IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
3. črc 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, deeeej pokoj, máš taky nárok trochu depkovat 😉 , pořád nás podporuješ, ale už to zase stačilo ju holka 😀 . Vzala jsem si z tebe příklad a zítra jdu k holiči....Vzala jsem si taky volno do konce týdne. V po začnu trochu pracovat 😉

janice_opice
3. črc 2013

@kamisb však říkám dneska den blbec to ty pocity před MS...

coralin
3. črc 2013

@lucavka to nechápu, proč? Navíc, když jsou z ní poprděný tak by měli být i milé na Vás, ne? No, nemáš to holka s nima jednoduchý, co?Naše rodina by se zbláznila štěstím, ale teď jen viděj jen ten výsledek a nerozuměj té cestě a tomu co prožívám. No tak vidíš, to je super, že Vás podpořej, my si platíme všechno sami.. teď to bude asi o dost náročnější, když už nemáme žádný IVF:( no já si taky pohrávám s myšlenkou o minimálce a to jsem tvrdila, že to je naposled a že už do toho nikdy víc nechci jít.... jenže si pořád nějak nedovedu představit, že budeme s mužem jen sami s Duffinkou

coralin
3. črc 2013

@janice_opice Jani držím palce, uvidíš, bude to dobrý

kamisb
3. črc 2013

@janice_opice - tak vždyť víš, že i tohle může být ...ale každá máme horší a lepší dny, drž se a moc držím palečky

janice_opice
3. črc 2013

@pavlina1976 jj jsem dneska nějak přešlá má stejné pocity jako při 6.IVF :( sad jeden ten čáp letel i k nám🙂
@coralin děkuju, asi je čas se nějak smiřovat pomalu a těšit se na dovolenoou....
@kamisb jj je to bohužel stejný jako při předchozím pokusu:(

janice_opice
3. črc 2013

radši přijdu zítra at vám tu nedepkuju 😀 zítra to bude ok

kamisb
3. črc 2013

@janice_opice - tak klidně můžeš tady depkovat, my taky sem tam máme špatný dny. A já chtěla říct, že právě i při úspěšných IVF tyhle pocity jsou.

go
3. črc 2013

@coralin urcite mohu Reprofit jen doporucit, uvidis, ze budes mile prekvapena. Zkus konzultaci 😉

go
3. črc 2013

@coralin ja jsem docela rada, ze jsem doma a mohu si uzivat domku, zahrady atd... 😉

go
3. črc 2013

@jaka17 ja dnes silene, diky za zeptani. Poprve od nedela jsem jela do centra za manzelem na obed, pak jsem si chtela jet nechat vyfoukat vlasy a musela jsem kadernici zrusit☹. Silene navaly , blbe, unavena. Uz jsem doma a zase se citim OK. More mohu jen doporucit a take nam ho doporucil i lekar, telo se rychleji zregeneruje. Ja se vratila tesne pred stimulkou a byla jsem plna energie, opalena, ve forme. Bohuzel ted to na me stejne dolehlo po ET 😒

go
3. črc 2013

@janice_opice nikam neodchazej, Te privedeme na jine myslenky 😉 . Co jsi dnes delala? 🙂

go
3. črc 2013

@janice_opice ja mam stejne pocity, ale vzdyt Ty vis, ze je to z hormony, nalady, depky 😒 . Uz jsi dnes mela kinder vejce i s hrackou? 😉

pavlina1976
3. črc 2013

@janice_opice Ale prosím tě, přeci sama víš, že je to pokaždé jiné a podobné, že to nemusí znamenat vůbec nic špatného 😉 Jsou to nervy vím, jsem zatím v pohodě, ale počkej za deset dní budu šílet ještě víc. a nepomáhá mi ani to, že nemáme nanučka a že by mě to taky čekalo celé znovu. Musíme doufat, že se jim u nás prostě bude líbit a pořádně se zakousnou no 😉 a víš přeci, že se dvěma je větší šance než s jedním a vidíš já musím věřit jednomu bojovníčkovi co si to vybojoval sám 😀 . Moc na tebe myslím!!!!

janice_opice
3. črc 2013

@go teď jsem ho sežrala 😀 😀 byli jsme nakupovat synátorovi věci k narozeninám

janice_opice
3. črc 2013

@pavlina1976 no holka dík, dvě jsem měla vždy právě...a stejně,,..nic zítra to bud lepší....

janice_opice
3. črc 2013

@pavlina1976 já se zítra dozvím taky, že nemáme mrazáčka:///

janice_opice
3. črc 2013

trocha vtipu:D mé oblíbené kraviny

hhani
3. črc 2013

@janice_opice ..ale Jani no tak žádné depky a hlavu vzhuru...tobe to urco dopadne a bude nááádherná dálnice // ... nestresuj se,sakra ..

go
3. črc 2013

@janice_opice tak sup druhe, dnes si ho zaslouzis🙂🙂

janice_opice
3. črc 2013

@hhani jo hele já se snažim, ale prostě nemám den no, já se z toho vyspím.... 🙂 snad máš pravdu...

go
3. črc 2013

@janice_opice jak to, ze az zitra budes vedet jak dopadl mrazacek?

janice_opice
3. črc 2013

@go to mi právě sežral manžel 😀 😀 😀 😀 Měl v tom postavičku z Monsters 🙂

go
3. črc 2013

@janice_opice klid, ja ted nemam nikdy den🙂

janice_opice
3. črc 2013

@go já tam nevolala, nechtěla jsem se stresovat, takže tam stejně zítra jdu pro ukončení a opravu PN 🙂 tak to vezmu při jednom .)

pidisek
3. črc 2013

@tygrisek09 me dneska pri dlouhé procházce bolelo příšerně břicho na ms....pri sednuti na oběd to přešlo.... Pak hádka v práci...klepou se ještě ted.... Strašně se bojím.....☹

go
3. črc 2013

@janice_opice u nas musime kupovat jen ta ruzova, kde je jako hracka vila.....pro neter 😉 Cokoska jde do nas 😀

go
3. črc 2013

@janice_opice aha, ja od nich dostala druhy den zpravu mailem. Mile napsanou, ale s blbou zpravou 😒

petulak1988
3. črc 2013

@pidisek ty se nemas stresovat..proc si se hadala v praci??

go
3. črc 2013

@pidisek ja si rikala kde se toulas? Nehadej se, zkus myslet jen na mimi a at ti vlezou ostatni na zada. Ja mam tedy co rikat, pri rizeni jsem nadavala, az me z toho bylo blbe 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru