IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 :D no uviddíme, když budou ta budou- bude legrace hlavně at jsou zdravá🙂))
🙂 🙂 🙂 ještě to nemám potvrzené že jsem vůbec těhu tak se radši držím při zemi🙂 ale strašně strašně uvnitř chcci šílet štěstím!!! 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 já teda jsem strašně unavvená, břicho mě furt bolí jako na ms a navíc mám žaludek tak jako trochu na vodě(nic stašnýho) a v puse takovou divnou kovovou chut, jako bych jedla hliníkový lžičky 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 a testovat máš až ve čtvrtek anebo ti má dorazit mrcha?

hhani
7. črc 2013

@akdar5 děkujuuuu 🙂 ...ty se hlavně opatruj a pěkně těhulkuj ... s babi mě to mrzí,ale snad už bude jenom líp... držim palečky 😉

akdar5
7. črc 2013

@janice_opice snad si to sedne....🙂
vždyť jo, jen aby jste byli v pořádku...🙂 ať už dva nebo tři....🙂

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice u nás v Caru netestujeme, pouze je krev a tím, že mám endometriosu, tak beru antikoncepci neustále, abych nemenstruovala, takže kdy má přijít ms, je ve hvězdách

akdar5
7. črc 2013

@hhani děkuju..🙂 neboj,opatruje nás muž ..🙂 pomalu mi nedovolí nic,takže já kynu už jen z toho nic nedělání... 😒

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice ve čtvrtek jdu na krev a ani nemám čím testovat, doma nic takového nevedou

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 tý jo tak to na tebe budu myslet🙂))) to dopadne uvidíš!!!!! 😉

pidisek
7. črc 2013

Tak jsem si koupila brusinkový frisco..to muzu ne

pidisek
7. črc 2013

Holky ted se zeptám ja jako naprostá naivka: poradne jsem si kýchla a boli me tam tak ze jsem si malem ustlala na zemi.............

tygrisek09
7. črc 2013

@pidisek klid, malé zemětřesení mrňouskům nevadí 🙂

pidisek
7. črc 2013

@tygrisek09 a taky si nevzpomínám ze by se mi tohle stalo v případe kdy jsem jen čekala ms.... Dá se to brát jako priznak?????

tygrisek09
7. črc 2013

@janice_opice děkuju moc, uvidíme, třeba se přemůžu a zítra koupím test, ale moc tomu nevěřím ani já sama

kamisb
7. črc 2013

@janice_opice - no co vím tak se barvení nedoporučuje ...dokonce když jdeš ke kadeřnici tak máš těhu nahlásit. Kor te´d takhle z kraje bych to asi řešila jinak ...co ty šampony barvící? ale nevím jak fungují....

kamisb
7. črc 2013

@janice_opice - ta divná chuť taky bývá, já ji tenkrát taky měla ;)

malinka_02
7. črc 2013

@brsh tak me dneska rozbolel zub ☹ Ja sem strasnej straspytel a bezi jekce ani ranu ale bojim se ze se v tehu nesmi!!

malinka_02
7. črc 2013

@janice_opice jeeee docitam a super!! Gratuluju! Mela si zkusit maxe ten ma pekne carky 😀

malinka_02
7. črc 2013

@janice_opice ja si delala melir a v pohode a kamaradky taky i barvily zase to clovek nemuze prehanet..

malinka_02
7. črc 2013

@pidisek holka ty fakt jako silis moc.. Chlapi sou chlapi ze se hadaj je normalni ale urcite nemas nejakeho vola s tim bys do toho prece nesla, jen neustal ty nervy, jestli takhle nervis na nej tak se nedivim 😀 Za par dni ho to prejde, me treba chlap taky vzdy stval a hadali sme se proste ty nervy nedaval a ja pak byla nastvana ze me nepodrzel ale proste chlap no..
Frisko je alkohol to nemuzes kor jestli beres leky tak vubec. Leky taky ne. Hod slofima nebo si zajdi na dorta cokoladu.

janice_opice
7. črc 2013

@malinka_02 jj já koupila maxe,mám v albu na zdi ten poslední přidanej, vyštrachala jsem ho z minula 🙂 Ten Clearblue byla 25UI ale i tak byla vidět hned, ono přes to sklíčko se to strašně blbě fotí....🙂 ale vylouply se hned tak snad budou sílit...

janice_opice
7. črc 2013

@kamisb já si ted psala s kadeřnicí - kamarádkou a ta říkala, že e to v pohodě(ona je kadeřnice a ted taky porodila v květnu chlapečka po KET🙂))ale nesmí se to přehánět..Já si koupila ten šampon no snad to vydrží...Já si právě myslím,že tu chut už taky znám, ale to už je tak dlouho🙂))

brsh
7. črc 2013

@pidisek Frisco teda nedoporucuju, je.v tom alkac...
@akdar5 - teda to nas veselo. No.vydrz. Ldn ne, tam.delala moje mama.a je to.fakt pro lezaky.ty lidi tam sejdou, uz jen rpto, ze musi lezet v cizim prostredi....drzim palce, at to zmaknete!
@malinka_02 - me taky bolel, byly.to krcky odhaleny, ale nastesti to preslo...a co.hrebicek? Nebo hrebickovy olej, potrit tim?!

go
7. črc 2013

@janice_opice teda, ja jeste nikdy neslysela o maminkach, ktere chodi s odrostama. Mam kolem sebe vsechny kamaradky s detickama, ale barveni preci zakazane neni. Ja se nebarvit, tak nemohu na ulici. Chodim na barvu jedno za 3-4 tydny 😉

go
7. črc 2013

@malinka_02 dvojka cerveneho je take alkohol a u nas v Caru ji doporucuji od ET denne na rust sliznice, pry nejlepsi lepidlo na embryjka 😉 . Jinak Frisco piji i skoro deti, ma to cca 4 procenta alkoholu, to maji pomalu i nektere kapky na kasel.Nic se nema prehanet, to maji doktori pravdu 🙂

go
7. črc 2013

@brsh ja vim, ze brzo moc neni ☹ Minule jsem mela 7 den uz ducha ☹

pavlina1976
7. črc 2013

@go Taky jsem teď byla na barvě....tak doufám, že to nějak moc nevadí 🙂 . To já si kupuju ty nízkoalkoholický pivka jak mají 2,4 promile, ale vína jsem se vzdala ☹ , vždycky jsme si dali s mužem večer, tak teď mu trochu závidím 😉 . Jdem rozpálit grilík, je krásně 🙂 . A taky si myslím, že je ještě brzo, uvidíš za 3 dny 😉

pavlina1976
7. črc 2013

Holky mě dneska tak hrozně dloubalo v levým vaječníku, že jsem dostala strach, aby se to mimi nechtělo uhnízdit někde jinde 😒 , ale to bych asi nepoznala co? To je moc brzo....Teď mě bolí břicho na ms ale jako dost....Úplně se děsím, že přijde dřív 😒 . Ale jasně, že věřím, že tam ten bobíšek je 😀

pavlina1976
7. črc 2013

@janice_opice byly krásně ty // vidět i přes sklíčko 😀 . Je to fakt krásný, mám z toho moc velkou radost, tak doufám, že ten druhej čáp byl pro mě 😀 😀 😀

go
7. črc 2013

@pavlina1976 neboj, barva je v poho 😉 . Me rikal doktor promo 2 dcl cerveneho denne na rust sliznice, tak si davam nekdy 1dcl nekdy 2🙂. Jee, take ted griluje kazdy den. Dnes tedy ne, muz me vzal na vylet do nasi kaple, kde byl obrad a pak na obed do restaurace kde byla hostina, krasny vylet a ted jsem po navratu trochu zmozena 🙂 . Uzij si grilco 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru