IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
3. kvě 2013

Ahoj holky..Mam za sebou tri injekce na 1IVF (Menopur)Mela jsem z toho hruzu,ale docela se to da..V pondeli utz jak se tvori foliky..tak snad bude vse v poradku🙂 A jak bojujete vy?

baby1984
autor
3. kvě 2013

no mudr řekla,že jde píchnout,ale že když se zmenšuje že ještě počkáme a říkala že se to píchnutí taky platí,ale asi když do příště nezmizne tak jí budu chtít píchnout sama od sebe.Myslim,že budu brzy zakládat IVF červenec-srpen 🙂 a tam snad budu už mezi prvními

janinafox
3. kvě 2013

@malinka_02 mně to z těch per vytáhli jinou jehlou v caru a připravili mi to do jiných injekcí podle těch jednotek... dneska jsem si zas dokupovala merional a 1100 Kč doplatek v lékárně - to je šílený... no jo, aspoň budu pak jednou moct říkat "mé drahé dítě" 😀 😀
@jednalucka to se mi taky stávalo že se objeví kapička té látky nebo krve, to by nemělo ničemu vadit... jinak hlásím že v pondělí jdu na punkci, už aby to bylo 😀

malinka_02
3. kvě 2013

@jednalucka me rikali ze nejlepsi je pichat 13-16 hod a to sem v praci.. U gonalu to nevadi ale ted pribyl i centroidde a to je horsi to se musi michat.. Jeste ze bude vikend..ale dnes to musim zmaknout..
@gaba9 je to boj a nervy! Jo pozitivni pristup mi uz trochu chybi..
@peta2010 urcite zavolej do caru.

malinka_02
3. kvě 2013

@janinafox tak drahe dite me dostalo 😀 😀 😀

malinka_02
3. kvě 2013

Holky ja dnes v caru, nebyl tam ani muj dr ani druha dr tak sem mela takoveho mladocha co uz minule nic moc neresil.. No jen co sem tam ja tak je tam minimalne rok a pul a dnes ani nevedel kde mi daji injekce a na vse rikal to vam sestry reknou.. Ale pry mam cca 5 folikulu na obou stranech tak snad jo!Minule sem mela z 6 5 embryi tak sem cekala pri dvojnasobnych davkach vic ale kdyby bylo 10.kvalitnich tak super!!

jednalucka
3. kvě 2013

@janinafox Hezky, to je super!!! To Ti závidím 😉 v pondělí punkce, v pátek přenos.... krásný!!!! To budeš mít asi únoráka, viď? To já si ještě přesně měsíc musím počkat (půjde- li vše tak, jak má 🙂 )... a pak založíme nějaké nové fórum, jako termín porodu nebo tak něco 😀

Dneska teda počas nic moc, tady leje jako z konve, to bude dneska pejsek zase bez procházky 😢 Snad jí to budu moct vynahradit o víkendu... chtěla jsem umýt okna a udělat velký úklid - a vypadá to, že okna budou muset počkat....

jednalucka
3. kvě 2013

@malinka_02 Vidíš, já mám píchat od 4ráno do 10 🙂 takže jsem si zvolila pěkně 6, to tak vstávám 🙂

janinafox
3. kvě 2013

@malinka_02 😀 to jsem ráda že jsem tě pobavila 😀 😀

@jednalucka ET až v sobotu, ale to už je fuk, no hlavně že už se to hnulo... jinak dneska mi říkala dr. že 17 vpravo a 12 vlevo - tak ale nějaký jsou menší, tak ty asi budou nepoužitelný, no ale divím se že se to tak rozrostlo od poslední kontroly... jj, kdyby to vyšlo tak to vychází na únor - aspoň bych nemusela vymýšlet manžovi dárek k narozkám, dostal by mimčo 😀 😀 to mi taky povídal: "jestli to vyjde, budeme mít všichni narozky v únoru" a já "jak jako všichni, vždyť já mam narozky v červnu" " no já myslel já a dvojčata" 😀 takhle mě vyšachovat 😀 😀
no tak doufám že se pak tady na koníkovi budeme potkávat i když už se nás budou týkat bříška a ne ivf 😉

tak já jsem si taky říkala žee stihnu umýt okna před punkcí, ale mám tu ještě kupu žehlení, tak budu žehlit 😒 a manža chtěl dneska nebo zítra grilovat a že zkusí u toho grilu tu udírnu... no, masíčko bych si dala - dneska jsem si udělala tvarohový lívanečky a asi si půjdu dát rohlík se šunkou, potřebuju se zbavit tý sladký chuti 😀 😀 😀

jinak s tím časem - mně říkali že je to jedno, ale že je lepší večer, že vlastně vždycky ten den co jdu na kontrolu bych si to ráno nestihla bodnout že mi vždycky upravili ten počet jednotek.... tak ono je to asi jak kdo považuje za lepší z těch doktorů...

jednalucka
3. kvě 2013

@janinafox Ahá, tak to asi bude jako 5 celých dní 🙂 to víš, že to je fuk, hlavně je to na dosah... já to mám na delší dosah, ale těším se 🙂 A počty vypadají super, ne? Jinak manžík Tě teda pěkna vyšoupnul 🙂 ale byl by to ten nejkrásnější dárek 🙂 U nás by to teda vycházelo na březen (cca), takže by dvojčátka dostal k narozeninám psík 😀 Ale i tak by to byl ten nejkrásnější dárek i bez narozenin 🙂
Jojo grilovačka, to je super, já budu péct žebra v troubě, ale i to se cení 🙂 Na víkend mám v plánu jen ten úklid, teda ještě sledování hokeje, ale to budu pěkně doma, už se mi nějak nechce do zakouřené hospůdky 😀 A aspoň na to budu mít klid a nikdo mi do toho fandění nebude kafrat 🙂
Tenhle týden byl super, krásně utekl, je pátek, takže už jen hodinku a půl a hurá domů!!!! A tak pěkně to s tím pícháním utíká 🙂 každej pěkně jeden píchaneček a už mám víc jak půl krabičky pryč.... to je super...
Takže všem přeju krásnej klidnej víkend, všichni si ho užijte!!!!! 😵

peta2010
3. kvě 2013

@jednalucka jj ten orgalutran -má snad všechno jako nežádoucí účinky 😀 svědí mě kůže ,svědí mě prsa chicht ,se furt drbu jak kdybych měla blechy 😀 😀 😀

peta2010
3. kvě 2013

meyryen @baby1984 jj holky stím wobenzynem něco na tom bude,protože na obilňáku ho pouští vté jejich tv jako reklamu 😉

peta2010
3. kvě 2013

@malinka_02 a jak velký máš ty foliky?

@janinafox taky jdu v pondělí na odběr 🙂 a bojím se toho jak něco.

Holky jaký je rozdíl mezi ket a Et??

malinka_02
3. kvě 2013

@janinafox a kolik si mela minule a kdy to bylo? Je mozne ze mi do pondeli jeste nejake foliky dorostou?
@peta2010 jsou 12-13mm..ET je z cerstvych KET je kryo ze zmrazenych.

Holky a jeste jeden sok.. Vychazi mi opu asi na stredu a pry ve stredu tam nejsou. To sem necekqla ja myslela ze opu delaji.. Nepopraskaji ty folikuly??

malinka_02
3. kvě 2013

@janinafox muj manzel je taky v unoru a oba rodice taky ale az na konci rybicky.

baby1984
autor
3. kvě 2013

@peta2010 jako,že je dobrý na vstřebání cyst??Zítra ho koupím 😉

malinka_02
3. kvě 2013

@baby1984 hele ja nevi .. Ja jsem wobenzym brala dlouho kvuli mocaku a je to spis hodne drahy bussines. A kdyz sem to pak rekla v caru rekli okamzite vysadit. Je dobry na imunitua ale prave k prijeti embrya nesmi byt imunita moc dobra aby ho nevylucovala..

peta2010
4. kvě 2013

@baby1984 to nevím,ale vím,že ho snad doporučují všude na všechno...já bych to zkusila,když nic, tak nic,ale už čekáš delší dobu ,ne 😉 zkus si třeba koupit jen malé balení,ale ono se to neztratí,doporučují to po každé operaci,že se člověk líp dá do kupy ,-)

peta2010
4. kvě 2013

@malinka_02 jak to,že tam nejsou??? tady to dělají i o víkendech, prostě pořád... jako od toho si to platíš, nikoho nezajímá,jak ti to bude či nebude vycházet...já si vzpomínám,že jsem jenou šla na krev přímo na štědrý den 🙂

peta2010
4. kvě 2013

jo a ještě dotaz ... kam si pícháte pregnyl??? do břicha nebo do zadečku? já vždy do zadnice,ale nějak jsem slyšela doktorku,že to mám píchnout podkožně...

ratatooy
4. kvě 2013

@peta2010 do břicha

nikitaguza
4. kvě 2013

@baby1984 Ahojky,jen chci poradit.Mě se u prvního IVF taky udělala cysta při stimulaci,brala ze mě všechny dávky hormonů,které jsem si píchala,takže mě folíky moc nedorůstaly(10 mm,12 mm,největší byl 15 mm). Při odběru mě cystu odsáli,ale folíky byly prázdný,bez vajíček. Počkala jsem 2 měsíce na další stimulaci a mezi tím jsem brala Femigard. Na každýho to zabírá určitě jinak,ale mě pomohl. 🙂

malinka_02
4. kvě 2013

@peta2010 presne to sem si rikala.. Dali jsme 50 tisic za prvni ivf ted dame dalsich 30 jen za inf a oni nedelaji o vikendu a ted ani stredu teda..
Picham to do bricha.

peta2010
4. kvě 2013

@malinka_02 ty woe tolik tisíc!!! bože to je hrozný 😖

peta2010
4. kvě 2013

Jsem dneska nějaká grogy uf.
Odpoledne jdeme za kamarádkou,má 3týdenní holčičku,Peťka je po císaři a říkala mi,že je na tom hůř,než při tom prvním císaři a tak já jsem jí oznámila, že jakmile vejdu knim,tak začnu bulet,takže ne ,aby si ze mě její muž dělal legraci!!a ona mi říká,jestli začneš,já budu taky bulet 🙂 její šestinedělí 😀 tak to mě čeká vážně pěkné odpoledne 😀

jsem ráda,že dneska už pícháme jen fostimon ráno, večer heparin a pregnyl a zítra už jen heparin ,hurá 😉 ,protože já s enemůžu zvohnout, jsem nafouklá a to břicho je takový jakýsi tvrdý,prostě mi před tím úklonem nevleze dovnitř a já se nepředkloním tak,jako vždycky ,záda mě bolej jéé lidi a to nejsem těhotná 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
4. kvě 2013

@peta2010 no IVF samotne stalo s leky a vsim asi 20 jenze neschopenka tou sem prisla o dost penez, pak kazdy ket cca 10 a k tomu neschopenky. A ted doufam bude cic vajicek coz zvysi cenu ICSI ktere musime kvuli spermiogramu mit a mrazeni.

malinka_02
4. kvě 2013

@peta2010 A kdy jdes na opu? Ja picham jeste zitra , v pondeli utz tak asi jeste ten den a cekam ze asi ve ctvrtek opu..

peta2010
4. kvě 2013

@malinka_02 dneska ve 21hod.jsme píchli pregnyl a v pondělí v 9hod. mám nástup na odběr.
Ty hele,to je mazec ty sumy... my budeme chtít ten PCIS píšu to dobře? snad jo ,a to stojí 8tis. ☹ od 4embr.do 8 mám dojem...

malinka_02
4. kvě 2013

@peta2010 no a urcite date jeste PK, mrazeni to ti taky naskace a pak jestli date AH.. A za leky jste taky neco dali a pokud budes na neschopence tak ti prijde nizsi vyplata a mas to taky za dost ☹

peta2010
5. kvě 2013

@malinka_02 co je to PK?vím,co je AH- že jakoby nastřihnou obal vajíčka,když to mají vracet ,-) a jelikož jsem na RD ,tak to prozatím neřeším neschop.,ale jelikož mi 9.6 RD končí,tak stejně bych byla potom na neschopence 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru