IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

baby1984
autor
8. črc 2013

@janice_opice Jani hod mi sem tabulku at nemusím hledat,napíšu tam změny 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@baby1984 jůůůůůůůůůů tak antikoncepce zabrala holka????samé pozitivní změny

janice_opice
8. črc 2013

@baby1984 já jí taky musel najít naštěstí vím, že je na stránce 2 téhle diskuze:DDDDD taky jsem tam hodila změnu snad trvalou🙂https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988
@tygrisek09
@go
@pidisek holkyyy tak jsem koukala nejste v tabulce šup šup🙂)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

pidisek
8. črc 2013

@janice_opice já si asi jeste počkám, chci si chovat naději...aspo o par dni smutku bude mín....

baby1984
autor
8. črc 2013

@janice_opice hodná moc děkuji,tobě moc gratuluju a držím pěsti ať čárečky sílí 🙂 je tu vlna radosti tak snad to dlouho vydrží

pavlina1976
8. črc 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, tak na tebe myslím a dávej na sebe pozor a opatruj se. Jsem zvědavá jestli tam budou oba vikingové 😀 . A co muž? Ten je taky asi naměko viď? Je to skvělé 😀 . Mě přestalo bolet břicho, tak snad to není špatné znamení 😉

orin77
8. črc 2013

@janice_opice Podle posledního UTZ co jsem měla na konci června bych teď měla být cca 10+2. Ve čtvrtek jdu ke gynekoložce a na krev.

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek ale to jooo, ale do té tabky se zapsat můžeš ne?? tam se píšou i předstimulantky a stimulantky je to takový přehled CAR, lékařů apod. informací, ty // jsou jako bonus později🙂ale nutit tě samo nemůžu! 😉

janice_opice
8. črc 2013

@baby1984 děkuju, mám hrozný strach, ještě, že jsem v té práci, tady to tak nějak víc vypouštím!!

janice_opice
8. črc 2013

@pavlina1976 jasný dávám, ráno jsme vezli Kubajse na skauta na 3 týdny a já ted vymýšlím tu dovolenou jak to nejlíp udělat, doufám, že táta řekne, že pojedou místo nás...to by byl Kuba štastnej, že jede k moři a pak bychom jelina týden na ten Šikluv mlýn!!!🙂)) já jsem zvědavá na tebe, kdy budeš tedy testit?🙂

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 jůů tak to budeš mít to největší psycho brzo za sebou. Moc držím pěsti at to pokračuje krásně a v pohodě🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice nevim jak se tam zapsat... jsem tatar 😀

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 tak koukni na někoho posledního a dle něj to obšlehni🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja jsem v tabulce...jen opravim zmeny

orin77
8. črc 2013

@janice_opice Moc děkuji, já bych nejraději chodila na UTZ každý týden a né v tak dlouhých intervalech jak je běžné 🙂 Pořád se potřebuji ujišťovat, že tam je a že je mu fajn. Jinak na ten kombinovaný screening mám jít 23/7, tak uvidíme.

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 😀 no tak supeeer a připiš tam ty // 😀

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice no to urcite neee.. 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 ale jo neboj, dopíšeš🙂ne teda ted,ale po krvi 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja na krev musim jako samoplatce jedine tady chteji test a pak az ultrazvuk ale ja verim testu az bude nekdy udelany 😀 takze pokud / tak / a zadna krev to nezmeni

pavlina1976
8. črc 2013

@janice_opice v pondělí, to bude 13 dní a říkala mi to i sestřička v caru, že bych hned zajela na kontrolní krev, že v po jí posílají 😀 . Uvidíme no, to víš, že to bude nejdelší týden 😀 . My vezeme zítra na letiště Pavlínku s mamkou, letí na Djerbu 😉 , se maj 😉

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 ale jo o tom žádná, já si ho si ten test půjdu zaplatit, protože mě strašně zajímá jakou budu mít hodnotu v krvi🙂 tak držím pěsti do testu!
@pavlina1976 jojo to je ten čáp!!!!! neboj bude to tam..já včera vezla bývalou švagrovou s mužem, letěli na Krétu...🙂)) maj se no,ale já to ted všechno vyměnila za to,a by byly furt // a v pořádku, fakt mám hrůzu, že to najednou zmizí a všechno bude pryč...

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 tak to ti furt věřim, nejlíp by bylo mít UTZ doma, že? 😀

orin77
8. črc 2013

@janice_opice No přesně, pořád bych se prosvěcovala jak když se zkoumají slepičí vajíčka jestli jsou oplodněný 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@pavlina1976 jo jinak můj muž je z toho strašně vyplesklej, on je hodně introvert, aby mě nestresoval, ale já na něm vidím jak je vnitřně strašně štastnej a doufá, ale taky se bojí moc se bojí a každou chvilku se mě ptá jak mi je 😀 😀 😀 s tou dovčou to nakonec právě rozhodl on🙂 já teda nabídla alternativu hlavně Kubovi, tak doufám, že budou mít ještě nějaký volný místa v šiklandu🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice moc dekuji vemu si ty pesticky do dalsiho cyklu 🙂

janice_opice
8. črc 2013

@orin77 :DDDDDDDDDDDDDD tak to jsem nikdy neviděla s těma slepičíma🙂

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 a proč to takhle balíš? vždyt nevíš, jelsti ti to vyšlo!!!!herdek

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja vimmm 🙂 uvidime...ted dlabu kolacky a pritel mi privezl 3kila jahod tak jsem je odstopkovavala ☹ 😀

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 to by se mi taky hodilo, mám hroznou zácpu a třeba bych si pak aspon došla 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru