IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja chodim normalne...je fakt ze jahudky mam ted denne 🙂

lussyy23
8. črc 2013

Ahoj, také jsem podstoupila IVF, 6.7 a čekám jestli se zadařilo. Odebrali mi 8 vajíček, 4 oplodnili a bohužel jen jedno přežilo 😒 jsem z toho docela spatná, slzu jsem zamáčkla, tak doufám, že se nám to povede a budu se radovat, jako některé z vás 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@lussyy23 moc moc moc drzim pesticky ..pekne odpocivej 🙂

lussyy23
8. črc 2013

@petulak1988 děkuji moc 🙂

akdar5
8. črc 2013

@lussyy23 Ahoj, neboj, stačí i jeden bojovník a ten si to u maminky za všechny vybojuje...🙂 tak hodně štěstíčka...🙂

brsh
8. črc 2013

@lussyy23 ahoj a vitej, ja mela jen jedno vajicko a zabojovalo 😉 ver mu. Moc drzim palce!
@hhani - Hanci, ja tu furt vegetim. Mam svatej pokoj, jezdim si pro ovoce a rajcatka k zelinari, chodim.ven s Leftym a mam hrozny bricho. Pribrala jsem jen kilo a pul zatim, ale pupik jako v patym mesici 😀 Jinak vse ok, jdu na.krev uz pristi tyden a za tri na screening...nemuzu se dockat. Mam sedm nedel.mezi utz a je to.dlouhy ☹ co ty, uzivas leta? Konecne je krasne i na kola a sporty. Ze neni takovy vedro, vid?!

hhani
8. črc 2013

@brsh tak to ti zavidim,mas krasny klidek .. jen si to pekne uzivej ja se v zari pridam 😉 .. jo uz drandime na kolech pekne a za 14dnu na vikend na moravu a v srpnu na tyden tak se docela tesim a pekne naberu sily na zari at mimiska pekne udrzim 😀

hhani
8. črc 2013

@lussyy23 Ahoj neves hlavu i 1 dokaze divy a pekne se udrzi ..drzim palce a hodne stesti 🙂 ..tady je na slzy vzdy casu dost tak to nevzdavej 😉

lussyy23
8. črc 2013

Holky, děkuji za povzbuzení 🙂 doufám, že to bude bojovník. Trochu mě uklidňuje, že mu nepomohli a cestičku si našlo samo. Kdyby se to nepovedlo, nevíte za jak dlouho se chodí na druhý pokus?

hhani
8. črc 2013

@lussyy23 pokud nemas mrazacky tak jako ja tak za 3 mesice ☹

pidisek
8. črc 2013

Holky blbý... Ted to boli úplne ale úplne uplne dole -a to je ms....☹

lussyy23
8. črc 2013

Mrazáčky nemám, teda, to je docela dlouhá doba 😒 Tak to budu muset ukončit neschopenku, jít do práce a pak zase na novo? to ze mě v práci budou mít radost 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek tak testni a neplas nemusi to byt MS tak sup holka...myslim na tebe

petulak1988
8. črc 2013

@hhani ja mohla u apolinare za mesic

hhani
8. črc 2013

@petulak1988 na KET ano ale cele IVF se stimulkou nikde driv neudelaji..musi dodrzet 3 mesice aby se telo vratilo do normalu..

petulak1988
8. črc 2013

@hhani ja ale opravdu mluvim o novem celem IVF... ne o KETU kdyz jsem posilala dotaz do repromedy tak tam kdyz je vse v poradku a minuly cyklus byl cely v poradku nedelaji pauzu vubec.. aspon tak mi doktor odpovedel

meyryen
8. črc 2013

@petulak1988 jojo souhlas s hhani na pojišťovnu tříměsíční pauza od IVF 😒

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 děkuju...strašně me v tom břiše bodá az mi to jde do ramen...jsem moc smutná...uz jsem tomu začínala věřit...

meyryen
8. črc 2013

@petulak1988 tak to docela koukám...a to máš hrazené pojišťovnou?

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 i pojištovna ????? Co vím, tak pojištovna schvaluje až po 3 měsících další cyklus, tak to tedy nevím...

petulak1988
8. črc 2013

@meyryen jj hrazene pojistovnou... tak prave nevim vsude je to jinak.. ale i Rezabek na strankach co jsem napsala ze on doporucuje mesic kdyz je vse v poradku ...ze teda alespon mesic a ten jsem mela ja...

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek hele mě tam bodá taky až v tříslech, tak neplaš, ještě mrchu nemáš!!!!! 😉

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 no a u které jsi pojištovny?? Vím, že to měli snad v podmínkách skoro všechny pojištovny, že až po 3 měsících může jít žena na další hrazený pokus, tak třeba se to ted někdy změnilo:O

petulak1988
8. črc 2013
petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice hele zacatek stimulace se pocita od prvni injekce co ti pichaji pred cyklem??myslim dlouhy protokol???

hhani
8. črc 2013

@meyryen prislo by mi divny,ze sami vymýšleli co zkusit abych nemusela cekat..ale bohuzel u me nic jineho nez dalsi pokus neslo..

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek proc tedy netestnes hmmm?? Sup....

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 aha tak to změnila asi VZP, jinak:
V našem centru obvykle nedoporučujeme opakovat stimulaci vaječníků a odběr vajíček častěji než 1x za 3 měsíce. Stejným způsobem je i některými zdravotními pojišťovnami limitována úhrada.
Jde-li o cyklus se zmraženými embryi, lze ho provést prakticky každý měsíc.

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice jj KET samozrejme to jo...

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 jj doba, kdy prostě začneš s užíváním stimulantů.....já měla včera měsíční výročí mojí stimulky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru