IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 hele ty poradniku 😀 jsi napsana v tabulce?🙂

zimka
9. čer 2013

@coralin To je lehký - v podstatě jako česky - it is broken, it was broken, it will be broken... a to "broken" jako "rozbitý" - trpný rod - je prostě 3. tvar slovesa (nebo -ed u pravidelných).
Použiješ čas, kterej potřebuješ, a k tomu 3. tvar.

jaka17
9. čer 2013

@malinka_02 Já se cítila v aute nepříjemně,tlačilo mi to na břicho.Ale to je i typem auta.
@martas14 neboj,tlačenka taky drží výrůstky.

martas14
9. čer 2013

@coralin tak jedině v očekávání termínu porodu 😅 jinak na KET už né, frčím zítra s tebou 😉 no ráno si mám volat jak to dopadlo a kolik nám zvládlo rozmrazení, tak snad budou bojovníčci v pořádku

janice_opice
9. čer 2013

@martas14 mno nechlastej matko!!! 😀

martas14
9. čer 2013

@coralin jo tak jsem teď četla o kočce, co jim nevyšlo třetí IVF tak z toho byla nešťastná a zbýval jim poslední KET a vyšlooooo, takže to čeká i na tebe k té vaší čtyřnohé ňufince 😉

martas14
9. čer 2013

@janice_opice cítím se super 😉 dopíjím tu poslední frankovku, vzala jsem tento víkend opravdu od podlahy, protože se zcela vážně připravuji na dva roky abstinence když počítám i kojení 😅 a ty?

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 samozřejmě že jsem v tabulce 😉

martas14
9. čer 2013

@janice_opice pozdě, to jsi měla napsat odpoledne 😝

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 😀 😀 ja jsem cetla FRANCOVKU 😀 😀 ty voe, chapes to? 😀 jsem si rikala, paneboze, co je to za zenskou, leje do sebe francovku 😀

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 vy budete zavadet dve?

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 a kdy bylo opu?

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 tos mě teda rozsekala....hej francovku, no moje nervy na co ty nemyslíš, já jen tak jemně dvě dvojky vínka sem tam a ty ze mě uděláš alkáče nejtěžšího kalibru 😀 😀 😀

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 máme tři bojovníčky a pokud přežijí rozmrazení dvě, tak je zkusíme dát oba, sice jsem s tím bojovala, protože z dvojčátek mám lehce obavy, ale máme to špatné spermio, tak proto chci udělat vše, abych si to pak nevyčítala, že to nevyšlo a přitom jsme třeba to jedno bojovnější vyhodili...
a OPU bylo 28.6.2011

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 a musite je rozmrazovat najednou? ony jsou na jedny ty pajetce? jako esli to neni skoda..vis, radsi zkusit treba jedno, pak dve, nebo ja nevim...vis co. 🙂

sasanka033
9. čer 2013

@martas14 no kazdopadne sorry za toho notora 😀 😀 tak zejtra drzim palce, ja se modlila jen za jednoho nanucka a vybojoval rozmrazeni, tak snad ti tvi taky🙂 a co teda budete delat, kdyz se rozmrazi vsichni tri vlastne?

janice_opice
9. čer 2013

@sasanka033 😀 😀 😀 😀 já taky četla francovku
@martas14 no hele já dneska nic, ted malou plzen po večeři,ale nějak mi to nejedeeee. Včera mi to stačilo to jsem zase řádila 😀 😀 byla jsem ráda, že tam přijel muž a odvezl mě autem domů🙂
Jestli budu mít na výběr z víc embryjek tak si taky dám 2 🙂

kamisb
9. čer 2013

@hhani, @brsh - tak máme s paní doktorkou nový plán ..červenec IUI a pak případně v srpnu začneme dlouhý protokol k 2IVF ;)

janice_opice
9. čer 2013

@kamisb moc se mi ten Váš plán líbí!!! 🙂

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 jo jo bohužel jsou na jedné pejetce, tudíž se musí rozmrazit najednou.......já tenkrát ani nevěděla, že se dá připlatit zamrazení zvlášť a oni nám to nenabídli, asi nepočítali, že se to při našich problémech povede, takže to brali, že budou stejně potřeba hned rozmrazit na KET
dvě jsou jedničkové kvality a to třetí o něco slabší, takže jim to přišlo vyhozené peníze třeba za mrazení jednotlivě, no nevím......

janice_opice
9. čer 2013

tak holky nezapomínejte se dopisovat: ) https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

martas14
9. čer 2013

@sasanka033 dobrá odpouštím 😀 😀 😀
no doufám, že se rozmrazí taky hezky a půjdou zpátky k mamínce, no uděláme to tak že když bude jedno tak dáme jedno, když to zvládnou dvě, tak dáme dvě .....
on ten KET, taky není zrovna zadarmo, ale kdybych měla na vybranou tak bych je taky radši zkusila transférovat po jednom, navícero pokusů.....ale budeme doufat, že takto to mělo prostě být.... 😉

martas14
9. čer 2013

@janice_opice no se nedivím po bujarém včerejšku je fajne dát oddech a ty máš ještě pár posledních dnů ode mě navíc, než máš taky na dva roky útrum 😀 😀

janice_opice
9. čer 2013

@martas14 jo holka já si myslím, že mi asi přestalo chutnat🙂 ale to asi fakt těma hormonama co do sebe peru🙂 ale ono je to vážně dobře🙂 Zítra ti mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc držím palce a hurá pro jitrnice! 😀

martas14
9. čer 2013

@janice_opice to je dobře, že nechutná to se ti teď bude náááááramě hodit 😉 😉 děkuji moooooooooooooooooc doufám, že jitrnice půjdou k mamínce i když je vegetariánka, tak je teda bere všema deseti 😀 😀

malinka_02
9. čer 2013

@janice_opice ja vim 😉
@sasanka033 jak jsem rikala mela sem najednou strasny hlad furt a strasne moc slin se mi tvorilo..
@martas14 jak necekane ozenil??

janice_opice
9. čer 2013

@martas14 no tak jinak tak ty tvoje brokoličky no 😀

martas14
9. čer 2013

@malinka_02 no prostě nám nikomu nic neřekl, jen že máme dojít na narozky a bum byla to svatební oslava 😀 😀

martas14
9. čer 2013

@janice_opice no ty jsi nejhodnějšííííííí, takže brokoličkám zítra zdar 😉
jdu se pokusit na to vyspat do růžova, tak zatím dobrou kočenky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru