rocnim rostakem 🙂

go
7. črc 2013

@pidisek ty jsi zla, ja uz se taaaaak tesim 🙂 Moc ti // preji.

janice_opice
7. črc 2013

@malinka_02 jak říkám, uvidíme, máme pjištění storna tak přinejhorším to přeplánujeme

malinka_02
7. črc 2013

@go no my bohuzel svuj bazen nemame..
@janice_opice tak ono uvidis jak bude..

go
7. črc 2013

@malinka_02 alespon mas klid, ze ti to neublizi. Zbytecne lakadlo 😉

pidisek
7. črc 2013

@go zkusím se přemluvit....🙂 ty jo ja jsem ospalá.....

brsh
7. črc 2013

@petulak1988 tedy bez urazky, ale prestan blbnout - jaky bys mela mit priznaky? Vzdyt jsou zensky, ktery nevi do ctvrtyho mesice, ze jsou tehu...udelej si test, at mas klid. Takhle stresovat mimouse je zbytecny 😢
@malinka_02 on dokaze umrtvit. Mrkni na net, jestli to muzes pouzit
@janice_opice - nebo vysli prarodice s Kubou 😉 jako.ten tlak je fakt na prd. Mam kamaradku letusku a ji rikala zkusena kolegyne, ze by tehu neletela. Ale nemusi se samo.bic.stat. Proste uvidis 🙂

go
7. črc 2013

@pidisek bez se na to hezky vyspat 😉

petulak1988
7. črc 2013

@brsh ale ja se vubec nestresuji..jsem v pohode,uzivam si vylety... testovat mam 17den po .. nevim proste jsem nejak v klidu... je to bud anebo .. kdyz se budu stresovat stejne tim nic nezmenim... bude mi chvilku smutno to je jasny to bylo a je kazdy z nas kdyz to nevyjde.. ale nemuzu se hroutit z kazdeho neuspechu..tusiz fakt nestresuji jen rikam ze nemam zadne priznaky...

petulak1988
7. črc 2013

@pidisek tak drzim pesti

pidisek
7. črc 2013

@go no uvidíme.... 🙂 ale normálně chodím spát po půlnoci....🙂
@petulak1988 😀

martas14
7. črc 2013

@janice_opice tož já se sem dostala až teď, ale teda za toto to stálo!!!!! Janičko zlatíčko moje já se zblázním i za tebe, ducháče vidím krásně i přes sklo 😉 😉 😉 Já tomu tak věřila, prostě nový CAR dobrý CAR, všechno vymysleli jinak a přestože začátky jsme měly trochu dramatické, tak je super, že jsi to nestopla a oni se ti za to Vikingové krásně odmění a já teda chci aby tam byli oba Thor i Xena 😀 😀 😀
Muselo to krásně dopadnout, když je i bratříček tak pěkně přivolával a věřil 😉
jsem fakt mimo, je to prostě úžasný!!!
držím dál palčáky o sto šest (a to jsem si je dnes nalakovala brutální červenou, takže to se s nima bude dělat jedna báseň 😀 ) až do utz a pak do dalšího .....no mám to ještě na dlouho, ale stejně nemám nic lepšího na práci do zimy 😀 😉
Jinak hlavu jsem taky normálně barvila v těhu a vše bylo v poho a co se týká té dovolené tak je to jak říkáš, ono se pak hledá kde co na co svést, ale prostě když to nemá vyjít, tak to prostě nezastaví nic, já jsem v tomto realista....myslím,že důležitá je psychika mamči, což dovolená nasbírá samé plusové body 😉

brsh
7. črc 2013

@petulak1988 ok, tak doufam, ze se nezlobis. Na me to tak pusobilo, ale tj i tim psanym slovem. Zni to jinak nez kdyz si clovek.povida osobne. Ja bych teda 17 dni nevydrzela 😉 ale jestli jsi takhle v klidu, tak to das!

martas14
7. črc 2013

@go holka, však jsme domlouvali středu nepatuješ 😅 desátý den rozhodne, to že jsi posledně měla ducha už sedmý den, neznamená, že to teď musí být stejné i když jsou stejně staré blasty...každé těhu je jiné jak u prvního dítěte tak u druhého, takže proč by měli mít stejný náběh embroušci.....ještě držíme palce a ono se nám to tam třeba krásně vymaluje 😉

petulak1988
7. črc 2013

@brsh ne nezlobim ..to vubec ne.. 🙂 uvidime treba testnu drive,ted uz na vysledku nic nezmenim.. 🙂

martas14
7. črc 2013

@pavlina1976 ahoj Pavli, tak jak je na čekané 😀 😀 no asi nic moc, viď , ale ono to uteče neboj a po takové krásné inspiraci od Janči to se bude teď vybarvovat všem ...hold těhu vlna letí a není k zastavení 😉 tak užívej dobrot, taky jsme včera a dnes grilovali a bylo to mňamózní.....a dloubání je k tomu uhnizďování potřeba, tak se nelekej....stejně prd víme, kde má člověk co přesně cítit nebo vůbec necítit 😀

go
7. črc 2013

@martas14 moc dekuji za hezke pohlazeni po dusi na dobrou. Urcite jeste zkusim ve stredu 🙂

martas14
7. črc 2013

@pidisek to je mi líto, že to přítel tak zabalil 😖 třeba jen měl nějaký tlaky v hlavě, nechá to projít, zváží svou chybu a příjde s omluvou....ale i kdyby né, tak moc přeji, aby to miminečko klaplo a udělalo ti tolik štěstí v životě, co umí jenom prťata

martas14
7. črc 2013

@go není zač, víra je to jediné co vlastně můžeme dělat v tomto stádiu, kdy už je to stejně jen na fazolkách ....a když nás věří víc ve spolek, tak to bylo aby to nebylo 😉 😉 Dobrou holka

tygrisek09
7. črc 2013

Příjemný večer, děvčata. V průběhu dnes jsem vás stihla akorát číst. Natož odpovídat. Měli jsme návštěvu. Jsem totálně utahaná. Začalo mě děsně píchat v podbřišku ☹ a mám pocit, že ze mě něco vytéká, ale zatím nic.

pidisek
7. črc 2013

@martas14 děkuju..🙂 ...ja porad věřím... 😀

pidisek
7. črc 2013

@tygrisek09 ja jsem na tom stejně.......

go
8. črc 2013

Dobre ranko, tak sup jsem dalsi testiky s // 🙂

malinka_02
8. črc 2013

@go no v tehle vedrech zase furt zalezla me taky uz nebavi..

petulak1988
8. črc 2013

@go cekam na @pidisek... urcite ma //

janice_opice
8. črc 2013

Ahoj holky, dobré ráno 🙂 tak co?? kjkak se dnes máte? Já jsem dnes první den v práci a nevim jak do odpo vydržím, furt se mi chce spát:D

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice Dobre ranko ...tak uz v pracovnim procesu? To ti verim ze se ti chce spat ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru