IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
10. črc 2013

@janice_opice Jani, to mě strašně mrzí. Moc jsem ti přála, že ti to už konečně vyšlo a povedlo se to. Drž se holka, když to budeš chtít rozebrat jsme tady.. posílám hodně síly

petulak1988
10. črc 2013

@coralin tak je zkus.. ja to chci zkusit radsi pred tim dalsim pokusem.. no ja chci jit ted na imuno agenetiku... co to obnasi??

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice zlato ja na tom asi budu stejne...mám strašný strach..prosím drž se myslím na tebe....

aranel6
10. črc 2013

@janice_opice Ten digitál je velmi přesný test-pokud na něm máš že jsi těhu tak jsi těhu-narozdíl od proužků totiž sleduje i koncentraci hcg-je logický,že ji máš zatím nízkou. V krvi si myslím taky budeš mít určitou hodnotu hcg. Zatím neházej Vikingy do žita-jo-určitě bojujou co se dá. Věřím,že to dobře dopadne. Navíc hodně holek mělo silnější testy večer než ráno, takže klidně večer může být zase čárka i na papíráku.

petulak1988
10. črc 2013

@pidisek hele holka proc si porad pripoustis ze jsi na tom stejne??mas dalnice jak blazen

meyryen
10. črc 2013

@go Já mám před sebou ještě dva placené pokusy, tak snad to aspoň jedno vybojuje. Dr mi říkala, že z těch milionů vajíček, co tam někde je může třeba další generace vajíček být kvalitnější 😉

jaka17
10. črc 2013

@janice_opice Jani, myslím na tebe 😝 😝 ale stejně si myslím, že se tu objevíš zítra s pěkně vysokým HCG a budeš se stresovat zase s něčím jiným 😀 😀 😀

malinka_02
10. črc 2013

@akdar5 prosim te mam dotaz!Strasne ale strasne me boli hlava- jakoby jeden spanek a trochu celo uz to nedavam..taky to mas takhle? Ja i premyslela jestli to nejsou dutiny..ale asi spis migrena..a ten paralen se tedy muze? Sem v praci a nic jinyho nemam..

lenkafel
10. črc 2013

@janice_opice tak v klidu jsem , akorát syn přinesl ze školky rýmu a kašel a přišla jsem o hlas, takže nemluvím, ale pískám 🙂 , školku máme zavřenou, tak jsem s mladým doma, tak toho odpočinku moc není no, ale snažím se.....dopoledne se vždycky válíme a odpoledne jsme venku na zahradě a mladej pak v bazénu.....dneska jsem slupla první dávků prášků, tak se zase hrozně těším, až se mi nafoukne břicho a začnou mě bolet prsa 😉

orin77
10. črc 2013

Ahoj holky, co je to tady za chmury? Jančí lístečky, papírky nic neznamenají. Jeden den jsem měla ducha, druhý den velký prd, a jenom mě to stresovalo, což moc nepomáhá. Uvidíš až z krve, četla jsem, že HCG se zvyšuje ob den. Já vím, že nám všem se to radí, i když jsme si něco podobného třeba i prožily, každá to snášíme jinak a s jinými pocity. Pokud to jde, zaměř se dnes na něco jiného pozitivního. Máš bezvadnou rodinu, milující zvířátka, ..... Já když mám bolení na duši, tak si snažím připomenout, že toho mám tolik, drahé rodiče, manžela se kterým se máme rádi, jsem zdravá, vidím, můžu chodit. Je tolik lidí, co nemá ani to.......

aranel6
10. črc 2013

@malinka_02 Už jsem si taky několik dní bolestí hlavy užila a když už to nešlo,tak jsem paralen zobla-všude píšou že se může a někde k němu dokonce doporučují ještě kafe s citronem,ale brr to bych nedala,ale zabral mi hned první prášek asi jak tělo žádný analgetika nedostává,tak reaguje citlivě.

malinka_02
10. črc 2013

@janice_opice kocko vydrz ty dalnice tam urcite bdou! Nestresuj ted vikingy depkama!

malinka_02
10. črc 2013

@aranel6 a jak te ta hlava bolela? Me boli spanek a celo na ty strane..premyslim i o dutinachale velkou rymu nemam jen obcas frknu a tak to spis ne..a brala si cely nebo pulku?

kamisb
10. črc 2013

@janice_opice - nebuď ještě negativistická ...jak jsi tu vždycky psalsa dokaď nedorazí MS jsme těhotné ....tak na to mysli. Mohla jsi mít naředěnou moč a tak ...prostě ještě vydrž.
Myslím na Tebe a držím palečky...

pidisek
10. črc 2013

@petulak1988 kdyz vidím ze se to muze takhle zvrtnout....

petulak1988
10. črc 2013

@pidisek ale toho se behem tehu muze zvrtnout jeste hodne ...nesmis se ted stresovat tak mysli jen na to jak mam bobisky v brisku a ze vse bude dobre.. hmmmm??

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek co ti na to jako mám říáct? já takový dálnice neměla nikdy navíc ty už jsi i víc dnů a blastocysty jsou prostě životaschopnejší no... holt co se dá dělat, život jde dál,lae já už asi nemám tu sílu to znovu prožívat...
@jaka17 no nevím, nemyslím si, přešly mě všchny příznaky, mám trochu výtok vodovej a začalo mě bolet ted jinak ale jakofest na MS:(
@orin77 já už si nechci malovat nic na růžovo víš...navíc,když včera tam byla pěkná čárka a dneska nic fakt bílo- mně to halva nebere fakt
@malinka_02 mno ono se to strašně špatně dělá nestresovat se...a to se snažím,ale jsem strašně na měkko

janice_opice
10. črc 2013

@kamisb no ráno naředěnou moč asi moc ne, ale uvidíme

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek hele já fakt nevím - takový dálnice jako ty jsem fakt neměla takže nestresuj...nechám toho tady at tu nikoho neděsím, to jsem fakt nechtěla...Držím palce at to zdárně proběhne a na konci se ti narodí krásná a zdravá miminka

petulak1988
10. črc 2013

@janice_opice nikoho nedesis... pockej do zitrejsich vysledku.... treba fakt byla naredena a detekoval ji jen ten nejcitlivejsi hmmm??

petulak1988
10. črc 2013

ja uz spinim....rikala jsem ze kdyz vydrzim netestovat MS prijde mela jsem pockat..ted jsem se tu utesovala jak blbec duchem ktery nebyl a mohla jsem byt v klidu.. no to je fuk...snad vyjdou lazne...ted to na me dolehlo brecim jak blbec..

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice ja vím.. Je mi to hrozne líto... Ty si to přece sakra zasloužis....☹ nechápu to

janice_opice
10. črc 2013

tak já nevím holky, vyšel mi ten digi clearblue - jsem ted už z práce doma, šéfová mě poslala domů a koukala jse ted na ten leták a citlivost toho Digi je 25mIU/ml a ten mi ráno vyšel viz foto. Ty citlivější 10mIU/ml bílo no chápete to?

pidisek
10. črc 2013

No vidíš......🙂

janice_opice
10. črc 2013

@pidisek no to právě nevidím...mi to hlava fakt nebere jak to, že ten digi ukázal tohle a ty 10IU totálně bílo i když včera večer ta byla krásná čárka? naíc mě přestalo bolet břicho úplně a začalo mě strašně bolet v kříži a ted fakt jinak jako před MS a břicho mlčí..a bolí me třísla přesně jako před MS...já tomu fakt nerozumím....kdyby mi to někdo vysvětlil...až budu vědět výsledky tak zavolám do CAR a zeptám se na to

aranel6
10. črc 2013

@janice_opice Už jsem ti to psala-pokud digi ukáže těhu jsi těhu-měří koncentraci a dle toho píše ty týdny-je fakt spolehlivej-mám to potvrzeno od několika kamarádek-pokud nebyli těhu a třeba měli i ducha,tak tenhle test prostě napsal non pregnant
Takže hlavu vzhůru-Vigingové se snaží tak jim trochu věř

janice_opice
10. črc 2013

@aranel6 hollka strašně moc bych si tomu přála věřit ani nevíš jak moc, a co si myslíš o tom, že ty ostatní testy dneska jako vůbec nic?já to fakt nechápu..snaží se , hladím je a povídám jim, snad tam jsou VIkinfové, děkuju za povzbuzení

aranel6
10. črc 2013

@malinka_02 Mě bolela hlava typicky jako když jsem mívala migrény-fakt silná bodavá bolest-hodně jakoby za očními důlky-čelo a spánky-trochu mi pomáhal mokrý hadr na hlavě-poprvé jsem vzala nějaký dětský paralen-to byla jen 125mg,ale podruhé normálně celou 500mg tabletu a jak to přestalo bolet zaspala jsem to a dobrý

pidisek
10. črc 2013

@janice_opice mohly byt vadný.....kdyz ti digitál ukáže , tak bych mu věřila...ale taky to nechápu.....

aranel6
10. črc 2013

@janice_opice Těžko říct co ty druhé testy,ale zkusila bych klidně udělat test zase večer jako včera-někdo to tak prostě má,že ranní moč ukazuje slaběji a večer pak je čárka silnější ač se píše co chce a já osobně ty testy 10mlU/ml vůbec nemám ráda-jsou hrozně nespolehlivý a já se kvůli nim hrozně na začátku vynervovala,když mi čárka několik dní vůbec nesílila-pak jsem udělala 25 a najednou tlustice jak hrom
Myslím,že v krvi budeš mít zvýšené hcg úplně jasně, protože to ten digitál taky naměřil a v krvi toho máš víc

Moc na tebe myslím a držím pěstičky,aby se to v dobré obrátilo, ikdyž nervy to jsou prostě pořád-nejprve ty čárky, pak to aby sílili, pak aby tam mimčo bylo, pak srdíčko a pak staženej žaludek před každou kontrolou,aby rostl jak má-prostě ten strach už nezmizí nikdy, ať je to jen mm embrísek nebo dospělej klacek 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru