IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

tygrisek09
1. črc 2013

@pavlina1976 Jj, pro snĕhuláčka jsme si byli ve čtvrtek, takže 4. den po.

petulak1988
1. črc 2013

zacina me bolet bricho na mrchu ☹ chjoooooooo

go
1. črc 2013

@petulak1988 to je prave dobre znameni.

tygrisek09
1. črc 2013

@petulak1988 Jj, je to státní. Měla jsem tam svého gynekologa, takže jsme tam, i když už mám gynekologa jinde, z Apolináře 🙂

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 ja mám na dve patra 200m2 a i kdyz byl na klíč tak super/ a fakt za super cenu a nizkoenergetický...super koupě..štěstí.....to je o hledání...

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jj proto jeste stale hledame 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go no nevim 🙂 musim byt stale optimista

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 me bolelo na mrchu cely včerejšek...dnes klid....

petulak1988
1. črc 2013

@tygrisek09 jj tak to jo... 🙂 jak stare si mela embrya???

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek 🙂 tak uvidime 🙂

hhani
1. črc 2013

@petulak1988 se jen pěkně zavrtává,nestresuj se 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@hhani dobra dobra 🙂

tygrisek09
1. črc 2013

@petulak1988 myslím, že mezi blastocystou a morulou, ale přesně nevím, až přijede manžel, mrknu do papíru

petulak1988
1. črc 2013

@tygrisek09 dobra ...at tak nebo tak uchyti se 🙂

pidisek
1. črc 2013

@tygrisek09 ja nestíhám.. Kdy jsi měla et?

tygrisek09
1. črc 2013

@pidisek ket jsme měli ve čtvrtek

tygrisek09
1. črc 2013

@petulak1988 určitě, věřím, že se udrží

pidisek
1. črc 2013

@tygrisek09 ja litam k tel ze zahrady snažím se plít jahody, tak mi unikají souvislosti....🙂 tak to jsi jen o ten jeden den Min než ja tak at se zavrtavaji 🙂 🙂 🙂

tygrisek09
1. črc 2013

Klid, MS bolesti jsou úplně normální, pri malým jsem je měla do 8.týdne

tygrisek09
1. črc 2013

@pidisek děkuju, nápodobnĕ 🙂 malý zalezl do pelechu, tak já taky, tak mám víc času psát, proto i ty větší či menší pauzy v příspěvcích, podle něj

petulak1988
1. črc 2013

@tygrisek09 jj urcite...snad i ten muj pidizvik .-D

pidisek
1. črc 2013

@tygrisek09 snad jsou.. Me je teda uz dnes lip ale včera to byla bolest všude... i ve stehnech....

go
1. črc 2013

@pidisek ja mam tady primo z Caru napsano....bolesti menstruacniho charakteru jsou velice caste a nejsou znamkou neuspechu, stejne tak spineni nebo slabe krvaceni. Takze klid, tesim se na Tve //

tygrisek09
1. črc 2013

Vážně je to normální, když vezmete, jaké množství hormonů vlastních i dodaných v sobě máme, tak to by bylo, aby se to nějak neprojevilo

pidisek
1. črc 2013

@go děkuju, každy takový slovo je jak balzám 😀

tygrisek09
1. črc 2013

Hlavně psychika je mocná čarodějka, ale poručit si nedá.

janice_opice
1. črc 2013

tak holky já to shrnu asi takhle: dokud většinu radí pojištovna tak je jasný, že se na ty prachy tak nehledí (taky záleží na příjmech, že a jestli doma už má rcka,kterého živí) jak to nehradí pojištovna tak je to boj a je to jedno, jeslti to je 50 tisíc nebo 60 tisíc je to darda a když je to poněkolikáté tak to prostě tu peněženku vyždímá a zhuntuje tělo...ale protože většina z vás má ještě placené pokusy taku toho taky zůstanete a neplacený si případdně dáte jeden kdyby náhodou nějaký sourozenec🙂)))). Co se týče slunka tak schovat, žádné slunění!!!!🙂
jinak já mám nehýtky koupila jsem si zeleninu k véče a stavila se na obídek u známých v hospudce. ted si dáchnu a ak jdu vyvenčit psíka🙂 zatím se mi doma celkem líbí páč na to nejsem zvyklá...hlavně jak kroě zvířat nikdo není doma tak si fakt odpočinu🙂)))) 😀 Byla jsem vracet v lékárně použité jehly tak na mě koukala:DDD tak jsem říkala, že to jsou jehly jen za týden 😀 😀 😀

janice_opice
1. črc 2013

@hhani díík ale to víš haníí já se nějak blbě probudila, tak jsem vypravila mže se sváčou, poklidila kuchyn a šla too zkusit ještě jednou a druhé probuzení bylo mnohem lepší🙂.a ty srpen tedy? Já se ve čtvrtek dozvím jak skončil náš třetí brouček....moc šancí mu nedávali, ale nechci volat dneska,abych z toho nebyla smutná...ve čtvrtek si tam jdu pro ukončen PN... tak to vemu při jednom..

lucavka
1. črc 2013

Tak ať se všem daří holky. Já si včera užívala u hraní na PC a s prcem u lega. No byla to sranda. Dneska si zajdeme na malou prochajdu a uvaříme nějakou mňamku. Zítra 14. dní po Ket a jdu na krev. Uvidíme, ale moc tomu nevěřím...

hhani
1. črc 2013

@janice_opice jj srpen,ale stimulku začnu asi v září a pak šup do 2 IVF 🙂 ..těšim se ... On to dá je silný jak jeho maminka 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru