IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

zimka
9. čer 2013

@martas14 Tak tfuj tfuj tfuj zejtra!

zimka
9. čer 2013

@sasanka033 Vydrž co nejdýl, já minule taky testovala 7 den a pak se mi pořád zdálo, že když se "hodně dobře dívám" tak tam dušíka vidím, tak jsem pořád testovala a oči mi mohly vypadnout a bylo to hrozný psycho. ☹

sasanka033
9. čer 2013

@zimka no dyt prave. uz nikdy nebudu testovat driv, nez treba 12.den. ket ma vyhodu, ze ten vysledek znas jakoby driv, kdyz je transfer pozdeji.

janice_opice
9. čer 2013

@visnu na utz jdu ve ctvrtek tak uvidime 😉

janice_opice
9. čer 2013

@martas14
@sasanka033 hooolky zitra na vas budu moc myslet !!!!!!drzim pesti.Ja sla vcera na takovou akci a dala jsem si 4 piva a fuuuuuuj je mi dneska blbe takze uz to pokouset nebudu 😀 ale bylo to super hralo tam spostu kapelek a sami stari znami.

jaka17
9. čer 2013

@zimka @malinka_02 No já se taky držím, furt tomu nevěřím ...ale je to nádhera proti holkám, který ještě čekají vůbec na první pozitivní zprávy...pochopitelně se budu bát nonstop asi až do porodu...nejvíc teď do srdíčka a genetiky ve 12tt...jen mne loupne a už si říkám, že já to vůbec někam psala a říkala to, jsem to zakřikla ..no ideální pozitivní myšlení...
@martas14 @sasanka033 holky hroooozně bych to všem přála, takže co víc ...já když jsem testovala ten 8 den a nic, tak jsem začala mít fakt hnusný myšlenky...takže radím spíš později, ale zase je pravda, že už ten 12- 13 den se to dá a radost je veliká i při dušíkovi...tak nevím...

janice_opice
9. čer 2013

Jo a taky jsem si holky včera zase chovala malýho prďolu - už tedy půlročního ale zlatýho kluka - asi hodinu jsem ho na tom koncertě měla na klíně a byl zlatíčko 🙂 tak doufám, že na mě taky přenesl pár těch miminkovských bacilů jako předtím doufám neteřinka🙂

sasanka033
9. čer 2013

@janice_opice diky za drzeni palcu, ale u me nic zasadniho zejtra neni, jsem teprve 4.den po ketu🙂

zimka
9. čer 2013

@jaka17 Jééé, já to mám úplně stejně! Taky jsem to leckde rozkecala, jenže co dělat, kdy věděli o tom, že se pokoušíme pomocí IVF, tak se i zeptají jak to dopadlo... tak vždycky si říkám - jéééjda, kolik lidí už to ví a vědělo by i kdyby to nevyšlo... ale musíme si říct - zmáknem to všichni. 🙂))

jaka17
9. čer 2013

@zimka Jasně...co taky jinýho se dá dělat...říkám si, že je to vlastně za chvilku, ale pak se to zas zdá jako století do toho 12 tt

janice_opice
9. čer 2013

@sasanka033 😀 ja jsm uz tele jsem se spletla

mispulina912
9. čer 2013

@martas14 držím pěstičky já jsem dnes 3den po ket ,tak snad najdem ty dvě vysněné čárečky ............... hooodně štěstíčka.......

mispulina912
9. čer 2013

@martas14 mohu se přidat já za 11dní.......

mispulina912
9. čer 2013

@sasanka033 držím pěstičky at nám vše dobře dopadne........... já minule testovala 9den a už taky nikdy ted mi i sestřička doporučila at počkám 14dní že pak mám zbytečný nervy........ tak vydržme.....

malinka_02
9. čer 2013

@martas14 tak zitra drzim palce!!
@sasanka033 ja vim ale muzu ti rict ze sem cekala na // popaty po umelku a nervy to byli ale cekani na srdicko je jeste horsi! Bojis se radovat abys to nezakrikla, pak mas zas vycitky ze se neradujes a neveris.. Kalhoty nedopnu a mam strach jak tlaci aby to miminku neublizilo ale bojis se koupit novy a pak je nosit aby to zas nepoznali v praci..

malinka_02
9. čer 2013

@jaka17 no prave.. Mam strasny strach.. Najednou pocit ze prsa uz nejsou ani citlivy. .a hlavne sme to rekli lidem a furt se ptaji jak teda a ja to nechci rikat, jenze jak sem to zaprela taky blby pocit! Vcera na chate mi kamaradka cpala svy6 kg dite at ho podrzim a ja ze radsi ne, koukala na me jak na vraha a nevedela proc ho ňechi tahat.. A pak jeji druhy dite nemohlo prenest kolo tak at mu pomuzu ona tlacila kocar a taky blby 😠

eviku52
9. čer 2013

@sasanka033 Ahojky, určitě být tebou držím se zuby nehty, hodně holek co jsem četla tak necítí nic a vyšlo jim to a já myslím, že je to i dost brzo něco cítit.Je to strašný boj, ale jak tady čteš tak nás bojuje celkem dost, drž hlavu vzhůru, ještě je čas na nějaké závěry. Můj příběh: Já při prvním IFV věřila, že to klapne a nic z toho nebylo, ani mrazáček, pak přišlo druhý IVF, optimismus mě trochu opouštěl, ale aspoň nám zůstal jeden nanuk. Pak dlouhá rok pauza, protože jsem byla na laparce, pak imunologie, která dopadla špatně, pak jsme se rozhodli s maželem o odletěli jsme na dovču do Keni a mezitím homeopat, Mojžíšovo cvičení,numerologie a měla jsem už pocit, že už se nám nezadaří, pak přišel KET, já se futrovala vitamínem E, kyselinou listovou a nic. Teď v květnu přišlo 3IVF, mé naděje byla na bodě mrazu, navštívila jsem i léčitele 3x, divné, ale byla jsem zoufalá, první zpráva byla, že máme 7 zralých vajíček, krása, ale zůstala jen dvě a ty myšlenky doma, že když se tamty nechytly jak se můžou chytit ty u mě no a test byl pozitivní. Být tebou neztrácela bych hlavu, já měla zase fakt dost velké bolesti, že jsem se bála jít na WC co mě tam čeká!!! Taky nic moc, ale když to čtu, tak to každá prožíáme jinak. Budu držet palečky a hlavně se snaž být statečná 🙂

zimka
9. čer 2013

@malinka_02 Neboj, to bude dobrý! První změny máš za sebou a teď bude asi chvíli klid, jen pidínek poroste. Aspoň jás i to tak vysvětluju - už mě břicho taky tak nebolí. Ale pokaždý jdu na záchod s pocitem - TAk CO?

zimka
9. čer 2013

@malinka_02 Jojo, přesně tak to je. 🙂)) Nervy přd testem a strach před UTZ - bude tam ještě pořád něco?

coralin
9. čer 2013

@jaka17 Moc díky, zítra uvidíme.. co a jak bude... 🙂

sasanka033
9. čer 2013

@mispulina912 jedes v tom teda ted se mnou jo?🙂

sasanka033
9. čer 2013

@coralin drzim palce na zejtra🙂

sasanka033
9. čer 2013

@eviku52 dekuju! takovy pribehy vzdycky uzasne inspirujou🙂 moc drzim palce, abyste to konecne a zaslouzene dotahli do zdarnyho konce🙂

sasanka033
9. čer 2013

@meyryen ahoj, ty mas v tabulce, ze ti nevysel ET? :( to uz vis jiste?

coralin
9. čer 2013

@sasanka033 Sasy díky🙂 uvidíme co mi řeknou... blbý je, že teď nikam neodjedeme:( ale hlavně ať je to dobrý a neřeknou mi, že se to bude třeba posouvat...
jsem taky zvědavá jak to tu malá sama vydrží.. je docela závislačka.. ale bude to muset zvládnout... a jak je tobě??? něco jsem četla...hlavně nepanikař, bude to v pohodě.. to že nic necejšíš vůbec nic neznamená... jasný?... lepší je nic necejtit než, aby tě třeba bolelo břicho a bylo ti blbě. Takže klidouček, pohodička, nějakej hezkej filmeček... znáš to.... a žádný strachy!!!! držím palce ať jste dvě nebo dva...nebo tři?????

jaka17
9. čer 2013

@malinka_02 To já taky radši šla na dovču, abych furt nemusela vysvětlovat co a jak, ještě že mám hodně napracováno...do práce půjdu až po UTZ, snad s trochu větší jistotou....no a sedím doma, jediný, co jsem si objednala je těhu pás do auta, jezdím prakticky denně... 😕
@eviku52 tak o to víc gratuluju...zní to krásně...to musí dopadnout, po takový smůle 😅 😅

coralin
9. čer 2013

@martas14 moc děkuju, jsi hodná, dám zítra vědět co mi řeknou.. jsem zvědavá.... no a co ty??? zatím jen v očekávání termínu?

sasanka033
9. čer 2013

@coralin jsi hodna, diky🙂 panikarim, kdyz mam cas premejslet, to vis🙂 od zejtra jdu do prace, vcera i dneska jsme zas litali po klanovickym lesem po keskach a dneska jeli do pruhonickyho parku, ale je zavreno, me mohlo napadnout, ze jo🙂 ale co je fakt "for" je, ze ve ctvrtek mame jet na ten teambuilding a hadej kam. do krumlova na vltavu. haha. to jsem zvedava, co s tim udelame. no ja uz se od zacatku hlasila jen na prohlidku mesta, ale nevim co tech 50 lidi, co chce jet na vodu. abychom nebyli dva dny jen na hotelu...jako mne by to nevadilo, byla bych i rada, kvuli ketu. ale pro kolegy je to vopruz.

sasanka033
9. čer 2013

@malinka_02 ja mam vzdycky po ruce naky vymluvy typu spatny zada nebo kdyz nemuzu zrovna pit tak ze beru antb. na mocak, neco, co neni videt proste🙂 s tim se nestresuj.
ja vim, delala jsem si srandu. ja totiz porad doufala, ze az budu tehu, tak to proste poznam, neco bude jinak. vsechno je stejny, tak se zacinam bat, ze to zas nevyslo.

coralin
9. čer 2013

@sasanka033 to je jasný, že psýcha pracuje.. to u mě bude taky, ale doufám, že to teď ovlivní to naše štěndo🙂 a budu víc v klidu..protože se vše točí kolem ní.
Tak tu vodu si moc užijete... to už pěkně uteklo, co??? Hlavně, jestli tam byli povodně a bude to ještě rozvodněný tak bych to tedy vůbec neriskovala, voda nevoda... a jak jim to vysvětlíš???? A jak se jinak cítíš, je ti dobře?? Je super, že se zabavíš tou prací...mě to doma začíná trochu přestávat bavit.. v út jdu na poslední zkoušku, tak mi skončí i práce do školy, protože už mám všechno kromě tý blbý angliny hotový.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru