IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
4. čer 2013

@malinka_02 Ahoj, dnes jsem měla HCG 3128, takže v pohodě, jen ráno jsem se lekla, zjistila jsem trošku špinění, ale teď už je vše ok, dr.říkala, že píchání a výtok jsou k uhnizďování...
Školství je fajn v tom, že tam nikdo moc nechce a říďa mi chce držet místo, dělala jsem zástupkyni...ale místo se vždy najde...k dětem se nikdo nežene, ale já to miluju...
A co ty, jak se má miísek a kdy jdete na UTZ??

visnu
4. čer 2013

@coralin Ahoj, dnes slavnostne zahajime stimulaci! Koncem pristiho tydne bych mela jit na OPU. A jak to vypada s tebou?

jaka17
4. čer 2013

@malinka_02 jo hladinu, já taky neumím číst, doteďjsem spala--- 😔 jsem 20 den

coralin
4. čer 2013

@simka77spain zatím ne, doufám, že vyjde ten ket🙂

jaka17
4. čer 2013

@visnu tak slavnostní první vpich, tfuj tfuj tfuj....ať ti rostou 😵 😵

malinka_02
4. čer 2013

@aranel6 jee super! Ja jdu na utz ve ctvrtek to budu 23 den po et ale jen 5+5 tak sem doufala ze by mohlo srdicko byt ale bojim se ze je brzo.. Kdyz si zadas v nastaveni ze si tehotna a datum porodu tak te to samo hodi do unorovek 😉 Ja tam jsem ale jeste sem neprispivala cekam na ten utz ve ctv, teda pokud se do podoli dostanu..

visnu
4. čer 2013

@jaka17 Díky. 😀

malinka_02
4. čer 2013

@jaka17 jo tak to jo, ja se lekla ze 14 den to sem mela 485 tak sem se lekla ze sem mela malo..

malinka_02
4. čer 2013

@visnu tak to zvladni!!

malinka_02
4. čer 2013

@akdar5 se podivej na internet, ale obavam se ze na ipak nejezdi ale maji to zprovoznovat..

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain meli by to s tebou konzultovat urcite a je mi divny,ze nemas stimulacni prokolo,kdyz 11 zacinas :O

aranel6
4. čer 2013

@malinka_02 Budu držet pěstičky na čtvrtek-doprava už by mohla být lepší než dnes. Já podle MS bych dnes taky byla 5+5, takže paní doktorka nejdřív taky říkala,že asi přijdu ještě na jednu návštěvu, že to tak většinou vychází,ale pak udělala UTZ a hned nám ukazovala,kde je co a že to světlé je miminko a že to blikající světýlko je srdíčko,takže už zapsala klinické těhotenství 🙂, ale určitě mu že být srdíčko i o pár dní později a všechno je v pořádku,takže neboj nic

aranel6
4. čer 2013

@simka77spain Už by jsi měla albíčko vidět 🙂

aranel6
4. čer 2013

@jaka17 gratulace veliká-to už je vysokánské hcg - krása 🙂

coralin
4. čer 2013

@visnu Ahojky, v pondělí jdu na ultrazvuk, uvidíme, podle sliznice.. jak to bude dál a co mi řeknou ohledně Ketu 😉

jaka17
4. čer 2013

@aranel6 díky, taky se dr. ptala, jestli jsem si nenechala dát 2 😀 😀 😀

aranel6
4. čer 2013

@jaka17 no aby jste na UTZ neměli překvápko 😀

sasanka033
4. čer 2013

@akdar5 odkud pojedes? poradim ti jak se dostat do apo🙂

martas14
4. čer 2013

@simka77spain tak to budeš mít super prázdninky u kámošky to bude velká paráda 😉
chlapi to určitě v poho zvládnou a hlady neumřou, horší to bude s papouškem a psem ty bys do té doby měla naučit se krmit radši navzájem, aby na ně pánové nezapomněli 😀
No já zas četla, že bezprostředně po ET se má s létáním opatrně, ale tak po těch deseti dnech už by mělo být stejně rozhodnuté, takže to už bude fajn a UTZ s potvrzením už budeš pak absolvovat ve španělsku.....
Sliznice se kultivuje před KETem (ET s mražáčkama) bere se estrofem aby rostla sliznice, která musí mít pro transfér určité mm, aby se pak mohlo embryo dobře zahnízdit ....no a já byla v sobotu na prvním UTZ a tam právě blbé zprávy, že moc neroste, asi špatná reakce nebo malé dávky a zítra jdu na druhý, kde to rozseknou jestli mě ke KETu pustí tento cyklus nebo to budu muset nechat až na další ☹ Tak se už bojím co bude 😕

sasanka033
4. čer 2013

@simka77spain 😀 😀 😀 😀 😀 tak ted jsi me rozsekala, to je naprosto uzasnej preklep: blastocity
😀 😀 😀

martas14
4. čer 2013

@simka77spain PGD se většinou dělá když máš nějaký problém s genetikou a potřebuješ se vyvarovat některých vrozených vad, nebo když nevýjde IVF, že jsou špatná vajíčka....my jsme nedělali, protože je to oslabení toho embrya když mu ubírají buňku a s naším spermiem jsme to nechtěli riskovat....

martas14
4. čer 2013

@simka77spain u nás taky rozhodoval embryolog, kdy vložit, takže jsem se o to nijak nezajímala ....nám dělali OPU/MESA v úterý a v sobotu ráno jsem měla ET......ale pokud je embryo slabší tak vkládají brzo, že je mu v těle líp než na misce a má větší šanci.....

martas14
4. čer 2013

@coralin no to je fakt, tak ať je ten šok co nejmenší.....
u nás je dobře celkem teplo, ale taky během dne sem tam sprchne .....jinak naštěstí nic poblíž co by se mohlo vylít nemáme

martas14
4. čer 2013

@coralin no nic moc to nebylo, ale aspoň na tom máme oba stejný podíl (že jsme museli pod kudlu ) 😅

visnu
4. čer 2013

@coralin doufám, že to klapne a budeme na // čekat společně. 🙂

akdar5
4. čer 2013

@sasanka033 jedu busem na Roztyly a odtud jsem jela metrem na ípák....tak oni psali,že už by to v pátek mělo metro být v provozu všude... 😉 tak snad to bude. děkuju, děkuju.... 😉

sasanka033
4. čer 2013

@akdar5 snad bude, ale kdyby nebylo, tak pojedes z roztyl metrem na prazskeho povstani a tam prestoupis na kyvadlovy metro - jede sem a tam trasu prazskeho povstani - muzeum a zastavuje na vysehrade i i.p.pavlova. takze vystoupis na i.p.pavlova a dojdes tam pesky. nebo muzes jit z vysehradu pres nuselak, ale to ja bych nesla 😀 pak taky jezdi autobus z prazskeho povstani na pavlak, pres nuselak samozrejme, ale to je peklo. je to tam porad ucpany.

jaka17
4. čer 2013

@aranel6 no už jsem tu četla , že jim dali 2 embrijka, protože chtěli moc dvojčata, chytlo se jedno, ale to se do druhé kontroly rozdělilo na jednovaječná dvojčata...tak to já fakt neeee pro mne jen jedno, prosííím.. 😀 😀 😀

sasanka033
4. čer 2013

@jaka17 tak ja se dyztak hlasim o to druhy, mam to k tobe jen pres bohemku 😀

sasanka033
4. čer 2013

@jaka17 to se stalo nasi irisi z diskuse dubnovek no 😀 dali dve, jedno se nechytlo, ale to druhy jim to vynahradilo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru