IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
11. črc 2013

@cudkamicudka ahoooj, to je normální, neboj, hlavně at´jsou //
@pidisek musíš nás udržovat v naději, potřebujeme se někde přesvědčit, že to jde.... 😀 😀 😀
@petulak1988 tak si užij lázně a budu se těšit v září na dobré zprávy...
@barakara jak se máš, dlouho jsi tu nebyla...

barakara
11. črc 2013

@jaka17 Ahoj. Celkem dobre, dekuji.
Psala jsem tu holkam trochu opozdene, ze mi IVF vyslo a v pondeli byla uz srdecni akce. Tak mam ohromnou radost zaroven strach, aby se neco nepo*elalo....ale to je asi normalni....po tech letech tomu nemuzu stale uverit a kazde rano chvili premyslim jestli je to pravda, ze jsem tehotna 🙂
A co ty? Jdes jeste do dalsiho IVF, nebo mate mrazacky?

cudkamicudka
11. črc 2013

Děkuji moc., alespoň trošku jste mě uklidnili. Jj přesně jak ms . Už jsem tu chodilaje a bála
e že je vše ztracené.! Test jsem zkoušela cca už před 3 dny ale to byl negativní ale to si myslím že bylo ještě brzo. Jinak já měla inseminaci a ta nedopadla nijak. Byla jsem negativní. A teď mám první ivf a doufám že to vybojím se testovat aby na mě nevykoukla. Jen / ☹ myslíte že zítra když je to 10 den že už by to mělo být na testů. Chodím do gennetu a tam mi řekli až 14 den testovat. Ale jsou to nervy vydržet. 😉

jaka17
11. črc 2013

@barakara tak to je výborná zpráva 😀 😀 hezky si těhulkuj, jsou to nervy, ale stojí to za to....asponˇže někomu to vyjde... 😵
já se chystám na Ket v srpnu, měli jsme jednoho nanučka, tak uvidíme...
@cudkamicudka vidět by něco mohlo být, ale možná taky ne, radši vydrž, tedy pokud to přežiješ...

baby1984
autor
11. črc 2013

@cudkamicudka ke komu chodíš do Gennetu??

coralin
11. črc 2013

@janice_opice Jani, moc mě to mrzí, posílám hodně síly.. to plakání časem přejde, taky jsem to tak měla, když jsem ve st zjistila, že už to je blbý, tak šli slzy sami a nemohla jsem je zastavit. Odpočiň si, zrelaxuj, to moře budete mít krásné.. a časem se třeba zase rozhodneš, že to podstoupíš a zkusíš to... já o tom už také uvažuju, i když jsem tvrdila, že to je poslední pokus a že končím, ale ve skrytu duše po tom miminku tak moc toužím, že i na úkor svého zdraví to chci ještě zkusit. Ten odpočinek a podpora je strašně důležitá, ale manžel a Kuba Ti jí určitě dají a na dovolené se trochu uvolníš a rozptýlíš🙂 Buď statečná, užij si večer se sousedama (jestli to jde alespoň trochu) .. a uvidíš, že se stane zázrak a v budoucnu tam // určitě najdeš🙂 Můj muž pořád věří, že se to stane i nám, tak nevidím důvod proč bys to štěstí neměla mít taky🙂

coralin
11. črc 2013

@petulak1988 no to záleží..., prednison nejsou hormony, ale kortykoidy.. záleží na tom jaký by jsi měla hodnoty, ale to je asi zbytečný, aby ses tím teď stresovala, počkej na ty testy a uvidíš co Ti řeknou.. 🙂

janice_opice
11. črc 2013

@coralin holka děkuju jen bohužel to nezvládneme už finančně...ted jsme o tom mluvili zrovna

malinka_02
11. črc 2013

@janice_opice Jani moc me to.mrzi!! Taky sem.tomu verila a fakt nechapu ty testy!!Ach jo..mrzi me to..az bude po MS bude lip..

malinka_02
11. črc 2013

@jaka17 ty si krasne uzij dovcu!

petulak1988
11. črc 2013

@janice_opice
@jaka17 holky moc vam dekuju... Jani je mi strasne lito co se ti stalo-.chjo... nemame to lehky.. no ja mam vyrezene vsechny doktory zitra to nesu na pojistovnu... 🙂

petulak1988
11. črc 2013

@janice_opice koukej si poradne uzit dovolenou... 🙂

coralin
11. črc 2013

@janice_opice uvidíte třeba časem🙂 něco našetříte a pak třeba změníte názor.. jsou to děsný pálky..:( držím pěsti

coralin
11. črc 2013

Jééé holky, děkuju, teď jsem si všimla, že jste mi některá poslala srdíčko🙂

cudkamicudka
11. črc 2013

@baby1984 k p .dr. Vykysalé ty tam také chodíš.?

cudkamicudka
11. črc 2013

Tak jsem zkoušela veru sice až teď a byl negativní., tak to skusim ještě ráno. Ale bojím se.! ☹ :'(

janice_opice
11. črc 2013

@ coralin snad ti prinese stesti.no obava se ze 80 tidic do 40 nestihneme nasetrit.ale tak zivot jde dal.

pavlina1976
11. črc 2013

@janice_opice Ahoj Janinko, já jsem se teď vrátila z práce.....tak dočítám....moc ti děkuju za srdíčko 😉. Jani užij si moře a moc ti přeju, aby se ty peníze najednou našly 😉 , třeba za rok 😉 . uvidíš, užij si víkend-teda aspoň tak nejlépe jak to jen půjde!!!!!

pavlina1976
11. črc 2013

@go tak to mě mrzí, vím, že jsi to čekala, ale stejně, je to vždycky děs ☹ . Na podzim se připojíš znovu ne? Užij si dovču a naber síly 😉 , budeš je potřebovat 😉 . Nám když to teď nevyjde, tak bych taky hned chtěla ten třetí pokus před zimou 😉

pavlina1976
11. črc 2013

@petulak1988 To je fajn, že vám to takhle hezky vyšlo před lázněma. Lázně ti závidím, to bude bájo 😉 , a na podzim hup do toho 😉 ? Moc ti přeju, aby vám testy dopadly výborně a lázně pomohly, aby jsi na vánoce už byla těhulka 😉

pavlina1976
11. črc 2013

@jaka17 Ahoj 😉 , tak už se pondělí blíží 🙂 , no nevím jestli se mám smát nebo tupě zírat 🙂 😒 . Každopádně jak říká můj chlap, teď s tím nic stejně neuděláme....připadá mi to hrozný, ale je to pravda 😉 . Užívej si volna a sluníčka a moře, teda jestli jedete, ale psala jsi že jo?

pavlina1976
11. črc 2013

@pidisek Bude to dobrý, hcg v krvi budeš mít tak vysoký, že se ti z toho zatočí hlava 😀 . Jsem moc zvědavá, jestli tam budeš mít obě mimi 😉 . Užívej si těhotnění 😉

petulak1988
11. črc 2013

@pavlina1976 ahojky moc ti dekuji... jjj lazne si uziju a moc.. bude mi tam asi jen chybet pritel jsme spolu dva roky a bez sebe jsme byli jen kdyz jsem byla v nemocnici a to za mnou denne chodil ...jj verim tomu... take jsem se divila ze nas objednali takhle hned....je to super... s laznema souhlasili jak CAR tak gyndar a i obvodak.tak uvidime.. 🙂

petulak1988
11. črc 2013

@pavlina1976 a tobe moc drzim pesticky...ty to tu musis prolomit at pidisek neni sama 🙂

pavlina1976
11. črc 2013

holky moje děkuju za srdíčka!!!! Moc já vám je zase vrátím a budou na vás čekat 😉

coralin
11. črc 2013

@petulak1988 no tak to je super, to ti přeju, že ti vyšli🙂 a pojedeš do Frantovejch?

coralin
11. črc 2013

@janice_opice Jani, jsi moc hodná, děkuju za srdíčko.. na tuhle frázi zapomeň.. to má moje máma.. život jde dál.. sice jde, ale... uvidíš, že to nějak zvládnete🙂

coralin
11. črc 2013

@petulak1988 a na jak dlouho jedeš?🙂už to víš?

ratatooy
11. črc 2013

@pidisek a mi mame ve skupince holku co už to taky vzdala že to nejde ani s ivf ani bez a je ted tehule přirozeně,jaky si to člověk udelá takový to má,vše se vytváří naším myšlením

janice_opice
11. črc 2013

@ratatooy holka to asi jo ale bez vejcovodu to prirozene nejde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru