IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
8. črc 2013

@petulak1988 já měla pocity a bolelo mě vše celých 14 dní a nebylo nic.. tak na to nedávej a uvidíš🙂

pavlina1976
8. črc 2013

holky ještě včera mě bodalo v břiše a dnes nic, jen občas takový šimrání......Já se z toho zblázním.... 😉

petulak1988
8. črc 2013

@coralin to mas pravdu kazda to ma jinak...u me je akorat hrozne rihani a plynatost ale to je asi utros.. ☹

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 to je za chvili na bohnice...ja se tam uplne vidim... 😀

go
8. črc 2013

@pidisek ja byla ted s manzou na vece a uz citim jak se zene mrcha, jen ji drzi prasky. Jsem total natekla a nic me neni, ve vsem vypadam jak krabice. Mit dalnice jako ty, tak by me to bylo fuk, ale takto me to stve 😒 . Ty se hlavne opatruj a zadne nervacky🙂

martas14
8. črc 2013

@pidisek to jsou dálnice jak někde na západě a né tady ty naše místní vymlácené 😀 😀 😀 No krása holka, toto je prostě ta správná náplast na všechno, teď už bude všechno jen růžovější a růžovější nebo taky za devět měsíců modřejší, modřejší 😀 tak se opatruj a ať je všechno ok i nadále

martas14
8. črc 2013

@pavlina1976 příští pondělí je za chvíli neboj 😅 teď je ještě hej, počkej na víkend to teprve budou nervičky na pochodu, ale nesmíš embrouška zneklidňovat, protože on si právě vybírá fixu, kterou se ti pěkně podepíše na test, tak aby nevybral nějakou špatnou, protože sice teď letí neonové barvy, ale to by mohlo být špatně vidět 😀 navíc čápa už jsi viděla, takže je to jasný 😉
děkuji, že na mě myslíš....už je mi o hodně líp, už se to celkem zlomilo a zase už mě těší sluníčko a tak....dokonce už jsem se i připálila, no jsem kůň 😉 naštěstí to hnědne, tak aspoň nevypadám jak spařený rajče...teď ještě aby už byla za mnou ta kámoščina svatba, jdu za svědka a celkově to hrozně prožívá, tak abych jí tam něco nepotento 😅 ještě by to chtělo vymyslet nějako zábavu pro ni, ale to teda nevím co....ale jinak chci už aby byl leden, jak se tu valí ta dvojková vlna, tak bych už taky chtěla aby se něco dělo....

martas14
8. črc 2013

@janice_opice máš recht, ty budeš mít teď lepší dovolenou a to mateřskou....ten první trimestr je ošemetný na bars co, takže je lepší být radši v klídku a mít nohy nahoře jak se říká 😀 šiklák je taky super.....
no hliníkový lžičky cítit je určitě dobrá mňamka, ale ono to zas přejde a příjde nějaká ještě lepší 😝
pěkně hlaď bříško a vše bude ok

martas14
8. črc 2013

@janice_opice co to čtu holka, žádný odcházení se konat nebude, určitě to je jen moc naředěná moč, navíc na začátku to tak neskáče, takže duch tam je a pěkně ob den poskočí jak hravé štěně .....neboj Jani, my je nedáme 😉

brsh
8. črc 2013

@janice_opice - v.klidku si rano udelej test a bud v pohode. Muze byt jen jedno mimo a to do toho jsi naredena po celym.dnu. Hlavne neplas 😉

pavlina1976
8. črc 2013

@martas14 jdeš za svědka jo? to je hezký, užiješ si to asi víc než nevěsta co 😉 to bude fajn. To je dobře, že už tě to přechází, na to nepomůže nic, jen čas viď? ani pověstná antidepresivní díra 😀 😀 , uteče to a leden bude fajn, budeš v dobré náladě, plná sil a připravena na tisíc procent! A to by bylo, aby nebylo! Mám jedno srdíčko, tak ti ho pošlu ju 😉 Opalovačku tu ti závidím, koukám na krásně prohřátý bazén....zakrytý plachtou ☹ , miluju ležení na lehátku v bazénu, taky se vždycky připeču 😀 . jj doufám Martinko, že tam v po budou dvě. Jako každá tady 😀 . Věřím tomu že to klapne 😀 . Užívej si sluníčka a vínečka, to ti taky trochu závidím 😉

martas14
8. črc 2013

@pavlina1976 no to mám právě obavy abych si to neužívala až moc, už teď z toho mám nervajz 😀 hlavně bych jí ráda vrátila, že tak jako vždy pomůže když může a známe se od školky, takže je to takový ten můj srdcový člověk, akorát ta hlava mi teď nemyslí, tak jak by měla 😝
jo přechází a náhodou tvá antidepresivní díra i když né fyzicky vykonaná, tak imaginárně mě pomohla mooóóóc 😉 ta neměla chybu.....
jo opékačka na sluníčku je super, člověka to fakt dobije tím pozitivem a světlem, no a na lehátku přímo v bazéně, to musí být teprve chrochtanda 😀 , sice to teď musíš trochu oželet, ale do konce prázdnin si to ještě užiješ i s mimouškem v bříšku, to pak bude teprve dokonalé ( i když to samozřejmě nebudeš moc přehánět, protože připalovat se tzv. s kocúrem v trúbě se nedělá 😀 )
už se Pavli těším na tu tvoji zahraniční dálnici aby jste mi pak mohli v lednu držet palce i s Jančou i mimčama, to budou další palce navíc 😉

pidisek
8. črc 2013

@go a kdy testujes ?

janice_opice
8. črc 2013

@martas14 holka ty jsi takovy slunicko.ja se strasne pohadala s muzem(a to my se skoro nehadame)a pekne jsem si to vsechno orvala.asi jsem tomu moc nepomohla:(.

janice_opice
8. črc 2013

@brsh je fakt, ze jsrm vypila asi 2 litry dzusu od 17-20 hodin tak uvidime.

malinka_02
8. črc 2013

@go no ja zase tak uplne se neschovavam, vzdycky vylezu na slu icko treba na 20 minut a chranim brisko a pak zase zalezu vychladnu a znova..
@janice_opice taky sem rada ze sisto nechala projit hlavou, lepsi ted nic neriskovat!

malinka_02
8. črc 2013

@baby1984 tak to je super!! Meli ti ji dat hned!

malinka_02
8. črc 2013

@brsh a kilo a pul si pribrala od zacatku tehu nebo od zacatku stimulace? Ja pribrala mraky ta stimulku a ted za posledni 2 tydny zas 2 kg pritom vsude pisou ze v prvnim trimestru se nepribira..

malinka_02
8. črc 2013

@janice_opice co blbnes! Ja z odpoledni moci nemela skoro ani ducha! A hlavne hcg stoupa pomalu mrkni ke me na testy!
@pidisek krasny dalnice! A uz neplas 😉

martas14
8. črc 2013

@janice_opice no to plakání se jim určitě moc nelíbilo, ale ono to z těla vyplavuje i to zlé, takže se jim po tom určitě vyčistil vzdoušek 😉 ale už jim to nedělej ju 🙂 to mě mrzí, že jsi se pohádala s manžou, ono se to zase srovná a bude líp, oni ty hormony jsou prostě zátěž i když se nám to tak už třeba nezdá, všechno je to děsně znásobený a pak nás krkne kde co i když jsme určitě vždycky i v právu 😀 😀 😀 Tak se běž pěkně vyhajat a zítra bude zase všechno super a ty naše pozitivní a vysmátá Janička 😉

pidisek
8. črc 2013

@malinka_02 už neplaším...mám strašnou radost....🙂

pidisek
8. črc 2013

@janice_opice ja na ne cucela jako blázen....zázrak....

pidisek
8. črc 2013

@tygrisek09 a uz budu hodna a v klidu a všechno se zvládne 🙂

pidisek
8. črc 2013

@janice_opice ne !! to bude dobrý zlato uvidíš...myslíme na tebe všechny ...

pidisek
8. črc 2013

@martas14 děkuju, zeď uz budu mít na tváři jen úsměv... Udělám pro to vse!!🙂

brsh
9. črc 2013

@malinka_02 mam nahore 7,5 od zari (co jsem jedla ten Vissane) a kilo a pul od zacatku stimuky dosud. Ale bricho mame srejny, Lauri. Nechapu, jak jsi to dokazala zaprit. Na mne kazdej ppzna, ze jsem.tehotna 😀 a vsichni mysli, ze rodim tak v listpadu, ptaji se na pohlavi atd 😀 A kazdej nabira jinak. Kamardka mela prvni trimestr 9 kg, druhy nic, treti 9 kg. Je to individualni 😉 a nam je to preci fuk, ne?! 😉
@janice_opice - tak uz je to dobry, Jani? 😉 cekam jen pozitivni zpravu a priznani tehu splasenosti 😀
@petulak1988 - a co Ty, jsou tam,.vid?! 😉

pidisek
9. črc 2013

Dobré rano holčičky 🙂 čekám jen dobré zprávy!!!!

janice_opice
9. črc 2013

Ahoj holky tak jsem se vyspala a snad je to lepší....🙂 nějakej blbej tlak asi včera-....manža ráno taky sklopený uši a skákal kolem mě 🙂

janice_opice
9. črc 2013

@brsh ahoj tak snad jo dělala jsem digiclearblue a ještě jeden obyč. a vypadá to, že trošičku zesílila.....

petulak1988
9. črc 2013

@brsh ne nejsou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru