IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
10. črc 2013

@go určitě tě vezmou, je to kousíček od hlavní říčanské silnice na Prahu v areálu nemocnice v laborce, je potřeba tam být do 9,00 hod a řekneš , že chceš odběr na HCG ,zaplatíš asi 200.- , řekneš, že o výsledky si zavoláš a pak ti je asi od 10 do 14 řeknou, podle toho , kolik mají práce...
tak ať to vyjde, běžím venčit do lesa..pak zase juknu a kdyžtak upřesním...pa

petulak1988
10. črc 2013

@go jsou dobre na prokrveni delohy a venuji se tam i vajecnikum..a jelikoz mam PCO syndrom coz se tyka vajecniku tak proto mi to i car doporucil....je tam hodne procedur a hodne holkam uz to pomohlo...jeste chci pak tu genetiku imunologii a hysteroskopii pred IVF kdyz bude CAR souhlasit s postupem

go
10. črc 2013

@jaka17 moc, moc dekuji. Zitra zkusim, jen pro klid, ze mohu zacit behat atd.... 😒

go
10. črc 2013

@petulak1988 dekuji, ja vubec nevedela. Bohuzel me nic nezjistili vse mame v poradku, jen jsme stary a na to asi lazne nenapisi 😒 Jak se dnes citis?

petulak1988
10. črc 2013

@go nemas za co...no picha me v podbrisku tak se asi blizi mrcha a jinak zaludek na vode..desne me tlaci...takze to je utrogestan...testy bily.... teda az na toho zahadneho ruzoveho krasneho ducha....ktery zmizel takze jen barva

meyryen
10. črc 2013

@janice_opice Ahoj Jani, moc držím palce, aby to vyšlo a dotáhli jste to do zdárného konce. A´t ti ten den co nejrychleji uteče a ráno jen samé pozitivní zprávičky 😉

coralin
10. črc 2013

@brsh JJ vysazuju.. cítím se líp.. ale stejně to řešíme🙂

petulak1988
10. črc 2013

@go bud rada ze vam nic nezjistili urcite vam brzy pomuzou.ja kvuli tomu syndromu nemam nejspis moc kvalitni vajicka ☹

jaka17
10. črc 2013

@go No, třeba budeš překvapená...všechny si to přejem a je dobrý, že se snažíš to brát realisticky...co taky zbývá...ale těžko od žaludku může být i z něčeho jinýho...
@janice pokus se vidět dneska jen ten včerejší testík, bylo by divný, že to takhle zmizí během pár hodin...věřím vikingům, jen si dávají oraz...

go
10. črc 2013

@petulak1988 ja je zase nemam kvalitni, protoze jsem stara ☹

petulak1988
10. črc 2013

@go no to jsme se sesly 🙂 a mas ji dost???Je dobre ze mas pritele v poradku....

petulak1988
10. črc 2013

@go ja zitra naposledy testnu a v jedenact si jdu pro papiry do caru a pak na svoji gyndu a k obvodakovi... no a v patek na pojistovnu.. snad se to stihne.. 🙂

pidisek
10. črc 2013

@go
@petulak1988 achjo chce to tady trosku zlepšit náladu...ja uz mám taky depku....

petulak1988
10. črc 2013

@pidisek hele ty prestan depkovat mas krasne dalnice tak se z nich koukej tesit...depkovani mimiskum nesvedci... 🙂 a ja nedepkuji zacinam se tesit do lazni snad vyjdou

go
10. črc 2013

@petulak1988 vajicek mam dost, pry jsem ted po minimalce trhla rekord, 10 vajicek po minimalni stimulce bez injekci. Bohuzel asi nebudou tak kvalitni ☹

petulak1988
10. črc 2013

@go tak to mas krasne 🙂 me ze 41zbyly dve a ze 7 mi zbylo 1

meyryen
10. črc 2013

@go Holka, já jsem o pár let mladší, ale taky nejsou kvalitní, protože endometrioza ☹

petulak1988
10. črc 2013

@meyryen jak ti zjistili endometriozu??

coralin
10. črc 2013

@janice_opice jj, to vysvětluj doktorům.. asi chtěj šetřit.. nebo co.. zkoušela jsem to usilovně a byli neprůbojný:(tak to zkusím zase 🙂

coralin
10. črc 2013

@petulak1988 Já to právě projednávala s obvoďačkou, protože mě nechávala doma na PN, tak jsem to zkoušela uhrát a pak jsem to řešila i na gyndě i v caru. Tak držím palce ať ti je přiklepnou. Mně s tím dělali hrozný caviky..

petulak1988
10. črc 2013

@coralin no me v caru rekli ze narok mam a me to doporusil car a neschopenku mam od sveho gyndare.... tak uvidim...zatim chceme abych kdytak jela i jako samoplatce ale snad to vyjde...na gynde uz jsem domluvena ze tam zitra prijdu z papiry z caru a pak jdu az k obvodakovi

coralin
10. črc 2013

@janice_opice Jani drž se, držím ti palce a nestresuj se

coralin
10. črc 2013

@petulak1988 a ty to plánuješ jak IVF s ISCCI nebo jinou formu?

janice_opice
10. črc 2013

@coralin dost těžký nevíte některá jak moc citlivej je ten digitál?asi hodně což? že zachytí i zbytky hcg

petulak1988
10. črc 2013

@coralin my meli vzdy IVF ICSI.... takze to tak bude i ted na treti pokus.. ale az v zari nejspis.. proto ted ty lazne vsechna vysetreni a pak sup na treti pokus...chci udelat vse pro to by vajicka byla kvalitnejsi a bylo jich vice na zamrazeni...

coralin
10. črc 2013

@janice_opice je mi to jasný jaký to jsou nervy a stres.. zkus být v klidu(i když je to těžký) a držím pěsti ať to z tý krve vyjde.. jsi odvážná, že jsi šla do práce.. pokud bych bulela, tak bych se tam nemohla ani ukázat

petulak1988
10. črc 2013

@janice_opice ja ho budu delat zitra pred kontrolou no pisou na nem ze je to test ktery by to mel poznat jeste pred ocekavanou MS takze citlivejsi nez ostatni... podle me aspon...nemaluj jeste certa na zed.. uvidis ze je to nejaka blbost

janice_opice
10. črc 2013

@petulak1988 not oj sem si myslela...takže prostě naděje veliká a nic,.

Holky asi se tu dlouho neukážu....budu se z toho muset dostat tolik naděje po tolika letech. Všem Vám strašně držím palečky a snad najdu sílu někde v sobě to zkusit ještě jednou,ale dneska teda jí určitě nemám:(

coralin
10. črc 2013

@petulak1988 to je jasný, já to měla taky tak, že jsem chtěla všechny testy a dlouho jsem čekala na tu imuno.. než bude v normě. jen mě překvapuje, že říkají každýmu něco jinýho, ale asi záleží na doktorovi a jejich podpoře, já mám super obvoďačku, nachala mě dost dlouho na PN..jen s těma lázněma to nechtěj nějak prubnout. A to bych jela klidně i teď, když je po všem, protože jsem tak unavená, že bych si tam ráda odpočinula, ale stejně přemýšlíme jestli zkusit minimálku už na podzim nebo až příští rok. Byly by lepší před tím....

go
10. črc 2013

@meyryen ja prave uz zacala uvazovat i o darovanem, ale doktor stale tvrdi , ze je to zbytecne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru