IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
22. kvě 2013

Holky jaké máte zkušenosti s utrošem-zastaví vám MS nebo to dostanete i přes něj?
Já to právě měla tak i tak-takže nevím na čem jsem-po druhé IUI,kdy jsem ho prvně dostala-jsem čekala do 17DPO-mrcha nikde-tak test a bílo a teprve dva dny po vysazení přišla MS
A při třetím a čtvrtém IUI jsem v očekávaný den MS začla krvácet-utroš ne utroš

janice_opice
22. kvě 2013

@brsh 🙂) tak jsi cestovatelka🙂 to je dobře aspon se nenudíš - já jsem v práci tak pro obídek si radši někam dojdu.... prací jsem zavalená tak snad to uteče rychle a zítra ve 14.30 bude rozsudek ---bud začneme se stimulkou na poslední IVF anebo se budu muset ještě léčit:///// no uvidíme...🙂)))))) ale já j sem optimista
@kamisb no vydržím co taky jinýho mi zbývá🙂 ale já bych chtěla všechno hned:DDD zabaví mě práce o tom žádná..ale sejně jsem netrpělivá co se tedy bude dít a to sjem si myslela, že se mi dotoho dalšího pokusu nebude už ani chtít
@jaka17 jo takt o máme úplně stejně🙂 Tuším, že to tu vyjde všem
@malinka_02 hele zatím vyšetření a odběry na všechno možný a zítra tam jdeme na konzultaci s tím, jeslti bude ještě něco potřeba a jak s tou štítnou žlázou ale psala mi holčina na emiminu, která tam byla na 8. IVF(prvním u nich) a strašně mi nalila pozitivitu do žil dle toho co psala a za dva měsíce rodí....Celé jí to překopali a dali úplně jiné léky a EMbryoglue....a místo utrouše Agolutin a antibiotika a právě jí taky odhalili špatnou funkci štítný žlázy tak jsem zvědavá co vymyslí u mě🙂

janice_opice
22. kvě 2013

@aranel6 Ahoj tak to jsi vzorná, že jsi se zapsala jak říkám, doufám, že budu za chvilku tabulku upravovat na těhoptenskou tabulku🙂))))

aranel6
22. kvě 2013

@janice_opice A co máš se štítkou? Hypo nebo hyper funkci?
Mě zjistili před první IUI že mám tu autoimunitní tyreoitidu s hypo funkcí,takže od té doby zobu Euthyrox a endokrinoložka říká,že můžu těhotnět jak chci, že je vše OK.

aranel6
22. kvě 2013

@janice_opice No to by byla paráda,kdyby z toho byla brzičko těhu tabulka 🙂

aranel6
22. kvě 2013

@janice_opice Jinak držím pěsti, ať ti po kontrolce svítí zelená a můžete se vrhnout do stimulky

brsh
22. kvě 2013

@aranel6 - co mám tak načteno, tak to na každýho působí jinak (hodně holek špiní i přes Utroš), ale ms se snad rozjede až po vysazení.... kdy budeš testovat? 🙂 @janice_opice - přesně tak, vzdávat se nebudeme - optimisticky vzhůru do boje 😀 Tak já byla v DM (utratila jsem 1300, ach bože!!!!!!) a už jsem zpátky. Koupila jsem pár blbin... No v drogerii je to vždycky minimálně za litr. Takže zase nůďo doma, ale v jednu jdu na injekci. Nějak se necejtim ve svý kůži, jak kdyby na mě něco lezlo :-/ Tak snad bude všechno v cajku

brsh
22. kvě 2013

Holky, mrkněte, jak o sobě pochybujeme 🙂 Jestli to někdo zná, tak pardon za spam

https://www.youtube.com/watch?v=XpaOjMXyJGk
hhani
22. kvě 2013

@jaka17 Aho 🙂..No už se nemůžu dočkat,ale na tom jsme všechny stejné.Já na sobě vůbec nic nepocituji jen mě bolí prsa,ale to je všechno tak jsem zvědavá.Dělám všechno už normálně a nějak se neomezuju..taky přemýšlim,že bych šla do práce,ale počkám až na výsledek testu a pak se uvidí.. 😉

hhani
22. kvě 2013

@brsh No to je fakt dobrý..nikdy se sebou nebudeme spokojené takový už prostě jsme,ale vystihl to opravdu nádherně a fakt realisticky ...až je to neuvěřitelné 🙂

brsh
22. kvě 2013

@hhani viď?! Si připadáme jak válečci ošklivý a přitom 🙂 To je taky na odreagování, abysme se tu pořád nepředháněly, která má větší nervy 😀

aranel6
22. kvě 2013

@brsh No kamarádka mě furt láme,že už to prostě musí být jasný, tak možná v pátek to zkusím,ale bojím teda moc ☹
V pátek budu 13dní po ET

aranel6
22. kvě 2013

@aranel6 S utrošem je to asi jak píšeš-prostě se nedá sázet na to že když nemám MS,že je to nadějné-kdybych byla 16 DPO v normál cyklu, tak už tomu začínám věřit

misulaf
22. kvě 2013

Tak mi volali z Gennetu, že ze tří oplodněných jsou dvě v pořádku a normálně se vyvíjejí, takže když vydrží do zítřka, půjdu zítra na ET...držte nám palce 😉

hhani
22. kvě 2013

@brsh tak si řikám ještě,že ten internet je..určitě do něj všechny čučíme od rána do večera aby nám to rychle utíkalo 😀 ..si nějak neumim představit co bych bez něj doma furt dělala

aranel6
22. kvě 2013

Teda mě už vážně hrabe-klikám místo na tvou na svou zprávu a píšu si odpověď sama sobě 😀

hhani
22. kvě 2013

@aranel6 tak ten 13.den už asi jo..i když člověk nikdy neví 😉

aranel6
22. kvě 2013

@misulaf Tak to je určitě skvělá zpráva-tak zítra hodně štěstíčka a pak už budeš taky čekatelka na // 🙂

hhani
22. kvě 2013

@misulaf tak to je supeeeer..hodně štěstí 🙂

janice_opice
22. kvě 2013

@aranel6 jojo přesně hypofunkci tak mi nasadili taky Euthyrox a snad to bude OK. jen mě právě vytočilo, že mi dělali profil a štítnou v lednu a březnu v jiném Car a vůbec to neřešili. Děkuju já tobě taky držím pěsti!
@brsh hele ty nákupy v dorgérii taky znám---jdu tam pro hajzl papír a nechám tam 1500,- 😀

jednalucka
22. kvě 2013

Ahoj holky, člověk sem den a půl nejde a pak by to četl dvě hodiny 🙂
@janice_opice Je super, že nebudeš muset čekat 🙂
@janinafox Jak se daří?

Já jsem byla včera na kontrole UTZ, jak mi rostou folíky a na levé straně jich mám 6, na pravé 3 (zajímavé, víc mě bolí pravá strana), zvýšili mi dávky puregonu a v pátek jedu znovu a řeknou mi, kdy bude OPU. Největší (jestli si to dobře pamatuju) měl 11mm a ostatní tak kolem 10 až 9. Tak snad ještě dorostou a dozrajou. Dostala jsem jednorázově menopur, prej abych měla ta vajíčka zdravá. Ale zatím se pořád strašně těším!! Dneska mi psala známá, která byla na IVF cca před 3mi týdny, že byli na UTZ a že srdíčko bylo krásně slyšet. Super!!!

Takže všem čekatelkám na // přeju moc moc úspěchů!!!!!!!

meyryen
22. kvě 2013

@jednalucka Tak to jsme na tom téměř podobně, já byla na utz dneska, 10 vajíček vypadá ok a 5 jich je ještě malých, ale třeba dozrají. A OPU v pondělí 😀

janice_opice
22. kvě 2013

@jednalucka :DDDD jako na co čekat myslíš??? jsem nějaká mimo a zamtená a tvým folíkům přeji krásné zraní!!!!! 😀

jednalucka
22. kvě 2013

@janice_opice No je možný, že jsem to blbě četla, ale někde jsi tu psala, že možná budeš muset čekat- že se budeš muset léčit a dneska jsi psala, že to dobře dopadlo, že budeš brát Euthyrox a snat to bude OK....

@meyryen Tak já podle předběžného plánu bych měla jít v úterý, ale upřesní mi to v pátek 🙂 snad všechny budou chtít uzrát a budou se mít čile k světu 🙂

To je čekání, čekání a čekání.......

sasanka033
22. kvě 2013

@hhani
@jaka17
holky, neblbnete s tim testovanim, miminko tam muze bejt, ale jeste nebude hcg meritelny a vy se silene vystresujete!! skoro nikdo nemel ani ducha 9.den a to ani s PK. budete akorat strasne vysilovat a pritom treba tehu jste.

renca1978
22. kvě 2013

@sasanka033 ja mela uz 8 den po ET, jasny //.A pritom PK jenom 72 hodinJa bych spise poradila, at klido testuji, kdyz chteji, nevidim na tom nic spatnyho, naopak...... 😉

sasanka033
22. kvě 2013

@renca1978 no ja nevidim smysl v tom, videt snehobilej test, i kdyz tehotna jsi...to te akorat vystresuje.

renca1978
22. kvě 2013

@sasanka033 myslim, ze kazda holka tady uzna sama za vhodne, kdy testovat...kazdopadne rozhodne neni pravda, ze 9 den na testu se nadaji najit //.Vsechny holky, co si tady s nema pisu, uz mely v 8 den na testu //.A jsou tehule.Ja si myslim, ze pokud holka je tehotna, tak 9 den uz tam ty // vetsinou ma.Samozrejme je to muj nazor....Ja rozhodne nebrala testovani jako stres, cekani je dlouhe, tak proc to nezkusit.......Ja osobne bych 14 dni cekani jak doporucuji v CAR asi nevydrzela...

sasanka033
22. kvě 2013

@renca1978 no tak pokud jsi snehobilej test nebrala jako stres, tak pak ok🙂 ja nerikam, ze tady nekdo neudela, co sam uzna za vhodny. stejne jako ty rikam svuj nazor: netestovat moc brzy.

janice_opice
22. kvě 2013

@jednalucka kdepák to se právě dozvím zítra jak to dopadlo, Euthyrox beru a zítra jdeme na konzultaci a pro výsledky a tam se to právě dozvím, jelsti začínáme se stimulkou anebo se budu muset léčit právě .... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru